Now Reading
Juozas Statkevičius pristatė naują kelioninių krepšių kolekciją (foto)

Juozas Statkevičius pristatė naują kelioninių krepšių kolekciją (foto)

Juozas Statkevičius pristatė naują kelioninių krepšių kolekciją (foto)

Juozas Statkevičius, dar ketvirtadienį pristatęs „Magnum“ paplūdimio drabužių kolekciją, nesiliauja stebinti. Dizaineris pirmą vasaros dieną pristatė stilingus savo vardo kelioninius krepšius. 6-ių skirtingų modelių kelionėms ir laisvalaikiui skirtus ribotos kolekcijos krepšius galima įsigyti visose „Statoil“ degalinėse.

„Vasara yra kelionių metas ir visai nesvarbu keliauji į Kanus, Palangą ar į draugų vakarėlį. Tačiau žmonės atostogaudami dažnai pamiršta, kad ir kelionių metu reikia atrodyti stilingai. Šiuo metu didžiausiose pasaulio mados sostinėse vyrauja stilingas patogumas. Todėl vilkėdami džinsus, stilingus sportbačius ir vietoje rankinės turėdami kuprinę nepasidarysite gėdos net ir Paryžiuje. Kurdamas šią kelioninių krepšių kolekciją sujungiau funkcionalumą ir stilių. Visi modeliai ne tik tinkami, bet kokiai vasaros kelionei, bet ir universalių spalvų – juodos bei safario smėlinės“, – sakė dizaineris Juozas Statkevičius.

Įvairių dydžių ir paskirties kelioniniai krepšiai pritaikyti bet kokiai vasaros kelionei – nuo mažiausios kuprinės tinkančioms kelionei po miestą iki talpaus lagamino ant ratukų ilgesnei išvykai. Taip pat vartotojai kolekcijoje ras ir du firminius J. Statkevičiaus skėčius – sulankstomą ir didesnį. Kelioninių krepšių kolekcijai naudojama aukščiausios rūšies „canvas“ medžiaga, kurią sudaro 80% medvilnė ir 20% poliesteris. Kiekvienas krepšys papuoštas natūralios odos detalėmis ir paženklintas originaliu J. Statkevičiaus logotipu.

„Prasidėjus vasaros kelionių sezonui norėjome pradžiuginti mūsų klientus išskirtine kolekcija stilingoms vasaros išvykoms. Siekiame pasiūlyti ne tik patogų būdą pradėti savo keliones mūsų degalinėse, bet ir įsigyti aukštos kokybės laisvalaikio krepšių, kurie puikiai tiks kiekvienoms atostogoms“, – sakė „Statoil“ rinkodaros direktorė Renata Timoščik.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 13 d. visą vasarą lojalūs klientai, rinkdami akcijos lipdukus, „Statoil“ degalinėse galės įsigyti kelioninius krepšius su 50 proc. nuolaida. Įprasta krepšių kaina svyruos nuo 19 iki 100 eurų. J. Statkevičiaus kelioninių krepšių kiekis ribotas.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top