Now Reading
„Copenhagencyclechic“ – stilingiausias dviratininkų madų tinklaraštis

„Copenhagencyclechic“ – stilingiausias dviratininkų madų tinklaraštis

„Copenhagencyclechic“ - stilingiausias dviratininkų madų tinklaraštis

Rasa Barčaitė

Kai Lietuvoje tokia gili žiema, mažiausiai galvojame apie… dviračius ar tuo labiau, važinėjimąsi jais net ir sningant. Tačiau Kopenhaga nebūtų tituluojama dviračių sostine, jei šių transporto priemonių atsisakytų vos pasikeitus orams.

 Ten važinėjama ir lietui lyjant, ir sningant, ir pūgoms esant. Ir tai puikiai įrodo  tinklaraštis Copenhagen Cycle Chic, kuris dar vadinamas vadinamas The Sartorialist  (garsiausias gatvės mados tinklaraštis pasaulyje) ant dviejų ratų.

Cycle Chic – tai tarptautinis  ženklas, kuris propaguoja miesto dviračius ir jų kultūrą, šios idėjos autorius – Mikaelas Colville-Andersenas.

 Copenhagen Cycle Chic

Kaip teigia tinklaraščio kūrėjas, jo projektas nėra apie dviračius, jie orientuojasi į šių transporto priemonių savininkus.  M.Colville-Andersenas  siekia, kad važinėjimas dviračiais būtų visame pasaulyje pripažįstamas kaip lygiateisis miesto eismo dalyvis. „Daugelyje šalių žmonėms yra išplautos smegenys, kad važinėjimas dviračius tėra sportas arba hobis, o ne kasdieninė transporto priemonė. Tiek daug Kopenhagos gyventojų dviračiu važinėja įprastiniais drabužiais, pasipuošę”, – Guardin.co.uk teigė vyras.

 Copenhagen Cycle Chic

Džiaugiamės, kad ir Lietuvos miestuose dažnai pamatysi ir su trumpais sijonais, ir su madingais švarkais pedalus minančius dviračių aistruolius.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Nors, žinoma, lengva M.Colville-Andersenui kalbėti apie dviratininkų madas, nes Kopenhagoje dviratininkų keliai puikiai sutvarkyti (apie mūsiškius dviračių takus rasite čia), nėra tiek kalnų, kiek pvz., Vilniuje, kur mindamas į darbą Fabijoniškėse turi gerokai paprakaituoti ir persirengti darbe švariais drabužiais. O šios vasaros Vilniaus  dviratininkų madas rasite čia.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt