Now Reading
Tatuiruotos barbės įtaka: „Mama aš ir noriu“?

Tatuiruotos barbės įtaka: „Mama aš ir noriu“?

Tatuiruotos barbės įtaka: „Mama aš ir noriu“?

Ji jau buvo viskuo – nuo namų šeimininkės iki balerinos ar gydytojos. Šį kartą barbė sulaukė rimtų iššūkių. Italai, įkvėpti japoniškos lėlės Tokidoki, uždėjo geidžiamiausiai visų laikų lėlei rožinį bobo peruką, aprengė tigrinėmis tympomis ir, pastatę ant aukštakulnių, ištatuiravo.

50 dolerių kainuojanti riboto leidimo barbė turi tatuiruotes ant savo dešinės rankos, kaklo ir krūtinės. Ant jos plastmasinio kūno pavaizduoti augaliniai ornamentai ir mangų motyvai.

Tarp barbės gerbėjų tik nedidelė grupelė pilnamečių kolekcionierių, pagrindiniai jos vartotojai – mažamečiai vaikai. Tad lėlės tatuiruotės sukėlė tėvų pasipiktinimą.

Kaip rašoma Dailymail.co.uk viename tinklalapyje rasti štai tokie jų komentarai: „Sakyti vaikams, kad tatuiruotės yra „kietai“, neteisinga. Kodėl barbei neįdavus dar cigaretės ir alaus butelio?“ arba „Tai neigiamą informaciją skleidžianti žinutė. Ką man reikės sakyti dukrai, kai ji irgi užsimanys tatuiruotės, juk dabar visos mažos mergaitės nori būti panašios į barbes.“

Žinoma, tokie priekaištai naujam barbės įvaizdžiui nesutrukdė jai susirasti naujų gerbėjų ir įsiteigti seniesiems. Tarp neigiamų komentarų netrūko ir tėvų pareiškimų, sakančių, kad tatuiruotės yra šaunus dalykas ir kad patys jomis didžiuojasi net prieš savo vaikus. Kiti pasisakė už realesnių kūno formų barbei suteikimą, kas iš tikrųjų daro žalą augančiųjų psichikai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Tai nepirmasis gamintojų bandymas ištatuiruoti barbę. Pirmoji versija su tatuiruotes imituojančiais lipdukais pasirodė 1999 m. Tačiau iš rinkos buvo pašalinta labai greitai dėl milžiniško skaičiaus žmonių priekaištų. Antrasis barbės variantas su tomis pačiomis priklijuojamomis tatuiruotėmis ir netgi jas atspaudžiančiu štampu imtas pardavinėti po dešimties metų. Ją ištiko tas pats likimas. Dabartinė kampanija savo pardavimų sustabdyti dėl keliamų nepasitenkinimų net nežada, argumentuodama lėlės barbės daroma teigiama įtaka mergaičių fantazijos ir kūrybingumo vystymuisi.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt