Now Reading
Pirmasis jaunavedžių šokis – staigmena šventės svečiams (video)

Pirmasis jaunavedžių šokis – staigmena šventės svečiams (video)

Pirmasis jaunavedžių šokis - staigmena šventės svečiams (video)

Kiekviena sužadėtinių pora svajoja, kad jų lemtingoji diena taptų tikra švente ne tik sau, bet ir svečiams.

Vieni karia piršlį, kiti tuokiasi oro balionuose, tačiau vis dažniau vestuvių dienos akcentu tampa nuotakingi pirmieji jaunųjų šokiai, į kuriuos neretai įsitraukia ir visa svita. Reikalas patikrintas – tokių vestuvių nepamirš nė vienas svečias!

Laikas.lt savo skaitytojams parengė trumpą tokių linksmybių apžvalgą. Galbūt čia rasite įdėjų ir savo Didžiajai Dienai?

Nuo rokenrolo iki hiphopo

Pastebėsime, kad iki šiol vienas populiariausių tarp netradicinių jaunavedžių šokių yra įvairių žinomų melodijų mix’as. Variacijų – begalės. Paprastai pradedant lyrine melodija, veiksmas įsisiūbuoja suknelei besiplaikstant pagal rokenrolą ar hiphopą. Kiek ši staigmena bus pavykusi, priklauso nuo jaunųjų drąsos ir lankstumo. Panašu, kad Chadui ir Shawnai sekėsi net labai neblogai:

Šėlstančios pamergės

Žinoma, dar smagiau, kai pašėlti kartu su jaunaisiais neatsisako ir pamergės bei pabroliai. Šiek tiek repeticijų, geros nuotaikos – ir siurprizas šventės svečiams garantuotas! Jūsų dėmesiui – (Johno ir Reichelės iš Niujorko) pirmasis šokis:

Salsa ir lindyhopas

Vis dėlto, pastaruoju metu mix’o principo pamažu atsisakoma ir apsistojama ties konkrečiais, tačiau ne mažiau įspūdingais šokiais. Poros renkasi salsą, tvistą arba šiuo metu sparčiai populiarėjantį lindyhopą. Štai taip nuotaikingai, ir, beje, gana profesionaliai, trepsėjo Monika ir Nicholas:

Pirmyn, tėvuk!

Tačiau dar įspūdingiau atrodo ne tik daug pasiruošimo reikalavusi choreografija, bet ir tai, jog savo partiją atlieka visa svita: pradedant jaunąja ir jos pamergėmis, baigiant jaunųjų tėvais, kurie sugeba paruošti stebėtinai artistišką pairodymą. Tokį siurprizą suorganizavo Erina ir Travisas. Beje, iki tol visi ruošęsi atskirai, bendrą numerį jie surepetavo likus tik dienai iki vestuvių!

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Izraelio linksmybės

Tačiau tenka pripažinti, kad tokio jaunųjų šokio, koks buvo pademonstruotas Izraelyje vykusiose vestuvėse, jums dar tikrai neteko matyti. Išradingieji Snir ir Na’ama Bar neabejotinai nusipelno jei ne geriausių, tai bent originaliausių šokėjų vardo:

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt