Horoskopas Lapkričio 23 d.
Avinas
03.21 - 04.19
Gali netikėtai pasisekti, bet vis tiek reikėtų elgtis apdairiai ir atsargiai. Būkite atidūs ir atlaidūs mylimam žmogui, nes šiuo metu gali megztis konfliktas.
Jautis
04.20 - 05.20
Būkite atidūs darbe (jei šiandien reikia dirbti) - netyčia galite patirti nesėkmę. Galite susipykti su kolegomis ar susižeisti. Galimi rūpesčiai dėl naminių gyvūnų.
Dvyniai
05.21 - 06.21
Atsimerkite, ramiai apsidairykite – taps aišku, kas jūsų draugai, o kas priešai. Nieko nedarykite prieš sutuoktinio valią. Svarbu įgyti daugiau sąjungininkų ir draugų.
Vėžys
06.22 - 07.22
Gana pavojingas metas – didesnė nelaimingų atsitikimų, konfliktų tikimybė. Neprovokuokite jus supančių žmonių pykčio, pavydo. Itin apdairiai reikėtų elgtis su jus mylinčiu asmeniu. Pasaugokite sveikatą ir turtą.
Liūtas
07.23 - 08.22
Viskas ne taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jūsų išradingumas pagelbės, sėkmės irgi pakaks. Vis dėlto mokėkite laiku sustoti, neperžengti ribų.
Mergelė
08.23 - 09.22
Daug nenorėkite, aukštai nesiekite. Jei kas nors nepasiseks iš karto, atidėkite kitai dienai. Pernelyg nesisielokite dėl galimos kritikos – iš jūsų gali būti per daug reikalaujama. Tai laikina.
Svarstyklės
09.23 - 10.22
Nujausite, kur ir kaip gali pasisekti. Draugų pagalba gali būti išganinga. Netikėtumai duos kai ką naudinga. Šiai dienai nieko griežtai neplanuokite.
Skorpionas
10.23 - 11.21
Nepalanki diena. Jei galite, atsisakykite svarbių reikalų, susitikimų, papildomų darbų, nereikalingo bendravimo, – klausykitės savo intuicijos vienatvėje. Neįsivelkite į avantiūras, saugokitės apgaulių.
Šaulys
11.22 - 12.21
Nemanykite, kad jūs visada teisūs – tolerancija būtina, kad išvengtumėte konfliktų ir nelaimių darbe, gatvėje, namuose. Neskubėkite. Atidžiau įsiklausykite į nuojautas.
Ožiaragis
12.22 - 01.19
Jei ir seniai brendo nepasitenkinimas savo pora, šiandien nereikėtų mėginti pasiaiškinti santykių. Atsipalaiduokite, pamėginkite į save pažvelgti paprasčiau. Tai padės išvengti nesusipratimų. Tinka tvarkyti rizikingus finansinius reikalus.
Vandenis
01.20 - 02.18
Apdairiai, apsukriai elgdamiesi galite išspręsti sudėtingą klausimą. Tvarkykite neatidėliotinus reikalus. Būkite atsargesni minioje, visuomeniniame transporte, prekyvietėse.
Žuvys
02.19 - 03.20
Verta dieną praleisti namuose, užsiimti artimųjų reikalais. Pasistenkite labiau atsiriboti nuo draugų problemų.
Paruošta pagal Vytautus.com
Bookmark and Share