Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (487)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (487)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (487)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Jau keletą metų esu su šia šukuosena. Norėčiau pasikeisti arba bent šį tą patobulinti. Mano veido bruožai gana asimetriški, todėl norėčiau gero specialisto konsultacijos, kad šį trūkumą paslėpčiau. Plaukai šiek tiek banguoti, ypač apie ausis – nuolat juos tiesinu. Galiukai šakojasi. Plaukai nėra stori, bet jų gana daug. Nudažyti tamsiai ruda spalva (Mocha). Natūrali spalva – pilka, pelenų. Akių spalva žalsvai žydra.
Iš anksto Jums dėkoju.

Rasa

Laba diena. Plaukai nuolat alinami tiesinimo žnyplėmis sausėja, lūžinėja. Jums visai
nebūtina juos tiesinti, nes pailgai veido formai tinka daugiau apimtiems turintys plaukai. Minėjote, kad plaukai linkę banguotis, tad yra kur kas patogesnė ir sveikesnė plaukams išeitis. Prakarpykite plaukus per visą jų ilgį ir formuokite ištrinktus, drėgnus plaukus putomis suspaudžiant į bangas, leiskite natūraliai išdžiūti. Natūralios bangos suteiks išskirtinumo, apimties ir paslėps trūkumus. Taip pat tinka ilgi į šoną šukuojami kirpčiukai, tiesūs griežtina veido formą bei išryškina trūkumus. Spalvą galite rinktis šiek tiek šviesesnę ir ryškesnę,tai suteiks linksmumo, švelnumo.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.: „Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame kelias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt