Now Reading
Naujas Marijono klipas – vertas kino teatro (video)

Naujas Marijono klipas – vertas kino teatro (video)

Naujas Marijono klipas – vertas kino teatro (video)

Laikas.lt
Vilijos Buivydės nuotr.

Naujas Marijono Mikutavičiaus vaizdo klipas „Drąsių nieks nežudo“ – lyg minifilmas, pasakojantis išbaigtą istoriją. Jis sukurtas pagal naują M. Mikutavičiaus dainą iš būsimojo, šiais metais pasirodysiančio dainininko albumo.

„Vienas iš tų atvejų, kai rezultatas atitinka idėją. Tai mano pirmas rimtas vaizdo klipas, iki šiol buvo – tik pakvailiojimai. Esu visai ramus dėl jo ir nejaučiu nei sąžinės graužimo, nei noro atsiprašyti, kad kažkas ne taip“, – sako M. Mikutavičius.

Režisierius Ričardas Marcinkus teigia, kad pirminė klipo idėja jam ir Marijonui kilo dar vasarą. „Scenarijaus autorius yra Marijonas, o aš ir operatorius Feliksas Abrukauskas adaptavome jį filmavimui. Stengėmės sukurti vientisą klipo stilių, todėl nuo pat pradžių jį įsivaizdavome nespalvotą“, – kalbėjo režisierius.

Pagrindinio klipo vaidmens atlikėjas – aktorius Arnas Fedaravičius – specialiai dėl šio darbo grįžo į Vilnių iš Maskvos, kur šiuo metu filmuojasi serialuose ir kine. Jis yra pažįstamas iš filmo „Sibirietiškas auklėjimas“, kuriame vaidino drauge su Johnu Malkovichiumi. Moterį „juodo varno plaukais“ įkūnijo drabužių dizainerė Ieva Daugirdaitė. Ji ir Marijonas – vieninteliai klipo neprofesionalūs aktoriai. Klipe dar vaidina: Simonas Storpirštis, Justas Valinskas, Valentinas Krulikovskis. Anot aktorių atranką dariusio režisieriaus, jis ieškojo įsimintinos išvaizdos vaikinų ir išskirtinio grožio merginos.

Klipas buvo filmuojamas tris pamainas, po 12 val. Daugiausia naktimis. „Stengėmės naudoti natūralią aplinką. Važiuojantys traukiniai atrodo lyg specialiai užsakyti klipui. Iš tiesų, jie paprasčiausiai važiavo pagal savo grafiką“, – sakė R. Marcinkus.

Visą filmavo laiką lauke buvo vos keli laipsniai šilumos. Tai sunkino filmavimo sąlygas. Lengvai apsirengę aktoriai kiekvieną laisvą nuo filmavimo minutę buvo aprūpinami šiltais drabužiais ir pledais, o pagrindinio vaidmens atlikėja po drabužiais vilkėjo specialų hidrokostiumą.

„Man pavyko klipo idėja uždegti daugybę nuostabių žmonių, kurie tiesiog prisidėjo prie projekto nereikalaudami jokių ypatingų sąlygų ir negaudami materialinės naudos. Operatorius F. Abrukauskas – vienas geriausių kino operatorių Lietuvoje. Jo patirtis, talentas ir matymas labai prisidėjo prie galutinio rezultato. Esu dėkingas ir visai filmavimo komandai. Dėl jų nesavanaudiškumo mes turime fantastišką klipą“, – sakė R. Marcinkus.

Klipas „Drąsių niekas nežudo“ taps ir vienu iš daugelio grandiozinių „Marijono Mikutavičiaus Show“ koncertų akcentų: lapkričio 29 dieną Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje; gruodžio 13 dieną – Vilniuje, „Siemens“ arenoje; gruodžio 20 dieną – Kaune, „Žalgirio“ arenoje; gruodžio 26 dieną – Panevėžyje, „Cido“ arenoje.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Drąsių nieks nežudo“

Muzikos autoriai: Marijus Mikutavičius ir Robertas Semeniukas.
Žodžiai: Marijus Mikutavčius.

Režisierius: Ričardas Marcinkus.
Operatorius: Feliksas Abrukauskas.
Vaidina: Marijus Mikutavičius, Arnas Fedaravičius, Ieva Daugirdaitė, Simonas Storpirštis, Justas Valinskas, Valentinas Krulikovskis.
Scenarijus: Marijus Mikutavičius, Ričardas Marcinkus.

Prodiuseriai:  Simona Trilikauskaitė ir Ričardas Marcinkus.
Režisieriaus asistentas – Tomas Smulkis.
Dailininkė: Neringa Bačiuskaitė.
Kostiumų dailininkai: Juozas Valenta ir Ula Tulevičiūtė.
Grimo dailininkės: Bitė Mataitis ir Karolina Taraškevič.
Montažo režisierius: Martynas Grašys.
Specialieji efektai: Darius Cicėnas.
Lokacijų vadybininkai: Julija Delnik ir Andžėj Delnik.
Operatorinė komanda: Audrius Zelenius ir Danielius Mažylis.
Pagrindinis apšvietėjas: Audrius Zagorskis (Žaibas).
Vaizdo postprodukcija: Jonas Sunklodas. MADSTONE.
Apšvietimas: CINEVERA.
Filmavimo įranga: PRIME FIELD, CINESKOPE.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top