Search Results for: "Ozas"

Gitaristas ir kompozitorius Juozas Martin pristato debiutinį singlą ir jam sukurtą vaizdo klipą

Gitaristas ir kompozitorius Juozas Martin pristato debiutinį singlą ir jam sukurtą vaizdo klipą

Juozas Martinkėnas – kol kas mažai kam girdėtas lietuvių atlikėjas, tik pradedantis savo solinę karjerą. Pasivadinęs Juozas Martin, gitaristas ir dainų autorius klausytojams prisistato lyriška daina „Neša tolyn“ ir konceptualiu vaizdo klipu.

Juozas Statkevičius pristatė naują kelioninių krepšių kolekciją (foto)

Juozas Statkevičius pristatė naują kelioninių krepšių kolekciją (foto)

Juozas Statkevičius, dar ketvirtadienį pristatęs „Magnum“ paplūdimio drabužių kolekciją, nesiliauja stebinti. Dizaineris pirmą vasaros dieną pristatė stilingus savo vardo kelioninius krepšius. 6-ių skirtingų modelių kelionėms ir laisvalaikiui skirtus ribotos kolekcijos krepšius galima įsigyti visose „Statoil“ degalinėse.

Juozas Statkevičius pristatė pirmąją skėčių kolekciją (foto)

Juozas Statkevičius pristatė pirmąją skėčių kolekciją (foto)

Žinomas Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius šią savaitę pristatė pirmąją savo kurtų skėčių kolekciją. 5-ių skirtingų modelių skėčius bus galima įsigyti nestandartinėse vietose – didžiausio degalinių tinklo „Lukoil Baltija“ degalinėse.

Naujai „iškeptas“ olimpietis – Juozas Bernotas

Naujai „iškeptas“ olimpietis – Juozas Bernotas

Sveiki visi, adrenalino kraujo broliai ir seserys. Prabėgo mėnuo, ir pavasaris jau beldžiasi į duris ir langus. Dirbti darosi vis sunkiau ir vis labiau traukia laigyti laukais. Jus irgi?

Akrobatinio važinėjimo motociklu virtuozas treniruočių rate (Interviu)

Akrobatinio važinėjimo motociklu virtuozas treniruočių rate (Interviu)

Lukas Kučinskas daugeliui Lietuvos žmonių žinomas kaip „Lietuvos talentų“ dalyvis, stebinęs žiūrovus ir komisiją kvapą gniaužiančiu akrobatiniu pasirodymu motoroleriu. Vis dėlto šio vaikino gyvenime minėtas renginys nevaidina didelio vaidmens. Jam kur kas svarbiau – galimybė sportuoti ir tobulėti. Koks gi tas Lukas Kučinskas, bičiulių ir draugų vadinamas Skruzde?

JUOZAS MILTINIS. NEŽINOMAS INTERVIU

LIETUVIŠKI DOKUMENTINIAI FILMAI, pirmas Rež. R.Banionis, 2000 m., 40 min.

Prekybos centrai „Ozas" ir „Akropolis" susikibo šviesomis

Prekybos centrai „Ozas” ir „Akropolis” susikibo šviesomis

Prekybos milžinai „Ozas” ir „Akropolis” sumanė konkuruoti ne tik kainomis, bet ir žibintais. Vilniaus dangų nutvieskusios šviesos sužavėjo toli gražu ne visus.

Žibintų karas

Pirmasis, dar gruodžio pradžioje, šviesą į darbą paleido „Ozas”. Filmus apie Betmeną primenanti žibinto šviesa, kuo puikiausiai matoma iš kelių kilometrų atstumo, matyt, sužavėjo konkurentus. „Akropolis” į žibintų karą įsitraukė iš peties.

Juozas Statkevičius kolekcijos pristatyme žada staigmenas

Juozas Statkevičius kolekcijos pristatyme žada staigmenas

Jau šiandien vakare Juozas Statkevičius pristatys naujausią savo kolekciją. Podiumu žingsniuojantys modeliai žada priversti prisimerkti kiekvieną svečią, mat dauguma jų spindės deimantais nusagstytais aksesuarais ir papuošalais iš prabangiausių pasaulio kolekcijų, kurių kainos saugumo sumetimais net nėra viešai skelbiamos.

Vakaro metu svečiai turės išskirtinę galimybę susipažinti su keturiais į Lietuvą atkeliaujančiais prekės ženklais, pasaulyje jau spėjusiais tapti ypatingos prabangos sinonimais. Tai karaliams tiaras kuriantys “Boucheron“ mados namai, šiuolaikinio meno stebuklus ant riešo pristatanti laikrodžių gamintoja “ArtyA“ ir kūrybiniu įžūlumu garsėjantys “DeWitt“ bei pagal specialius užsakymus papuošalus gaminanti kompanija “Balkis“. Pastarosios manufaktūros deimantai spindės ant trijų J. Statkevičiaus modelių.

Kristina į renginį atneš … Mėnulį!

Itin siauram turtingų žmonių ratui žinomos Šveicarijos kompanijos “Balkis” papuošalus pirmą kartą į mūsų šalį atveža garsi pasaulyje lietuvių kilmės manekenė Kristina Tučkutė, kuri neseniai tapo “Balkis“ atstove bei “veidu” Baltijos šalims. Niujorke gyventi Kristina yra viena iš kelių garsiausių Lietuvos manekenių, dirbančių su “Just Cavali”, “Blumarine”, Gian Franco Ferre, Giorgio Armani, “Woolford”, “La Perla” ir kitomis mados pasaulio garsenybėmis.

Pagal individualius užsakymus papuošalus su brangakmeniais gaminantys šveicarai savo klientų pavardžių neatskleidžia net ir po jų mirties. Juozo Statkevičiaus renginiui K. Tučkutė pasipuoš “Balkis” vėriniu bei auskarais iš ypatingos „I cought the Moon for you“ kolekcijos. Papuošalams gaminti naudojami prabangiausi brangakmeniai ir Mėnulio dulkės. Kiekvienas papuošalas turi tai patvirtinantį sertifikatą.

“Boucheron” puošia ne tik karalių galvas

Be “Balkis” papuošalų podiumu žengiantys Juozo Statkevičiaus modeliai segės net devynis paties dizainerio parinktus prabangius “Boucheron“ laikrodžius. Prancūzų gamintus ir deimantais puoštus aksesuarus mėgsta ir karaliai, ir rašytojai, aktoriai, verslo magnatai. “Boucheron“ sukurtą tiarą su deimantais turėjo Anglijos karalienė Elžbieta, vėliau jos anūkas princas Čarlzas ją, kaip vestuvių dovaną, padovanojo Camillai. Šios kompanijos laikrodžiais ypatingai didžiavosi rašytojai Oscaras Wilde`as bei Marcelis Proustas.
„Boucheron“ gaminiais visais laikais mėgo puoštis praeities bei dabarties kino žvaigždės Greta Garbo, Marlene Dietrich, Nicole Kidman, Penelope Cruz ir kitos įžymios moterys. Kaip ypatingai brangų palikimą, kompanijos gamintus bangius aksesuarus iš rankų į rankas perduoda tokia įtakinga amerikiečių šeima, kaip Rockfelleriai.
Skulptūros ant riešo

Taip pat Juozo Statkevičiaus madų šou metu bus pristatyta laikrodžių “ArtyA“ kolekcija. Ją sudaro šeši modeliai, kuriuos drąsiai galima vadinti meno kūriniais. Tokia yra kompanijos misija – gaminti ne laikrodžius, o šiuolaikinio meno stebuklus. Arba tiesiog skulptūras, puošiančias riešą. Pavyzdžiui, vienas modelis buvo sukurtas iš suakmenėjusių dinozaurų išmatų, o to laikrodžio dirželis – iš Amerikos cukranendrių rupūžių odos. Drąsu, tiesa?

Kiti modeliai – taip pat išskirtiniai. Kiekvienas “ArtyA“ “Artpiece 1/1” kolekcijos laikrodis yra pagamintas iš 360 unikalių detalių, tinkančių tik tam laikrodžiui. “Coup de Foudre“ kolekcijos laikrodžiai dienos šviesą išvysta po itin ekstremalių išbandymų – terminio apdorojimo, liejimo, graviravimo ir kitų drastiškų procesų. Kiekvienas kūrinys dekoruotas pagal septyniolika technikų, kurios iki šiol nebuvo naudotos laikrodžių gaminimo srityje.

Prabangos kolekciją papildys ir dar viena laikrodžių kompanija “DeWitt”. Aistra, smalsumas, kūrybinis įžūlumas, skonio naujovės bei atvirumas. Tai vos keletas savybių, kurios apibūdina prabangos sinonimais laikomų laikrodžių gamintojo “DeWitt” tikslus. Kompanijos įkūrėjas Jerome de Witt turėjo svajonę – sukurti aksesuarus, kurie tuo pačiu būtų ir vertybė, ir futurizmo simbolis, ir mikroinžinerijos stebuklas.

Būgnų virtuozas Akira Jimbo abejingų nepaliko (foto

Būgnų virtuozas Akira Jimbo abejingų nepaliko (foto, video)

Vakar „Tamsta“ dar kartą pateisino savo gyvos ir kokybiškos muzikos klubo vardą. Japonų būgnininkas Akira Jimbo sudomino ne vien muzika, bet ir savo asmenybe.

Vakaro žvaigždė – Akira Jimbo yra ne tik groja, bet ir pats tiesiogiai prisideda prie muzikos instrumentų gamybos. Jis dalyvavo kuriant ne vieną instrumentą, yra pagrindinis „Yamaha Drums Japan“ produktus pristatantis atlikėjas.

Vos užlipęs ant scenos b

Juozas Gaižauskas apie „2 vyrus. 1 tiesą“

Juozas Gaižauskas apie „2 vyrus. 1 tiesą“

Juozas Gaižauskas – populiarus visuomenės ir teatro pasaulio atstovas, žavingas ir dainingas „Radijo erelis” bei natūraliai seksualus ir iki ašarų juoktis verčiantis „Striptizo erelis”. Šiuo metu J. Gaižauskas užimtas kaip niekad – startuoja unikali ir nekasdienė „Domino” teatro premjera „2 vyrai. 1 tiesa”, kuriame aktorius vaidina pakaitomis su Sakalu Uždaviniu. Juozas Gaižauskas galų gale atskleidžia apie ką bus paslaptingoji „Domino” teatro naujiena.
Juozai, jau šįvakar dienos šviesą išvys garsioji premjera „2 vyrai. 1 tiesa”. Eikime iškart prie reikalo – apie ką ši naujausia „Domino” teatro komedija?
O, ne taip paprasta apibūdinti… Visų pirma, jau komedijos, kuri yra monospektaklis, pavadinimas „2 vyrai. 1 tiesa”, rodo tai, kad spektaklyje atskleidžiama dviejų žmonių tiesa… Tik šie du žmonės – tai ne tik du pakaitomis komedijoje vaidinantys aktoriai – aš ir Sakalas Uždavinys. Svarbiausia – tai žmogaus ir jo vidinio „aš” pokalbis. Aktorius scenoje kalbasi su savuoju „aš”, tupinčiu kažkur galvoje ir turinčio aiškią, tik galbūt ne visada į dienos šviesą išlendančią nuomonę, įsitikinimus, poreikius, svajones. O priežastys, kodėl kartais užgniaužiama, neišsakoma, nepadaroma, visi žiūrovai sutiks – gali būti pačios įvairiausios. Taigi komedijoje „2 vyrai. 1 tiesa” žmogus ir klaus savęs, kokių sąlygų reikia, kad būčiau laimingas, kas aš, kur aš, kokioje vietoje esu, ko aš iš tikrųjų noriu ir į šiuos klausimus ras atsakymų. Pavyzdžiui, valgau traškučius, kurie nėra sveikas maistas, juose daug kancerogenų, žiūriu televizorių, o ranka vis tiesiasi dar ir dar, ir dar, ir dar tų traškučių… Ima, ima, ima… Ir tuomet pagalvoju gana, padedu tuos traškučius atokiau, kuo toliau, kad nepasiekčiau. Tačiau tik koks dirgiklis atitraukia dėmesį, pavyzdžiui, suskamba telefonas, o ranka tuo momentu tik capt vėl už traškučio ir kyšt į burną. Taigi dabar klausimas: ar tikrai aš tai padariau ir jei ne aš, tai kas tuomet ir kodėl? Pateiksiu dar vieną pavyzdį. Nueinu pas dantistę, ji užlopo visas skylutes, tačiau viena lieka, nes baigėsi darbo valandos. Dantistė pasiūlo susidoroti su ta skylute ryt. Iki kitos dienos liežuvis vis lenda, lenda, lenda į tą skylute. Sakai jau nelįsk, liežuvi, čia ne tavo skylutė, o mano! Juk tai mano liežuvis, mano kūnas! Bet jis vis tiek nesustoja lindęs į tą skylutę. Tuomet sustoju ir vėl susimąstau – ten, galvoje, gimsta tokios nepakartojamos mintys, loginės jungtys, begaliniai dialogai su pačiu savimi, tarsi sėdėtum savo galvoje ir iš ten kalbėtum ne tik su pasauliu, bet ir pačiu savimi. Ar gi ne nuostabu, kai pagalvoji?! Deja, yra daugybė pavyzdžių, kai savęs net savo nuosavoje galvoje ilgai arba apskritai nepavyksta rasti ir jaustis laimingu…
Taigi spektaklyje ieškosite atsakymų, kaip jaustis laimingu?
Taip! Kartu su žiūrovais kaip tik apie tai ir pakalbėsime! Antai, gyvena poros turi vaikų, gražų butą ar namą, pakankamai pinigų tvarkingai, patogiai buičiai, net ir šiais ekonomiškai sudėtingais laikais. Tačiau žmogus grįžta namo po darbo, išsitiesia ant sofos, o geriau nesijaučia… Ko trūksta? Kokių sąlygų reikia, kad pasijustum gerai? Kodėl kažko trūksta, kai, atrodo, aplink visos sąlygos, kad būtum laimingas… Dabar palyginimui pateiksiu kitą pavyzdį. Pametu raktą nuo namų, sutuoktinė išvykusi, draugai toli, mašinoje raktų nerandu, darbe irgi visur išieškota, atsarginio rakto pasigaminti neteko… Išsigąstu, kūną sukausto siaubas, panika. Ir staiga, visai netikėtai sėkmė – raktas saugiai gulėjo pakritęs po mašinos kilimėliu! Kokia laimė aplanko! Norisi bėgti basam per lietų, išbučiuoti praeivius, paskambinti ir pasakyti mamai, kad ją labai myliu! Jaučiuosi laimingesnis nei kada nors gyvenime yra tekę pasijusti! Paradoksalu? Greičiausiai taip ir yra… Tai gi ir vėl iškyla tas pats klausimas: ko reikia žmogui, kad būtų laimingas?.. Taip dažnai prasilenkia objektyvios sąlygos ir jausmas širdy. Kodėl, ką daryti, o gal nieko nekeisti? Tai pats sudėtingiausias klausimas, spektaklyje užduodamas daug kartų per įvairiausias situacijas ir žmogaus būsenas. Procesas nepaprastai įtraukia!
Kokia buvo pirmoji pažintis su pjese? Kaip tai įvyko?
Pirmą kartą šį spektaklį pažiūrėjau namuose, per vaizdo grotuvą, ant sofos. Fenomenalusis pjesės autorius, kultinė Rusijos teatro figūra Jevgenijus Griškovecas pats režisavo ir vadino šiame monospektaklyje, kuris lietuviškai vadinasi „Tuo pačiu metu” („Odnovremenno” – rus.k. Aut.pastaba). Kaip pasakojo J. Griškovecas, jam pjesė gimė galvoje absoliučiai netikėtai, važiuojant autobusu. Viskas taip organiškai susidėliojo, kad jam pačiam pasirodė, jog tai tarsi ženklas būtinai įgyvendinti šį gilių minčių cunamį teatro scenoje. Na, ir ką jūs manot? Tai nepaprastai juokinga komedija, kupina visą esybę apimančios laisvės. Žiūrėdamas spektaklį nuo kilusių emocijų aš verkiau! Ypatingas jausmas! Iš puikių improvizacijų ir originalių minčių susidėlioja netikėta mozaika. Sąmonėje atsiveria kosmosas, nauja, didelė erdvė – tai unikalu ir žaviausia šiame spektaklyje. Jau žinau, kad ir į mūsų lietuviškąjį pjesės pastatymą „2 vyrai. 1 tiesa” bilietus perka puikiai, kad žmonės laukia premjeros, kad ateis. Abu su Sakalu Uždaviniu už tai esame labai dėkingi. Vadinasi, J. Griškoveco pjesė mane, Sakalą, „Domino” teatro vadovybę ir režisierių Augustiną Gricių rado neatsitiktinai – spektaklis gimsta būdamas reikalingas. Ar gali būti geriau? Tikimės, kad į spektakli ateis ne tik ištikimi „Domino” teatro gerbėjai, bet ir nauji žiūrovai, įvairiausių profesijų ir gyvenimo būdo atstovai, vertinantys kokybišką, turiningą reginį. Turime labai daug ką jiems pasakyti…
Kaip ši pjesė atsirado „Domino” teatre?
Kolega Sakalas Uždavinys atnešė medžiagą parodyti pirmiausia man ir ji taip „užkabino”, kad iškart nusprendėme ją parodyti „Domino” teatro vadovui Egidijui Baranauskui. Atsakymo ilgai laukti nereikėjo – palaiminimą gavome! Esame vadovui labai dėkingi už tai, kad iškart priėmė mūsų iniciatyvą, palaikė, leido kurti ir suteikė visą reikalingą pagalbą. Tokios galimybės, tokios medžiagos kitas aktorius laukia visą gyvenimą, dėl to esame katarsyje, kad mums taip pasisekė jau dabar. Repetuojame be galo daug, su S. Uždaviniu atiduodame visas jėgas. Bet tai labai malonus procesas, viskas taip artima. Komedijoje paaiškės, kad žmogaus laimė – ypatingai sudėtingas reiškinys, kaip ypatingai sudėtinga yra ir pati būtybė – žmogus. Baisiausia, kad toks unikalus šedevras kaip žmogus, dažnai neturi sau pačiam laiko. O juk tai taip paviršutiniška! Gyvenimas susideda ne tik iš darbų, užduočių ir problemų. Mielieji žmonės, labai lauksime jūsų visuose miestuose, ypač didžiojoje premjeroje Vilniuje, spalio 29 d., 19 val., nekasdieniškame reabilitacijos seanse – komedijoje „2 vyrai. 1 tiesa”!