Now Reading
Naujai „bliss by Violeta“ kolekcijai ekspresijos įkvėpė eiklieji žirgai

Naujai „bliss by Violeta“ kolekcijai ekspresijos įkvėpė eiklieji žirgai

Naujai „bliss by Violeta“ kolekcijai ekspresijos įkvėpė eiklieji žirgai

Nuotraukos iš „bliss by Violeta“ archyvo

Į artėjantį sezoną mados namai „bliss by Violeta“ įžengia su ekspresija ir veržlumu. Šio rudens /žiemos kolekciją mados namų dizainerė Violeta Sūdžiuvienė dedikuoja laisvei ir išraiškingai elegancijai bei šias savybes simbolizuojančiam žirgui.

Dedikacija naujajai kolekcijai gimė lankantis žirgyne, stebint šiuos energingus, protingus ir veržlius gyvūnus, jaučiant jų šilumą, grožintis įgimta elegancija ir grakštumu. Kolekcijos kūrėjų nuomone, žirgo ekspresija asocijuojasi su elegantiška, išraiškinga, ilgaplauke moterimi , kurios nuolatiniai palydovai – plaukus kedentantis laisvės vėjas ir polėkis.

Šaltajam sezonui mados namai „bliss by Violeta“ siūlo daug naujienų, tai – megztos suknelės, megztiniai, megzti transformeriai, kuriuos galima dėvėti keliais būdais. Pavyzdžiui, vienas iš naujausių megztinio-transformerio modelių suteikia galimybę jį dėvėti net keturiais būdais, tai reiškia, kad su tuo pačiu drabužiu galima net keturis kartus atrodyti vis kitaip, o spintoje jis užims tik vieną vietą.

Naujausią kolekciją papildo kimono stiliaus minkštas paltukas su masyviomis, rankomis prisiūtomis spaudėmis, o norinčioms jaukumo ir švelnumo šaltuoju sezonu metu, mados namai siūlo kokono silueto striukę su primegztomis detalėmis.

Dizainerė V. Sūdžiuvienė šį rudenį ragina atkreipti dėmesį į moterų jau pamėgtas, tačiau kiek transformuotas galife tipo kelnes, kurias šaltąjį sezoną puoš megztos detalės. Taip pat rudeniui bei žiemai galima rinktis ir tampres, derintas su veliūru ar oda, kuri perteikia artėjančio sezono tematiką. Visi šio sezono siluetai , tai – švarios, lengvos linijos, lengvai glundančios prie kūno draperijos, jau vizitine mados namų kortele tapusi asimetrija – leidžia jaustis laisvai ir patogiai. Mieli ir itin minkšto, komfortiško audinio švarkai, vilnonės suknelės – privalomi šaltojo sezono palydovai kiekvienoms savimi pasitikinčios ir ekspresyvios moters garderobe. Kolekcijos inspiraciją atskleidžia ne tik siluetai, formos, bet ir audiniai su žirgų piešiniais.

Rudens-žiemos kolekcijoje – daug modelių sukurtų iš angoros bei virtos vilnos su viskoze. Mados namų naujienos, tai – naujos kartos pluoštas modalas, natūraliai sukurtas medienos pluoštas tencel ir viskozinis audinys cupra.

Tylią prabangą atspindi ir naujausios kolekcijos spalvos: ramios, būdingos šaltajam sezonui, bei kelios akcentuojančios spalvos, skirtos toms, kurios nebijo išlaisvinti nuotaiką, bei turi savitą stiliaus pojūtį.

Kolekcija orientuota į modernią, elegantišką moterį, mylinčią save ir aplinkinius. „bliss by Violeta“ moteris nesibaimina laikmečio pokyčių, moka būti universali, puikiai išmano kaip su tuo pačiu drabužiu pelnyti puokštę naujų komplimentų. Ji žino kokiu būdu transformuoti savo įvaizdį į day-to-night stilių.

Mados namų „bliss by Violeta“ naujojo sezono must have – kombinezonas, tinkantins įvairioms svarbioms ar kasdienėms progoms, kokono silueto suknelė, laisvas masyvus paltas, gero audinio laisva palaidinė, languotos kelnės ir tamprės „kitaip“, kurios būtų dekoruotos kelnėms būdingais elementais. Tačiau pats svarbiausias must have, pažymi mados namų atstovai, – elegancija ir vidinė laisvė, siekisnt atrodyti kitaip ir jaustis stilingai artėjant naujajam sezonui.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt