Search Results for: "Michael Jackson"

Video pusryčiai: „Lego“ Michaelo Jacksono šokis

Video pusryčiai: „Lego“ Michaelo Jacksono šokis

Legendiniai atlikėjo Michaelo Jacksono šokio judesiukai tokie, kuriuos verta įamžinti net ir tokioje formoje. Jie persikėlė ir į populiariųjų „Lego“ kaladėlių platformą. Pasirodo statiškos „Lego“ kaladėlės visai neprasta terpė šiuolaikiniam menui, kurį šį kartą sukūrė Annette Jung iš animatorių grupės „Talking Animals”, atkurdama šokio judesius „Lego“ kaladėlių platformoje.

Michaelas Jacksonas – turtingiausias  miręs žmogus

Michaelas Jacksonas – turtingiausias miręs žmogus

Michaelas Jacksonas – šis vardas kelia daugiausiai sąsajų ir prieštaringų minčių. Daugybė sekso, plastinių operacijų, narkomanijos skandalų suformavo neigiamą požiūrį į šią super-charizmatišką asmenybę. Manote, kad 2009 birželio 25-osios rytą (Lietuvos laiku) dainininką ištikusi staigi mirtis nublokš visa tai į užmarštį? Klystate. Galbūt jis ir miręs, tačiau tikrai nepamirštas: žurnalo „Forbes“ sudarytame daugiausiai uždirbusių mirusių įžymybių sąraše M. Jacksonas užima pirmąją vietą.

Negirdėti faktai apie Žmogų-vorą: jo moterys

Negirdėti faktai apie Žmogų-vorą: jo moterys, intelekto koeficientas ir sąsajos su M. Jacksonu

1962 metų rugpjūtį Stano Lee bei Steve’o Ditko knygoje „Amazing Fantasy“ pirmąkart pasirodė superherojus, vardu Žmogus-voras. Iš pradžių jis buvo tik antraplanis veikėjas, tačiau greitai našlaičio Piterio Parkerio, įgavusio supergalių, istorija užkariavo tuometinių komiksų mėgėjų širdis. Ir štai dabar, praėjus beveik 55 metams nuo Žmogaus-voro „gimimo dienos“, pasaulyje beveik neliko tokių, kurie jo nežinotų, o kino teatruose atsiranda vis nauji superherojaus nuotykiai.

A. Jolie

A. Jolie, Lady Gaga, M. Jacksonas ir kitos turtus savo kūrėjui nešančios lėlės (foto)

Turbūt atsimenate, kaip vaikystėje nenorėdavo skirtis su savo lėlėmis barbėmis. Šiuo pavyzdžiu galbūt dabar seka jūsų vaikai, neretai įsijaučiantys į stilistų vaidmenį: kerpantys barbėms plaukus ar siūvantys jiems drabužėlius. Na, bet iš to amžiaus išaugama. Tik ar visada?

Atskleisti iki šiol negirdėti faktai apie M. Jacksoną

Atskleisti iki šiol negirdėti faktai apie M. Jacksoną

M. Jacksonas yra pripažintas viena garsiausių figūrų visoje muzikos istorijoje. Su šlove, žinoma, atėjo ir skandalai. Tačiau M. Jacksono brolis Jermaine pasakoja iki šiol dar negirdėtą istoriją.

Kiek metų kalėjime praleis M.Jacksono gydytojas?

Kiek metų kalėjime praleis M.Jacksono gydytojas?

Dėl Michaelo Jacksono mirties kaltu pripažintas gydytojas Conradas Murray nuteistas ketverių metų laisvės atėmimo bausme, praneša BBC.

„Dr.Who diktuos stilių ir M.Jacksono ritmus

„Dr.Who diktuos stilių ir M.Jacksono ritmus

Savaitgalį Klaipėdos naktibaldoms nuo šalčio gūžtis neteks. Klubas „Dr.Who“ publiką „aprengs“ mados spindesiu ir šildančia energija.
Vakarėlių ciklas „Dr.Who Fashion“ penktadienį po savo skliautais įsileis prašmatnią „MP Models Night“ programą. Stilingas DJ Driule XL setas kvies negailėti net įmantriausių batelių, o klubinės elegancijos pažers nekasdieniškas veiksmas ant scenos.

Žvaigždžių fotografo parodoje nematytos muzikos legendų nuotraukos  (Foto)

Žvaigždžių fotografo parodoje nematytos muzikos legendų nuotraukos (Foto)

Justinas Thomas koncertus fotografuoja jau 35 metus, bet parodą musprendė rengti tik dabar – pažiūrėkit į „The Clash“, „Led Zeppelin“, „The Rollings Stones“, „Blur“, „Nirvana“, taip pat ir Michael Jackson, Stevie Wonder bei daugelio kitų nuotraukas.

„Tamsta muzika” – muzikos fiesta su eko ženkliuku (Foto)

„Tamsta muzika” – muzikos fiesta su eko ženkliuku (Foto)

Varėnos dainų slėnio miškas liepos 22-24 dienomis pavirto lietuviškuoju Wudstoku. Muzikinė fiesta „Tamsta muzika 2011“ prasidėjo penktadienį, nuo pušų varvant ką tik pasibaigusio lietaus lašams. Festivalis apie meilę, muziką, taiką ir gerą nuotaiką pradėjo savo trumpą lyg drugelio gyvenimą – trys dienos gyvenimo „čia ir dabar“.
Festivalio svečiai rinkosi jau nuo penktadienio ryto, o atvykusiems vėliau automobilius teko slėpti miško tankmėje, krūmuose ar kemsynuose – neveltui festivalio organizatoriai ragino į renginį vykti traukiniu. Bet didžiausia problema – kaip traukiniu atsigabenti palapinę, miegmaišius ir dėžes alaus, tad daugelis vyko automobiliais, o kai kurie juose leido sausesnes naktis, nes Varėnos miškai atvykėlius pasitiko kartu su lietumi. Vakarėjant debesys išsisklaidė, lyg pabūgę minios žmonių, atriedančios Varėnos link, nuo ryto besibūriuojantys dalyviai galėjo pailsėti nuo varvančių pušų ir nosių bei pasimėgauti vasarišku vakaru miške.
Dainų slėnis savaitgaliui pavirto savotišku miesteliu, kuriame apsigyveno muzika, gera nuotaika, meno dirbtuvėlės, sportas, tinginiavimo zonos ir t.t. Gamta ir festivalis puikiai sudera tarpusavyje, vienas kita papildydami, todėl šiais metais renginio organizatoriai pabrėžė, kad festivalis yra labai draugiškas gamtai. Tai jautėsi ir iš vykusios veiklos: šiukšlių rūšiavimo punktas, rūšiavimo instrukcijos, muzikos kūrimas naudojantis rūšiuotomis atliekomis (plastikiniais buteliais, laikraščiais, skardinėmis). Žmogaus ir gamtos santykis festivalyje turėjo remtis pagarba ir supratingumu.
Neatsiejamai nuo renginio idėjos stengtasi išlaikyti stiprų festivalio identitetą – visos nuorodos ir kita atributika puikiai suderinta, nenuobodi ir nebanali. Šių metų naujiena – festivalio paštas, kur „Tamsta muzika“ atvirukus kiekvienas norintis galėjo užrašyti savo draugams ar artimiesiems ir išsiųsti kurjerių paštu Lietuvos teritorijoje. Tai suskubome padaryti ir mes…
Kas „Tamstos muzikos“ fiestoje svečiavosi praeitais metais, šį kartą galėjo pasidžiaugti padidėjusia kempingo zona, didesniu skaičiumi pramogų bei, žinoma, įvairesniu, skanesniu ir sveikesniu maistu. Praeitais metais didžiulėse eilėse prie maisto dalyviai praleisdavo žymiai daugiau laiko.
Muzika tikrai nebuvo pagrindinis dalyvių motyvas apsilankyti festivalyje, daugelis laiką leido aktyvaus laisvalaikio zonose, menų dirbtuvėlėse, gatvės šokių aikštelėje.
Linksmybių zonoje dislokavosi trys pagrindinės muzikos buveinės: didžioji scena, Red Bull scena ir gatvės šokių scena. Melomanai ir paprasčiausi muzikos mylėtojai festivalio metu galėjo mėgautis gana plačia muzikinių stilių įvairove. Blues, indie, rock, pop, disko, funk, soul, r&b, jazz, hip-hop, alternative stiliai, persipynę ir susimaišę vienas su kitu lepino klausytojų ausis. Taikos ir meilės idėją agituojančiame festivalyje muzika kalbėjo visiems bendra kalba, kuri neturi jokių barjerų, apart tų, kuriuos sukuria patys klausytojai. Kai kurios grupės „Tamstą muziką“ lydi nuo pirmųjų festivalio gimimo metų, todėl gerai pažįstamos nuolatiniams lankytojams. Ne pirmą kartą Varėnos miškuose grojo ir dainavo Saulės kliošas, G&G Sindikatas, Brassbastardz, Polirizuoti stiklai, Freaks on Flour, Liūdni slibinai ir kt.
Šių metų užsienio svečiai – Aloe Blacc, jų koncerto metu visi susirinko prie scenos užburti charizmatiškojo Aloe Blacc vokalsito. Kaip bebūtų keista, festivalio vinis buvo pristatyta ne šeštadienio vakarą, o penktadienio, ir dar šiek tiek ankstesniu laiku, nei buvo numatyta koncertų tvarkaraštyje. Visi grupės muzikantai tik žengę ant scenos papirko savitu aprangos stiliumi bei energija. Ne tik dainuojantis, bet ir puikiai judantis vokalistas, nepamiršo bendrauti su publika, kaip ir festivalio organizatoriai, buvo nusiteikęs puoselėti taikos ir meilės temą. Užgrojus ilgai lauktam grupės hitui „I Need a Dollar“, publika pašėlo. Amerikiečių koncerto metu galima būvo pastebėti grupei didžiausią įtaką padariusių muzikantų „šešėlius“, tokius kaip Stevie Wonder ar Michael Jackson, pastarojo dainą „Billy Jane“ Aloe Blacc atliko savotiškai interpretuodami. Po koncertų sulaukę minios „bisų“, muzikantai pagrojo dar vieną savo hitą „Loving You Is killing Me“.
Po svečių iš JAV pasirodymo į sceną žengė vietinės žvaigždės, elektroroko grupė „Happyendless“. Nors grupė vainikavo primos festivalio dienos koncertų vakarą, daugelis klausytojų ir toliau šėlo iki paryčių.
Šeštadienio pradžia festivalio dalyviams buvo šiek tiek tingesnė, nors ir padarę rytinę mankštą, vėliau dieną leido pusiau gulomis ar sėdėdami priešais ekraną, kur buvo rodomas filmas „Jamam Wudstoką“. Žiūrovai tikrai galėjo pasijusti esantys tinkamoje vietoje, tinkamu metu.
Muzikinė šeštadienio programa prasidėjo maždaug 16 val. kartu su baltais „Sounds in G“ angelais, nuo tada publika pradėjo budintis, šokti, dalyvauti festivalio laisvalaikio programose: kas darėsi aksesuarus, kas žaidė stalo tenisą, kas maudėsi ežere lyjant lietuj ar čiuožinėjo vandens slidėmis…
Temstant „Tamstos muzikos“ scenoje pasirodė senbuviai „Empti“, savo muzikinėmis improvizacijomis rock‘o ir jazz‘o tema audrino liaudį kviesdami pajusti kaip „gera voliotis meduje, mylėtis šviesoje…“, kaip gera tiesiog klausyti „Empti“.
22.30 valandą Varėnos salai lopšines ir ne tik, dainavo šių metų The People‘s Music Award statulėlę parsivežę „Brassbastardz“ su žavinga Daiva Starinskaite priešakyje. Geros muzikos dozė buvo garantuota. Na, o vėlyvą šeštadienio vakarą publika, tikra ta žodžio prasme, šėlo su G&G Sindikatu ir jungtiniu orkestru.
Trečios dienos programa vėl kvietė aktyviai pradėti paskutinę festivalio dieną, nors daugelis dalyvių jau krovėsi daiktus ir vyko namo. Pagrindinėje festivalio zonoje vyko lindyhop‘o pamoka, pasirodėymą surengė „Bigbendas Magic orchestra“. Buvo rodomas „Degam“ spektaklis „Pupi pipa pupi“.
Trečioji diena buvo „Tamsta muzika“ festivalio naujieną, kuri nors trumpam sulaikė svečius, norinčius pratęsti stebuklingą savaitgalį Varėnos miške.

Vyrai

Vyrai, moterys ir kokainas – kitokia Davido Bowie biografija (Foto, video)

„Kas jis? Gėjus, heteroseksualas, išradingas genijus, ar tik rokeris, vagiantis nugirstas melodijas tam, kad išgarsėtų?“, – taip apie David Bowie rašo jo naujausios biografijos „Starman: David Bowie, The Definitive Biography“ autorius Paul Trynka.

Apie David Bowie yra užrašyta begalė pasakojimų, straipsnių ir kitos medžiagos, leidžiančios susipažinti su šia muzikinę pasaulio istoriją pakeitusia asmenybe. Tad čia neperpasakosime visko iš naujo – apie jo vaikystę, tėvus, jo kūrybą… Nesutelksime dėmesio vien į jo muzikinę karjerą. Prašome jūsų susipažinti su tamsiąja David Bowie puse, paradoksalia jo šiandieniniam portretui, bet dar purvinesne ir tuo pačiu žavingesne nei pati jo reputacija.

Besaikiškumas

Nacių ir Hitlerio garbinimas, milžiniškas alkis narkotikams ir seksui. Beje, su vyrais ir moterimis. Toks David Bowie pateikiamas paskutinėje savo biografijoje. Tai žmogus, autoriaus vadinamas Starman, kuriam nebuvo jokių ribų! Niekur! Jei kūrė – tai labai gerai, jei vartojo narkotikus ar alkoholį – tai labai daug, o jei mylėjosi – tai labai dažnai ir su bet kuo.

David Robert Jones – tikrieji muzikanto inicialai – dabar 64 metai. Neseniai jis patyrė širdies priepuolį, išgyveno operaciją. Savo ramias dienas muzikantas leidžia su dešimtmete dukra ir 39 metų sūnumi kino režisieriumi Dancan Jones, ir žmona, modeliu iš Somalio, Iman. Tačiau seniau viskas buvo toli gražu ne taip!

Ir vyras, ir moteris

David Bowie buvo kone pirmasis žmogus pasaulyje, viešai pasiskelbęs apie savo biseksualumą. Aštuntajame dešimtmetyje kai kurie muzikantai, įskaitant ir jo draugus – Marc Bolan, Bryan Ferry ir netgi Mick Jagger – eksperimentavo su bikseksualumo įvaizdžiu. Tačiau jo ikona tapo būtent Bowie.

Savo angeliška išvaizda, svajingu žvilgsniu – naudodavosi, kad sužavėtų bet kokį vyrą ar moterį, ir taip įtvirtino belytiškumo sąvoką ir įvaizdį. Kaip teigia Trynka, Bowie sakydavo: „Darysiu bet ką, vaidinsiu bet ką, sakysiu bet ką, dėvėsiu bet ką – kad tik tapčiau žvaigžde.“

Seksas

Atlikėjo jaunystės draugai pasakoja istorija, kaip kartą jie važiuodami autobusiuku, Bowie prašymu sustojo pakelėje pavežėti valkatos. Žinoma, tik tam, kad atlikėjas galėtų su ja prie visų pakeleivių pasismaginti. Tačiau važiavusieji drauge paprašė ją išlaipinti.

Pasklido kalbos apie Bowie nepralenkiamą „vyriškumą“, tad reta moteris jam atsispirdavo. Tačiau žurnalistų paklaustas muzikantas visada atsakydavo, kad jam labiau patinka vyrai. Jį buvo įsimylėję visi, o Bowie tuo naudojosi. Vyrus palikdavo dėl moterų, o jas išduodavo su vyrais.

Žmona, buvusi meilužio draugė

Su savo pirmąja žmona Angie jie susitiko 1969 metais. Prieš tai jie abu susitikinėjo su tuo pačiu vyru, muzikos įrašų prodiuseriu Kalvin Lee. Tačiau susituokus niekas nepasikeitė. Vienas juos dažnai lankydavęs draugas sakė: „Pas juos būdavo tiek daug sekso. Aš atsibusdavau po krūva kūnų. Galvojau, kad turų po Ameriką metu sužinojau, ką reiškia Rokenrolas. Pasirodo, net nenutuokiau kas tai, kol nenuvykau pas David ir Angie į Angliją.“

Angie jam niekada nebuvo vienintelė, jau vestuvių naktį David šoko su kitu vyru. Tačiau ji labai prisidėjo prie jo sceninio įvaizdžio. Angie padedant, Bowie atsikratė Mod įvaizdžio (šešiasdešimtaisiais metais Anglijoje populiari moderniu, madingu, manieringu stiliumi pasižyminti jaunimo subkultūra – aut. past.). Ji pripratino savo vyrą prie blizgančio ryškaus įvaizdžio ir pavadino jį Rainbowman (liet. rainbow – vaivorykštė, man – vyras). Taip gimė Glam Rock stilius.
Kokaino dieta
Angie pastojus, David iškeliavo į JAV, pasipuošęs ekstravagantiško šeštojo dešimtmečio dizainerio Mr. Fish suknele. Los Andželo gatvėse jis atrado daugybę vaikinų ir merginų, roko žvaigždėms siūlančius seksą ir narkotikus. Pirmiausia – migdomieji, o tada kokainas, kuris anuomet laikytas įkvėpimo ir kūrybinio proceso šaltiniu. Nuo to laiko jo kišenėse nuolat buvo gryno Merck’o – medicininio kokaino, kurį vartojo pats Sigmund Freud.
Sakoma, kad garusis roko muzikantas Iggy Pop psichiatrinėje ligoninėje atsidūrė ne be Bowie pagalbos. Būtent jis pastūmėjo savo draugą į nuosmukį, pasirodęs tarpduryje su maišu kokaino.
Bowie koncertuose netilpdavo žmonės, jo populiarumas atsidūrė viršūnėje, tačiau scenos užkulisiuose viskas nebuvo taip gražu. Jį supę žmonės baisėjosi jo suvartojamais kokaino kiekiais. Bowie išseko, beprotiškai sulyso, jį kankino paranojos bei kokaino vartotojų gerai pažįstami „peršalimai“ – aukšta temperatūra ir varvanti nosis. Muzikantas taip pat įniko į okultizmą, jį kankino baimė, kad jo moteris pagimdys Šėtono vaiką.
Meilė A. Hitleriui
Bowie žavėjosi Adolfu Hitleriu ir Trečiuoju Reichu. Kai jo turas pasiekė Stokholmą, jis jau buvo žinomas, kaip asmuo, pasakęs, jog Didžioji Britanija galėtų daug ko pasimokyti iš nacių Vokietijos.
Netrukus Bowie su Iggy Pop ir meiluže išsikėlė į Berlyną. Angie, kuri vis dar tebebuvo jo žmona, pasiliko Šveicarijoje. Nors ji dar ir tikėjo judviejų neįprasta santuoka, biografija atskleidžia, kad tada Bowie turėjo meilužę – naktinių klubų atlikėją, gimusią vyru ir pasikeitusią lytį.
Berlyne Bowie ir Iggy Pop ilgai vaikštinėdavo gamtoje, sekdami nacių sveikatos idėjomis. Tačiau tuo pačiu toliau uostė kokainą, kad neužmigtų ir turėtų jėgų pernakt aplankyti tris ar keturis garsius miesto kabareto klubus, įskaitant ir seną nelegalų, karo metais esesininkų pamėgtą barą.
Berlyne Bowie atšventė savo trisdešimtąjį gimtadienį. Čia praleistą laiką jis vadina vienu laimingiausiu savo gyvenime, nors tuo metu avarijoje žuvo jo draugas Marc Bolan, ilgai kentėjusi Angie bandė nusižudyti, o jo netikras brolis, didžiąją dalį gyvenimo praleidęs psichiatrinėje ligoninėje, nusižudė šokdamas po traukiniu.
Bowie sustoja
Po John Lennon mirties, kažkur 1980 metais, Bowie atsikraustė į Niujorką. Čia jis vėl pradėjo vartoti narkotikus, išsiskyrė su Angie, į dieną surūkydavo apie 80 cigarečių, gerdavo nesuskaičiuojamus kiekius kavos ir miegojo su tokiu pat skaičiumi moterų. Kartais per valandą jo miegamajame apsilankydavo kelios merginos.
43 metų Bowie populiarumas ėmė šiek tiek blėsti. Iš topų viršūnių jį išstūmė Michael Jackson, Prince, Madonna. Tuo metu jis taip pat kovojo su moterimi, kuri padavė jį į teismą dėl seksualinio išpuolio viešbučio kambaryje, Dalase.
1990 m. rugsėjo 29 d. David Bowie susipažįsta su Iman, 35 metų modeliu iš Somalio. Ji tuo metu dirbo pas žymųjį prancūzų dizainerį Yves St Laurent. Po metų Bowie jai pasipiršo koncerto metu Paryžiuje ir jie susituokė Šveicarijoje 1992 m. balandį, prieš išvykstant į Niujorką. Tai Bowie buvo naujas etapas. Jis atsisakė narkotikų ir beveik nustojo gerti.
Šiandien David Bowie jau pasitraukęs į šešėlį ar išėjęs į pensiją, jei tik galima taip sakyti, apie tokio ryškumo žvaigždę ir tokios praeities savininką. Nėra abejonių, kad Bowie turėtų būti laimingas, sulaukęs 64 metų. Juk visiems puikiai žinomas rokenrolo žvaigždžių posakis – „Gyvenk greitai, mirk jaunas“ (angl. Live fast, die young). Ir nors dabar muzikantas nei iš tolo savo išvaizda nebeprimena senojo Bowie, tačiau jis vis dar gyva Rokenrolo žvaigždė.