Now Reading
Lana Del Rey skelbia pasaulinį konkursą, kurio laimėtojams padovanos pusę milijono litų

Lana Del Rey skelbia pasaulinį konkursą, kurio laimėtojams padovanos pusę milijono litų

Lana Del Rey skelbia pasaulinį konkursą

Laikas.lt

Įspūdingam balandį prasidėsiančiam koncertiniam turui Europoje besiruošianti atlikėja Lana Del Rey vakar socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė apie naują savo įkurtą Inovatyviai mąstančių žmonių institutą ir pranešė apie pirmąjį jo vykdomą socialinį projektą-konkursą.

Sėkmingai dainininkės ir modelio karjeros laiptais kopianti amerikietė pažadėjo geriausių idėjų autoriams padovanoti 200 tūkst. JAV dolerių (apie 513 tūkst. litų).

Lana Del Rey dotuos 10 geriausių šiuolaikinių technologijų konkurse dalyvausiančių grupių iš JAV ir Europos. Po 100 tūkst. JAV dolerių (apie 256 tūkst. litų) Lana Del Rey padovanos tiek vieno, tiek kito žemyno komandoms.

Atlikėja savo „Twitter“ profilyje paskelbė, jog paraiškų priėmimas prasidės kitą savaitę, o konkurso dalyviai bus kviečiami pristatyti novatoriškas idėjas, nukreiptas į šiuolaikines technologijas ir jų veiklos tęstinumą.
Daugiau informacijos apie būsimą konkursą, kuriame galės dalyvauti ir Lietuvos inovacijų bei technologijų kūrėjai ir mėgėjai, žadama paskelbti kitą savaitę.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Socialinės ir labdaringos veiklos nevengianti hitų „Video Games“, „Blue Velvet“, „Summertime Sadness“, „Blue Jeans“, „Born to Die“ ir kt. atlikėja birželio 4 d. pirmą kartą lankysis Lietuvoje. Bilietus į Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantį Lanos Del Rey koncertą platina „Tiketa“.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt