Now Reading
Marilyn Mansonas – siaubūnas, kerintis garsias moteris

Marilyn Mansonas – siaubūnas, kerintis garsias moteris

Marilyn Mansonas – siaubūnas

Laikas.lt

Skandalingasis amerikiečių rokeris Marilyn Mansonas už savo išsišokimus scenoje, bauginantį makiažą ir dviprasmiškus šou pernai buvo tituluotas kraupiausia garsenybe. Įsitikinti, kaip atlikėjas užsitarnavo šį vardą, Lietuvos publika galės jau birželio 12 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Klausytojus ne tik sunkaus roko ritmais, bet ir sunkiai protu suvokiamais šou masinantis muzikantas visuomet stebino publiką pasirodydamas gražuolių draugijoje.

Marilyn Mansono palydovėmis tapo ne viena žinoma aktorė. Iki šiol daugeliui neaišku, kaip tokios kraupios sceninės išvaizdos amerikietis sugebėjo pakerėti geidžiamas moteris. Pirmąsyk Marilyn Mansonas susižadėjo su aktore Rose McGowan, tačiau jiems nebuvo lemta būti kartu ir po dvejų metų, 2001-aisiais, pora išsiskyrė.

Su garsiausia savo moterimi – burleskos šokėja Dita Von Teese 43-ejų rokeris susipažino paprašęs ją sušokti viename jo vaizdo klipų. Nors tąsyk porcelianinio veido gražuolė negalėjo prisidėti prie rokerio darbo, jie palaikė ryšį, o per 32-ąjį Marilyn Mansono gimtadienį jie tapo pora. Skandalistas D.Von Teese pasipiršo 2004-ųjų kovą ir padovanojo jai ketvirtojo dešimtmečio septynių karatų deimantinį sužadėtuvių žiedą, po pusantrų metų pora susituokė.

Praėjus dar metams burleskos šokėja pareikalavo skyrybų, žiniasklaida subruzdo, mat Marilyn Mansonas buvo kaltinamas turėjęs nesantuokinių santykių su aktore Evan Rachel Wood. Jie kartu vaidino siaubo filme „Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll“, vėliau mergina pasirodė rokerio 2007-ųjų singlo „Heart-Shaped Glasses“ vaizdo klipe. Po Marilyn Mansono skyrybų jis ir E.R.Wood tapo pora ir susitikinėjo vis išsiskirdami keletą metų. Muzikantas pasipiršo gerokai jaunesnei mylimajai 2010-ųjų sausį, tačiau tais pačiais metais jie nutraukė sužadėtuves.

Naujausi gandai – romanas su Lana Del Rey

Nors oficialiai šiuo metu Marilyn Mansonas širdies draugės neturi, jis nuolat peršamas su viena ar kita moterimi. Prieš gerą mėnesį žiniasklaidą apskriejo žinia, kad rokeris pasipiršo 27-erių aktore trokštančiai tapti Seraphim Ward. Prasimušti pramogų pasaulyje mėginančios merginos atstovas teigė, kad Seraphim skrajoja padebesiais ir jie susitikinėja jau penketą savaičių. Vėliau pats Marilyn Mansonas paneigė gandus apie sužadėtuves ir pareiškė tokios moters nė nepažįstantis.

Kiek anksčiau rokeriui į poras buvo peršama šiuo metu labai populiari 25-erių dainininkė Lana Del Rey. Vokiečių bulvarinė spauda tvirtino užklupusi juodu išsmunkančius drauge iš viešbučio lifto. Laikraščio BZ teigimu, abu muzikantai kartu vakarieniavo viename Berlyno restoranų prieš čia vykusius muzikinius „Echo“ apdovanojimus. Vėliau Lana Del Rey ir Marilyn Mansonas buvo pastebėti drauge rokerio viešbutyje kylantys į jo kambarį. Amerikiečių spauda pabrėžė, kad tai galėjo būti ir darbo susitikimas, mat dainininkė jau daugiau kaip pusmetį susitikinėja su škotų roko grupės „Kassidy“ lyderiu Barrie O‘Neilu.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Tad gal iš tiesų Marilyn Mansonas nėra toks piktas ir baisus? Juk jis yra prisipažinęs, kad simpatizuoja kolegai Justinui Timberlake‘ui, o ypač jo kūriniui „Cry Me A River“. „Kodėl ne aš parašiau tą dainą?“ – sykį paklaustas apie mėgstamą popmuziką sakė rokeris. Sužinoti galėsite jau birželio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Bilietus į grandiozinį Marilyn Mansono ir jo grupės koncertą gerbėjai gali įsigyti svetainėje www.ticketpro.lt bei „Bilietų pasaulio“ kasose. Į Lietuvą skandalingąjį amerikiečių išsišokėlį su grupe atveža didžiausias koncertų organizatorius Baltijos šalyse BDG. Liepos 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje ši koncertų agentūra surengs pirmąjį Lietuvoje rokerių „Red Hot Chili Peppers“ koncertą, liepos 31-ąją – jausmingą legendinio Stingo koncertą, o rugpjūčio 21 d. Vilniaus Vingio parke – stulbinantį Lady Gagos šou.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt