Now Reading
Mergina paviešino nevykusius tatuiruočių meistro darbus (foto)

Mergina paviešino nevykusius tatuiruočių meistro darbus (foto)

Mergina paviešino nevykusius tatuiruočių meistro darbus (foto)

Laikas.lt
Parengta pagal Dailymail.co.uk

Įspėjimas norintiems pasidaryti pirmąją tatuiruotę – atidžiai pasidomėkite tatuiruočių meistru, pas kurį ruošiatės kreiptis. Škotijoje gyvenanti šešiolikmetė Siobhan Fields, išleidusi 50 svarų baisiai tatuiruotei, viešai paskelbė apie apsimetėlį tatuiruočių meistrą. Jos bandymas papuošti kūną savo dievaitės Marilyn Monroe atvaizdu baigėsi baisia nesėkme. Seksualiosios Marilyn atvaizdas tatuiruotės pavidalu tapo pigiu, nevalyvu piešinuku, nei iš tolo nepanašiu į paauglės dievinamos aktorės nuotrauką.

Patalpindama nevykusios tatuiruotės nuotrauką socialiniame tinkle „Facebook“ ir paskelbdama apsimetėlio tatuiruočių meistro vardą ir pavardę (Deivas Stewartas), mergina perspėja kitus, norinčius ar besiruošiančius darytis tatuiruotes. Apie apsišaukėlį Siobhan pranešė policijai ir paskatino žmones prie darantis tatuiruotes gerai pasidomėti meistrų, pas kurį ruošiasi eiti.

Siobhan paviešino ne tik tatuiruočių meistru save vadinančio Deivo vardą ir pavardę, bet ir nuotrauką bei kitus jo darbus, kurių nuotraukas rado socialiniame tinkle „Facebook“. Paaiškėjo ir tai, kad šis tatuiruočių „meistras“ net neturėjo licenzijos šiam darbui atlikti.

Siobhan paviešintos Deivo bei jo darbų nuotraukos.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt