Search Results for: "dievo namai"

Maldos namai

Maldos namai, pastatyti smurto pagrindu – tikrąja to žodžio prasme (foto)

Nors religija turėtų vienyti viso pasaulio žmones, skleisti taiką bei mokyti apie meilę artimui, tačiau istorija ne kartą parodė, kad ją ir karą skiria labai plonytė linija. Įkvėptas to menininkas Al Farrow kuria maldos namų skulptūras, į pagalbą pasitelkęs išardytų ginklų detales bei įvairaus kalibro kulkas.

Ką apie moterį pasako jos butas (namai)?

Ką apie moterį pasako jos butas (namai)?

Kiekvienas vyras gali įvertinti patikusią jam merginą per 5 sekundes, nes juk pirmasis įspūdis – labai svarbus kriterijus… Tačiau pirmasis įspūdis ne visada būna teisingas! Jeigu pasisekė atsidurti merginos teritorijoje, štai Tau keletas patarimų, dėka kurių Tu lengvai nustatysi merginos, moters charakterį, įpročius ir gyvenimo būdą! Beje, nereikia vadovautis šiai patarimais, kaip 10 Dievo įsakymų, nes kai kur bus ir humoro!

Dešimt tikro vyro savybių

Dešimt tikro vyro savybių

Norint pastatyti didelį namą, svarbiausia yra tvirtas pamatas. O visa kita tėra maži dalykai, kurie pridedami prie jau esamo pagrindo.

Kaip gimdė mūsų promočiutės

Kaip gimdė mūsų promočiutės

Visų tautų kultūrose žmogaus gyvybė vertinama kaip ypatinga Dievo dovana. Kirgizai nėščią moterį vadina orisuli – „dvi sielos“. Nėštumas senojoje lietuvių kultūroje laikytas paslaptyje, moterys jį slėpdavo, kol tik galėjo. Nėščioji negali net pagalvoti, kad galėtų ką nors pavogti, negali pavydėti, lieti apmaudą – gimusį vaiką užkluptų negandos. Po gimdymo keturiasdešimt dienų neišeidavo iš namų, nes manyta, kad moteris dar turi ryšį su mistiniu pasauliu ir protėvių vėlėmis.

Skaitytojai išrinko Metų knygas

Skaitytojai išrinko Metų knygas

Akcijos „Metų knygos rinkimai 2015“ nugalėtojomis tapo šios knygos: suaugusiųjų kategorijoje – Dalios Staponkutės eseistikos knyga „Iš dviejų renkuosi trečią: mano mažoji odisėja“ („Apostrofa“), poezijos kategorijoje – Vlado Braziūno knyga „Stalo kalnas“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla), knygų paaugliams kategorijoje – Rebekos Unos „Atjunk“ („Alma littera“) ir vaikų kategorijoje – Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis. Ruduo“ (Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“).

Vytautas V. Landsbergis: „Tikra meilė prasideda nuo meilės sau – tik tuomet galima mylėt ir ką nors kita“

Vytautas V. Landsbergis: „Tikra meilė prasideda nuo meilės sau – tik tuomet galima mylėt ir ką nors kita“

Vytautas V. Landsbergis – žymus Lietuvos teatro ir kino režisierius, knygų, eilėraščių, dainų, autorius ir atlikėjas. Menininkas turintis gebėjimą savo kūrybą perteikti pačiais įvairiausiais būdais, gerbėjų itin mylimas kaip atlikėjas. Su žmona Ramune Landsbergiene vasario 14 d., koncertuos Kaune, kur atliks programą „Žiauriai gražūs romansai“. Apie meilę ir muziką interviu su Vytautu V. Landsbergiu.

Dr. Gediminas Degėsis apie metų pabaigos šventes čia ir juodajame žemyne (interviu)

Dr. Gediminas Degėsis apie metų pabaigos šventes čia ir juodajame žemyne (interviu)

Jau puošiamos parduotuvių vitrinos, įstaigos ir mūsų namai skelbs artėjančias šventes. Apie švenčių laukimą, karštligišką ikišventinį šurmulį ir šventes Afrikoje kalbamės su poliglotu, Vilniaus universiteto dėstytoju dr. Gediminu Degėsiu, kuris netrukus su savo ekspedicija „Septynios Afrikos“ aplankys septynis skurdžiausius Juodojo žemyno regionus.

„Rinkis profesiją“: kunigas E. Troickis pašaukimą pajuto skaičiuodamas žvaigždes

„Rinkis profesiją“: kunigas E. Troickis pašaukimą pajuto skaičiuodamas žvaigždes

Religija žmogaus gyvenime šiuo metu tikrai nėra vertybių sąrašo viršuje. Ten, ko gera, labiausiai tikėtina išvysti karjerą, sotų ir patogų gyvenimą, labai retai meilę. Tačiau kai kuriems žmonėms rūpi ne tik užtikrinta jų pačių ateitis, bet ir juos supančios visuomenės gerovė. Apie gyvenimo pašventimą kažkam aukštesnio, tarnystę grožiui ir gėriui, pasakoja Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros parapijos vadovas kunigas Eugenijus Troickis.

Esė konkursui „Ištrauk mane iš stalčiaus“: Kasdienių paklydimų

Esė konkursui „Ištrauk mane iš stalčiaus“: Kasdienių paklydimų, Dieve, duok…

Išeidama iš bibliotekos ji atsegė piniginę ir į kortelėms skirtą skyrelį įdėjo skaitytojo bilietą. Tokį žalią, ploną, tarsi visai ne dokumentą, kuriame slypi asmeninė informacija. Vardas, pavardė, namų adresas, telefono numeris. Ko ši informacija verta, jei Gabrielė nebežino, kas pati tokia yra? Jei nebesugeba išsirinkti paprasčiausios knygos, kuri sudomintų… Ir vėl tuščia išėjo. Tuščia ne dėl to, kad be knygos, tuščia, nes jau nebemoka gyventi. O niekada ir nežinojo, ar verta.

Pagrindinė srovė – patogi ir jokia

Pagrindinė srovė – patogi ir jokia

„Kaip tapti „mainstream“ dalimi?“, – tokią užduotį man, kaip kviestinei autorei, suformulavo redaktorė. Nieko nėra paprasčiau! Iš tikrųjų čia galėčiau straipsnį ir baigti. Juk, norint būti kaip visi, nieko asmeniška veikti ir nebereikia.