Search Results for: "viščiukai"

Šiurpi akistata: paukštynuose viščiukai traiškomi gyvi

Šiurpi akistata: paukštynuose viščiukai traiškomi gyvi

Slapta filmuota medžiaga atskleidžia šiurpią realybę: milijonai nepageidaujamų viščiukų yra sunaikinami kiekvienais metais, praneša Dailymail.co.uk

Višta kepta ant butelio

Višta kepta ant butelio

Česnakus susmulkinti, alyvuogių aliejų, prieskonius ir įtrinti marinatu viščiuką iš vidaus ir išorės. Palikti 1 val pasimarinuoti. Neįsigėrusį marinatą supilti į (geriausia kad butelis būtų platesniu kakliuku arba nedidelis stiklainis), įpilti truputi vandens ir užmauti ant jo viščiuką. Kepti iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 1 val.

Gyvos dekoracijos prekybos centruose: kas laukia viščiukų po sočių Velykų?

Gyvos dekoracijos prekybos centruose: kas laukia viščiukų po sočių Velykų?

Kalėdos ir Velykos – dvi šventės, kurių pardavėjai nepraleidžia progos išnaudoti. Jau tapo tradicija, kad prieš šventės parduotuvės pasipuošia įvairia švenčių atributika. Jei prieš Kalėdas įprasta dabintis girliandomis ir eglutėmis, tai prieš Velykas neretai išvysi ir gyvųjų dekoracijų – triušiukų ir viščiukų. Tačiau kas jų laukia po švenčių?

Triušių kankinimai - žmonių sveikatos labui (Foto)

Triušių kankinimai – žmonių sveikatos labui (Foto)

Slapti tyrimai atskleidė, kad JAV laboratorijoje vardu „Wickham“ su triušiais yra atliekami žiaurūs bandymai. Triušiams skiriami didžiuliai kiekiai vaistų, po 30 valandų jiems neduodama nei maisto, nei vandens ir pan.

Išgyvenusieji yra uždaromi į metalinius narvus, kur jie dar labiausiai kankinasi. Baisu, bet labiausiai pasiseka tiems, kurie miršta pirmieji.

Per aštuonis mėnesius laboratorijoje „Wickham“ panašiais būdais buvo nukankinta tūkstančiai gyvūnų. Triušiukai naudojami, pavyzdžiui, bandant ištirti šalutinį antibiotikų poveikį arba kraujo filtrus.

Tiriamoji medžiaga įšvirkščiama į triušio ausies veną, kas yra tikrai labai skausminga. Dar baisesni atvejai, kuomet temperatūros matavimo zondas yra įterpiamas į gyvūno žarnas ir paliekamas kelioms valandoms.
Silpnesni triušiukai neiškenčia ir miršta, o stipresni yra priverčiami grįžti į metalinius narvus tolimesnėms kančioms.

Triušiai yra labai socialūs gyvūnai ir juos laikant po vieną narvuose po kurio laiko pastebimi psichikos sutrikimai, pavyzdžiui, suleisti jie keistai elgiasi, vienas kitą kandžioja.

Laboratorijos „Wickham“ veiklą tarptautinė teisė sutiko labai kritiškai. Laboratorijos darbuotojai pripažinti besielgiantys neteisėtai ir netinkamai naudoję gyvūnus, be reikalo juos žudę ir kankinę.
Slapto tyrimo ataskaitoje taip pat minima, kad kai kurie bandymai truko pernelyg ilgai. Tie patys triušiukai buvo įvairiausiais bandymais kankinami keletą mėnesių, siekiant išgauti rezultatą.

Tačiau patiems laboratorijos darbuotojams jų poelgiai neatrodo blogi. „Mes darome viską, kad mūsų laboratorijoje esantys gyvūnai gerai jaustųsi“, – „The Sunday Mirror“ teigė „Wickham“ atstovas spaudai.