Now Reading
Patarimai kaip apgauti visus Balandžio 1 dieną

Patarimai kaip apgauti visus Balandžio 1 dieną

Patarimai kaip apgauti visus Balandžio 1 dieną

Penktadienį visi švenčiame Melagių dieną, tačiau prieš pradėdami pokštauti darbe ar universitete, prisiminkite ir namiškius. Juk artimiausi taip pat turi pasijusti apgauti. Tad siūlome iš vakaro pasiruošti keletą juokų.

Sugedusi kava

Visi rytais esame kiek jautrūs. Tad puodelis „sugedusios“ rytinės kavos jūsų auką tikrai išvers iš lovos. Tiesiog į kavos puodelį įberkite cinamono arba kakavos miltelių.

Siurprizas šlepetėse

Jei namiškiai šlepetes dėvi kiekvieną dieną, tai ir šįryt nepamirš. Tik stenkitės neišsiduoti, kad laukiate to „išganingo“ momento, kada galėsite juoktis.

Laikrodį – bent 1 valandą į priekį 

Jei pavyks, šia išdaiga namiškius galite pradžiuginti ne tik namuose, bet ir darbovietėje ar mokykloje. Jie ne tik atsikels anksčiau, bet ir pirmi lūkuriuos prie durų. Išdaiga nekenksminga, tik miego šiek tiek mažoka. Namiškiams grįžus nenustebkite, jei šie bus paruošę gerą keršto planą.

Linksmas apavas

Kojines sumaišykite poromis – skirtingų spalvų ir dydžių. Batus taip pat „papuoškite“ skirtingais raišteliais. Jei jau žmogų per anksti pakėlėte į darbą, tai būkite malonūs išlydėti jį bent tuo laiku, kad „žiauriai“ vėluodamas jis ateitų bent 5 minutes prieš „tikrąją“ darbo pradžią.

Spalvotas maistas

Svarbiausia šaldytuve turėti pieno, kiaušinių ar kito „įprastai“ balto maisto. Prieš eidami gulti būtinai į pieną įpilkite šiek tiek maistinių dažų, suplakite ir palikite. Ryte bus smagu žiūrėti, kaip sausus pusryčius namiškiai užpila neaiškiu skysčiu. Kitas variantas – keistos spalvos kepti kiaušiniai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Sena meilė sugrįžo

Jūsų ir antros pusės santykiai jau nusistovėję? Balandžio pirmosios rytas – geriausias laikas „sulaukti“ ex skambučio. Vaizduokite, kad kalbatės, retsykiais pašnabždėkite, planuokite susitikimą. O dabartiniam širdies draugui užsiminkite, kad šiandien grįšite vėliau. Apmąstymų bus visai dienai.

Sukeistos konservų etiketės

Šis pokštas tiktų ir bet kuriai kitai progai, tačiau jei žinote, kad šiandien būsite įpareigotas iš rūsio ar parduotuvės parnešti konservų, puikumėlis. Ypač jei namuose nevalgote mėsos… Ir ką – daugiau nieko neradau, tik kiaulienos konservus – lentynos iššluotos (pirmas melas). Tuomet šeimą priverčiate valgyti mėsą, o kai atidarote paaiškėja, kad produktas „valgomas“.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt