Now Reading
Video pusryčiai. „Barzdų Klubas“ gauruočius sveikina su šventėmis (video)

Video pusryčiai. „Barzdų Klubas“ gauruočius sveikina su šventėmis (video)

Video pusryčiai. „Barzdų Klubas“ gauruočius sveikina su šventėmis (video)

Laikas.lt

Kol kelioms dienoms pamiršę darbus glėbesčiavotės su giminaičiais, dorojote mamų gausiai nukrautus stalus ar tingiai ilsėjotės švenčių sūkuryje, „Barzdų Klubo“ nariai ruošė šventinę staigmeną. Pagalbon pasikvietę žinomus balsus ir veidus, nufilmavo nuotaikingą vaizdo klipą, kurį dovanoja visiems tikriems barzdočiams ir tiems, kurie barzdoja tik širdyje.

„Tai istorija apie turbūt utopines Kalėdas, kurias švenčia vien tik vešliais veido plaukais pasidabinę vyrai.“ – pasakoja klubo nariai. „Jie ruošia maistą, puošia eglę, kūrena židinį, pagaliau, vienas kitam pasakoja savo gaurų vešėjimo paslaptis.“ Vaikinai tikina neturėję tikslo gvildenti rimtų filosofinių temų ar konstruoti sudėtingų ritminių linijų, bet po ilgų kūrinio įrašinėjimo naktų suprato sukūrę naują muzikinį stilių – gauruotą popsą.

Prie vaizdo klipo gamybos prisidėjo visas būrys linksmų žmonių. Balsu barzdą žadino Maksas iš grupės „Biplan“, o kapodamas malkas jam pritarė Andrius Zalieska Zala iš „Arbatos“. Vilius Tamošaitis iš „Gerai Gerai & Miss Sheep“ prižiūrėjo melodiją, Saulius Petreikis okupavo pianiną, o dizaineris Giedrius Paulauskas su prodiuseriu Dmitrijumi Radinu puošė Kalėdinę eglutę. Žmonės kalba, kad trisdešimties barzdočių būryje sukiojosi ir pasaulio jaunimo sąjungos pirmininkas Kęstutis Pikūnas, ir Stilistas Valerijus Gigevičius, ir per vieną vakarą nauju „Barzdų Klubo“ simboliu tapęs linksmasis Skęstutis.

„Barzdų Klubas“ sveikina su šventėmis ir kiekvienam savo draugui ragina nusiųsti barzdotą asmeninį sveikinimą iš specialiai šiai progai sukurto puslapio http://www.barzduklubas.lt/2013/ . „Iš reklaminių stendų vis dažniau žvelgia gauruoti vyrai, o pasaulio realijas fiksuojantys internetiniai dienoraščiai renka labiausiai apžėlusius krepšininkus, muzikantus ir virtuvės šefus. Pažadame – kitąmet užbarzdosime dar plačiau“.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Sveikinimas:

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt