Now Reading
Lietuva – Ispanija: 88:76. Geriausi metimai (Video)

Lietuva - Ispanija: 88:76. Geriausi metimai (Video)

Iškilmingai atidarytoje „Žalgirio“ arenoje pirmieji šį vakarą išmėgino Lietuvos ir Ispanijos rinktinių krepšininkai. Po pirmojo kėlinio – 25:19, po antrojo – 50:35, po trečiojo – 65:58.

Dar prieš nuskambant šalių himnams, arenoje pasveikinta Lietuvos krepšinio vežimėliuose rinktinė – šiųmečiai Europos čempionai – vienintelė komandoje žaidėja Karolina Lingytė bei Vaidas Stravinskas, Karolis Virkutis ir Saulius Kulboka.

Lietuviai rungtynes pradėjo tokiu penketu: Rimantas Kaukėnas, Mantas Kalnietis, Darius Songaila, Simas Jasaitis, Robertas Javtokas. Priešininkų komandą pirmieji vedė Pau Gasolis, Marcas Gasolis, Rudy Fernandezas.

Pirmuosius du baudos metimus pelnė pirmasis rungtynėse metęs Simas Jasaitis. Krepšininkas arenoje pelnė ir du pirmus tritaškį – vieną pirmame, kitą antrame kėlinyje. Jo pavyzdžiu žengė Mantas kalnietis.

Tritaškį tik antrajame kėlinyje sugebėjo pataikyti ispanas Sergio Llull. Visgi, tuomet krepšys ir atsivėrė. per du kėlinius ispanai taip susižėmė 18 iš 33 taškų.

Kad ir kaip gerai lietuviai ginasi ir atakuoja, kovą dėl atšokusių kamuolių per du pirmuosius kėlinius pralaimėjome 16:25.

Trečiojo kėlinio viduryje pirmąja auka tapo Robertas Javtokas. Dėl to nusidėjusi M. Gasolį lietuviai sirgaliai ne tik nušvilpė, bet ir palydėjo „viduriniu” pirštu išreiškiamais angliškais keiksmažodžiais…

Šiame kėlinyje ispanams pavyko skirtumą sumažinti vos iki 7 taškų. Ketvirtis praloštas 15:25 priešininkų naudai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Trečiojo kėlinio pradžioje susikrautą 20 taškų skirtumą (55:35), paskutiniojo pradžioje ispanai sugebėjo sumažinti iki 5 taškų (65:60).

Jono Valančiūno dėka persvarą greitai pavyko padidinti iki 12 taškų ir juos „prilaikyti”.