Now Reading
Netrukus į Lietuvos kino teatrus atkeliausiančią komediją „Kaip pavogti žmoną“ išvys ir užsienio lietuviai

Netrukus į Lietuvos kino teatrus atkeliausiančią komediją „Kaip pavogti žmoną“ išvys ir užsienio lietuviai

Netrukus į Lietuvos kino teatrus atkeliausiančią komediją „Kaip pavogti žmoną“ išvys ir užsienio lietuviai

Laikas.lt

Liekant vis mažiau laiko iki ilgai lauktos šventinės komedijos „Kaip pavogti žmoną“ premjeros, juostos kūrėjai skelbia džiugią žinią užsienyje gyvenantiems lietuviams. Filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko žinomi aktoriai Ramūnas Cicėnas, Giedrius Savickas, Rimantė Valiukaitė ir Inga Jankauskaitė bus rodomas ne tik Lietuvoje.

Suteikę progą filmus „Tadas Blinda. Pradžia“ bei „Valentinas Vienas“ išvysti Europos ir JAV lietuviams, režisierius Donatas Ulvydas, prodiuseris Žilvinas Naujokas bei jų pagalbininkai tęsia gražią tradiciją.

„Pradėjome vežti mūsų filmus į užsienį su mintimi, kad užsienio filmai pristatomi įvairiose šalyse, tad tą patį galime padaryti ir su mūsiškiais. Puikiai suprantame, kad daugiausia dėmesio juostos sulaukė iš užsienyje gyvenančių lietuvių, tačiau džiaugiamės, kad kiekviename seanse būdavo ir tikrų užsieniečių, kurie užklysdavo smalsumo vedini ar buvo pakviesti lietuvių bičiulių, artimųjų. Taip žingsnis po žingsnio didiname Lietuvos ir lietuviško kino žinomumą, juolab filmus visuomet pristatome su angliškais subtitrais“, – patirtimi dalijosi „Kaip pavogti žmoną“ režisierius D.Ulvydas.

Nors lietuviškų filmų premjeros dažniausiai rengiamos ne pačiuose didžiausiuose kino teatruose, tačiau filmus „Tadas Blinda. Pradžia“ bei „Valentinas Vienas“ rodžiusių kinų savininkai negalėjo patikėti savo akimis, matydami pilnut pilnutėles sales. „Turime daugybę kvietimų sugrįžti vėl ir vėl, mus jau pažįsta ir pasitiki. Tuo pačiu tokie renginiai užsienio lietuviams skatina jų bendrumą, suvienija, suteikia progą susitikti gyvai, pabendrauti, išgirsti gimtąją kalbą“, – žiūrovų atsiliepimus apibendrino kino kūrėjas.

Filmo „Kaip pavogti žmoną“ prodiuserio Ž.Naujoko nuomone, nors iš užsienio premjerų nesurenkami milijonai, o gautos lėšos neskaičiuojamos prie statistikos, kurią pateikia lietuviško kino verslas, ši patriotinė misija atsiperka ir nėra nuostolinga dėl milžiniško susidomėjimo.

Trečius metus su įvairiais užsienio renginių organizatoriais bendradarbiaujantys kino kūrėjai tikina, kad renkasi tik patikimus ir patikrintus partnerius, tad naujoji šventinė komedija „Kaip pavogti žmoną“ keliaus į Norvegiją, kur bus rodoma gruodžio 21-ąją Bergene ir 2014-ųjų sausio 11-ąją Osle. Gruodžio 20-ąją įvyks „London Celebrates“ rengiama filmo premjera Londono „Genesis“ kino teatre, gruodžio 21-ąją premjerą Danijoje rengia lietuvių bendruomenė „Jylland&Fyn“, o gruodžio 22-ąją filmą išvys gausi Čikagos lietuvių bendruomenė. Dar daugiau šalių ir miestų „Kaip pavogti žmoną“ aplankys po Naujųjų Metų. Jau dabar D.Ulvydas ir Ž.Naujokas užtikrina, kad užsienio lietuviams pristatys ir kitų metų vasarį Lietuvoje pristatomą filmą „Valentinas už 2rų“.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Trumpai apie komediją „Kaip pavogti žmoną“

Nepelnytai didžiule vagyste apkaltintas buvęs banko Investicijų departamento vadovas Valdas Bičkus paleidžiamas iš kalėjimo. Tačiau jo žmona laiko tuščiai nešvaistė ir į Valdo šlepetes namuose jau įsispyręs kitas vyras. Mįslingai dingę 300 milijonų litų, trys žmonės netikėtai atsidūrę po vienu stogu, buitiniai nepatogumai ir staiga prieš pat Naujuosius Metus pasirodžiusi sena meilė… Kuo gali baigtis tokia mišrainė?

Komiškų situacijų, romantikos bei pikantiškų juokelių kupina juosta Lietuvos kino teatruose pasirodys jau nuo gruodžio 20 d.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt