Now Reading
Savaitgalį maudys ir saulė, ir lietus

Savaitgalį maudys ir saulė, ir lietus

Savaitgalį maudys ir saulė

Savaitgalį prakaitą nuo kūno plaus trumpos liūtys. Perkūnijos sulauksime rečiau. Termometro stulpeliai rodys apie 25 laipsnius, kai kur pakils net iki 27 laipsnių šilumos. Poilsiautojai prie jūros taip pat neliks nuskriausti.

Šeštadienio naktį lietaus ir perkūnijos sulauksime apie Kauną ir pajūryje. Numatoma apie 14-16 laipsnių šilumos. Dieną trumpi lietūs su perkūnija žadami visoje Lietuvoje. Griaustinio pasigesime tik Žemaitijoje. Žadamas gūsingas vėjas. Protarpiais iškritę krituliai per daug neatvėsins. Termometro stulpeliai rodys apie 24-27 laipsnius šilumos, pajūryje sušils iki 22 laipsnių. 

Sekmadienį lietaus beveik nesitikima nei naktį, nei dieną. Naktį bus 12-15, dieną – 25-28 laipsniai karščio. Tik pajūryje saulė kiek pasigailės – ten apie 22 laipsnius.

Nepamirškite, kad paskutinė šios savaitės diena – Septyni broliai miegantys. Jei tądien be lietaus – vadinasi ir ateinančios 7 savaites bus vasariškos. Tikėkimės bent šiltų savaitgalių, nes kitos savaitės pradžia toli gražu neįrodo šiuos senolių išminties.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Pirmadienį dar išsilaikys savaitgalio karščiai, tačiau labiau lis ir griaudės. Antradienio dieną termometrai rodys žymiai mažiau – tik iki 23 laipsnių aukščiau nulio.

Laikas.lt
Nuotr. Ddarafang.tumblr.com

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt