Now Reading
Nepaliekantis abejingų automobilis iš Rusijos (Foto)

Nepaliekantis abejingų automobilis iš Rusijos (Foto)

Nepaliekantis abejingų automobilis iš Rusijos (Foto)

Pirmuoju Rusijos superautomobiliu „Marussia“, kurį sukūrė garsusis verslininkas Nikolajus Fomenko, jau domisi daugybė pirkėjų iš Prancūzijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Italijos ir Vokietijos.

Neseniai „Marussia Motors“ klientams iš Vakarų suorganizavo bandomuosius važiavimus „Formulės-1“ trasose Didžiojoje Britanijoje, Monake ir Prancūzijoje, rašo auto.newsru.com.

Po tokio pasisekimo „Marussią“ išbandyti nusprendė laidos „Top Gear“ vedėjas Jeremy Clarksonas. Kitą vasarą skandalingas automobilių kritikas planuoja atvykti į Rusiją, kad nufilmuotų laidos siužetą apie superautomobilį iš matrioškų ir balalaikų, skelbia autonews.ru.

Lapkritį superautomobiliai bus pristatyti Arabijos šalių naftos šeichams, mėgstantiems įvairius keistus automobilius. Jei „Marussia“ juos „užkabins“, savajam garažui turtuoliai įsigys bent kelis modelius. Superautomoblis tikrai kabina. Pirmiausia dizainu – klasikinių proporcijų mėgėjams tiks išskirtinių bruožų, tad su kitais superautomobiliais nesumaišomas B1. Juk dar nežinomo automobilių gamintojo modeliui būtina turėti savo „veidą“. Mokslinės fantastikos, avangardinio meno mylėtojams tiktų B2. Dar vienas originalus, atpažįstamas ir … gražus automobilis. Dviejų spalvų dažai paryškina išraiškingas modelių formas, išskiria kėbulo sparnus. Taip mašinas išryškinti sugebėjo dviejų Rusijos aukštųjų dizaino mokyklų – Maskvos valstybinio technikos universiteto ir S.G.Stroganovo vardo Maskvos valstybinio meno pramonės universiteto – absolventai.

Dar rugsėjo 10 d. Tverės gatvėje Maskvoje atidarytas pirmasis „Marussia Motors“ salonas ir paskelbtos ant tos pačios bazės gaminamų modelių B1 ir B2 kainos. Rusijos sportinių automobilių kainos prilygsta Europos ir Amerikos gamintojų analogams.

Prieinamiausias variantas – modelis B1 – atsieitų 3,9 milijonus rublių. Minėtas superautromobilis aprūpintas 3,5-litro varikliu, pasiekiančiu 300 AG su 6-pavarų „automatu“. Be šio varianto, siūlomi dar du galimi – su 2,8 litro benzininiu varikliu su turbokompresoriumi, išvystančiu 360 AG, bei patobulintas variantas su 420 AG varikliu, kuriuo automobilis 100 km/val. greitį pasiekia per 3,8 sekundės. Modeliai atitinkamai kainuoja 4,5 mln. ir 4,7 mln. rublių.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Marussia B2“ yra brangesnis – 4,6 – 5,4 mln. rublių. Modelių variklių gama panaši į modelio B1.

Nikolajaus Fomenko teigimu, nepaisant to, kad „Marussia Motors“ modeliai tik dabar gavo visus reikalingus sertifikatus, 20 sportinių automobilių jau yra klientų rankose. Dar 700 asmenų kreipėsi norėdami įsigyti Rusijos gamintojo automobilius.

Parengė Nerijus Drochneris

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt