Now Reading
Sveikatos horoskopas 2014 metams (I dalis)

Sveikatos horoskopas 2014 metams (I dalis)

Sveikatos horoskopas 2014 metams (I dalis)

Sveikata.lt

Tikėti horoskopais ar ne – kiekvieno teisė rinktis. Tačiau pasiskaityti vis tiek įdomu… O gal išsipildys?

Avinas

Visose Avino gyvenimo srityse (išskyrus nebent sveikatos) laukiama tikrų metamorfozių. Didelė emocinė įtampa žiemą ir pavasarį gali padaryti savo, ir lėtinės ligos paūmės. Itin didelį dėmesį patartina skirti kvėpavimo takų būklei. Jei esate linkę į astmą ar bronchitą, didelė tikimybė, kad pavasario pradžioje šios problemos neduos jums ramybės labiau. Nors jokių rimtų pasekmių būti neturėtų, geriau pasistengti užbėgti problemoms už akių – antraip teks gydytis ilgai ir nuobodžiai. Pavasario pabaigoje dėl Urano įtakos gali kankinti stipresni galvos skausmai.

Vasarą padidėja tikimybė, kad turėsite kepenų ar šlapimo sistemos problemų, tačiau visa tai palies tik tuos, kurie sunkiu gyvenimo periodu pradeda vartoti alkoholį ar kitas sveikatai žalingas priemones. Prieš užsiverčiant stikliuką reikėtų kelis kartus pagalvoti, ar tikrai verta.

Be minėtųjų sveikatos problemų Avinams daugiau niekas negresia (išimtimi galima laikyti tik tuos, kurie neįvertina situacijos adekvačiai ir operatyviai į ją nereaguoja). Visoms pavasarį iškilusioms problemoms reikia skirti itin didelį dėmesį, pasirūpinti, kad jos kuo greičiau išnyktų ir neatsinaujintų, antraip rizikuojate, kad vasaros pabaigoje bėdų dėl to bus dar daugiau, o žiemą jos peraugs į lėtinę formą.

Jautis

Palankiausias sveikatai metas Jaučiams bus metų vidurys. Pavasario pabaigoje visos paūmėjusios ligos staiga atsitrauks, ir gana prislėgti ir dėl savo sveikatos besibaiminantys Jaučiai ims džiaugtis jėgų ir geros nuotaikos antplūdžiu. Nuo birželio iki rugsėjo gresia nebent „meilės ligos“, tačiau tiems, kurie saugosi, tokių problemų nebus.

Na, o 2014 metų žiemos pabaigoje didelė tikimybė, kad ne tik paūmės senos ligos, bet ir prisidės naujų, be to, išauga traumų tikimybė. Jei būsite dėmesingi ir atidūs, šių problemų tikrai galima išvengti (ypač saugotis patartina balandį – tada kaulų lūžių dėl netyčinio kritimo tikimybė bus didžiausia). Žiemos pradžioje ir pabaigoje galite peršalti ar susirgti gripu. Su šiomis problemomis padės susidoroti ir liaudies medicina.

Ypač palankus sveikatai bus spalio mėnuo, tačiau tiems Jaučiams, kurie rudenį linkę pulti į depresiją, teks imtis skubių priemonių ir neleisti problemai įsisenėti. Taip pat patartina daugiau dėmesio skirti savo sveikatai tiems, kurie serga virškinamojo trakto ligomis. Gyvenantiems aktyviai ir sveikai besimaitinantiems, šių problemų rizika bus minimali. Visa kita turėtų klostytis puikiai.

Dvyniai

Iš tiesų rimtų sveikatos problemų Dvyniai gali turėti tik pavasarį, tačiau tai nereiškia, kad šiokių tokių nepasitaikys ir kitu metu.

Sausį ir vasarį labai tikėtinas plaučių ligų paūmėjimas. Norite to išvengti? Imkitės visų įmanomų priemonių, kad sumažintumėte emocinį krūvį, nes būtent nuo jūsų dvasinės sveikatos labai priklausys ir fizinė. Jei matysite, kad kažkas labai nesiseka, stenkitės nenusiminti, išlikite pozityvūs – ateitis jums turi paruošusi malonių staigmenų!

Nuo kovo iki birželio sveikatos srityje viskas bus gana stabilu. Nors tikimybė susirgti virusinėmis ligomis niekur nedingsta, išvengti jų paprasta: tereikia stengtis neperšalti, nepervargti ir truputį (be jokio fanatizmo) sekti savo savijautą.

Rimtai susiimti teks vasarą. Visu 100 % apsisaugoti nepavyks, ir vienas skitas smulkus negalavimas vis tiek prikibs, tačiau jei problemą apleisite, pasekms bus itin nemalonios. Imkitės profilaktikos priemonių: rytais mankštinkitės, bėgiokite, grūdinkitės, užsirašykite į sporto klubą – žodžiu, darykite viską, kad sustiprintumėte savo organizmą ir sumažintumėte potencialią žalą. Tai labai svarbu.

Nuo rugpjūčio iki metų pabaigos daugų daugiausia, kas gali pridaryti nemalonumų, – sloga. Na, o jei vasarą laikėtės anksčiau pateiktų rekomendacijų, galite iš viso nieko nebijoti.

Vėžys

2014 metų pradžia – itin palankus sveikatai metas. Visą sausį ir vasarį Vėžiai jausis tiesiog nuostabiai, nors aplinkiniai bus pažeidžiami ir sirgs peršalimo ligomis.

Pavasarį dėl vitaminų trūkumo šiek tiek susilpnės imunitetas, tačiau nieko rimto vis tiek negresia. Galimas šioks toks šlapimo sistemos organų ligų paūmėjimas, tačiau to galima išvengti, jei pasistengsite neperšalti (ypač – kovo mėnesį). Šiaip pavasario pradžia ir vidurys bus tokie pat, kaip ir žiema. Jei skirsite sau nors truputį dėmesio, lengvai išvengsite bet kokių sveikatos problemų.

Pavasario pabaigoje ir vasaros pradžioje problemų bus daug daugiau. Vėžiams reikėtų labiau saugotis lytiniu keliu plintančių ligų, jei mėgstate vienos nakties nuotykius – pasistengti nukreipti energiją kita, produktyvesne linkme.

Vasaros viduryje ir pabaigoje rimtos sveikatos problemos taip pat negresia, tačiau tikimybė patirti rimtą traumą darbe gana didelė. Būkite dėmesingi ir atidūs: net jei esate dėl ko nors visiškai tikri, tereikia dar kartą tai permąstyti ir patikrinti.

Nebloga ir metų pabaiga, nors bus tikimybė susirgti virusinėmis ligomis. Sumažinti riziką iki minimalios padės grūdinimasis ir savo savijautos kontrolė.

Liūtas

Metai Liūtams bus gana stabilūs. Nenumatoma nei rimtų ir netikėtų ligų, nei staigios pavasarinės avitaminozės ar smarkiai susilpnėjusio imuniteto. Tiesa, sausį ir vasario pradžioje tikimybė susirgti peršalimo ligomis išlieka, tačiau jei iš karto imsitės priemonių, vargu ar tai jus ilgai vargins. Svarbiausia nesigydyti kaip papuola – į problemą žiūrėkite rimtai.

Didžiausios sveikatos problemos gresia birželio mėnesį, ir dėl to kaltas tik Liūtų nedėmesingumas. Šiuo laikotarpiu didelė venerinių ligų tikimybė. Kad jų išvengtumėte, turite ne tik būti atsargūs, bet ir, kad ir kaip keistai tai nuskambėtų, įsiklausyti į savo draugus, nes pačių artimiausių žmonių patarimai padės jums išvengti klaidų, dėl kurių vėliau gailėsitės.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Vasarą jokių problemų kilti neturėtų – sveikas bus ir kūnas, ir siela.

Nuo rugsėjo ir gruodžio vėl galimos peršalimo ligos. Susirgti labiausiai rizikuoja tie Liūtai, kurie serga lėtinėmis kvėpavimo takų ligomis. Pasistenkite neperšalti ir venkite veiksmų, kurie gali turėti negatyvių pasekmių. Visiems kitiems Liūtams nėra jokių apribojimų.

Mergelė

Didesnė ne ligų, o įvairių traumų tikimybė. Astrologų teigimu, pačios aplinkybės tiesiog klostysis taip, kad traumų išvengti bus labai sunku.

Tačiau tie, kurie tai žino, apsisaugoti vis tiek gali. Pirmaisiais žiemos mėnesiais problemų kilti neturėtų, išvengsite ir peršalimo ligų, todėl nepakenks net maudynės eketėje (žinoma, be fanatizmo).

Pavasarį traumų tikimybė išaugs, tačiau nebus tokia didelė, kad reikėtų labai nerimauti. Šiuo periodu geriau saugotis virusinių ligų. Rekomenduotini vitaminai imuniteto stiprinimui, o dėl viso kito sau neverta sukti galvos.

Pats pavojingiausias metas, kai traumų tikimybė didžiausia, bus nuo liepos iki rugpjūčio, ir būtent tiems, kurie daug laiko praleidžia mieste. Norite į gamtą? Prašom, į sveikatą – čia jums niekas negresia, tačiau mieste reikėtų pasisaugoti ir mažiau vaikščioti pėsčiomis. Galite važiuoti dviračiu ar viešuoju transportu – taip sumažinsite traumų tikimybę (tiesa, bėgiojimo sporto salėje atsisakyti nereikėtų).

Rudenį atsikvėpsite su palengvėjimu. Pasisaugoti reikėtų nebent plaučių uždegimo – tikimybė susirgti šia liga šiek tiek padidėja.

Žiemą niekas negresia. Nuo slogos apsaugotų nėra, tačiau rimtesnių problemų nenumatoma.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt