Metame svorį: 7 lengvi būdai!

Visos norime būti lieknos, tačiau daugeliui sunkiai sekasi laikytis dietos ar sistemingai sportuoti, tad pateikiame kelis labai lengvus ir smagius patarimus, kurie tikrai veikia!

Šokam!


Net jeigu ir nesidomite garsenybių šokių laidomis, tai žiniasklaidoje tikrai pastebite, kaip šokti pradėję žmonės pasikeičia, o papildomi kilogramai tirpste tirpsta. Pakanka 2-3 šokių treniruočių per savaitę ir jau greitai galėsite džiaugtis tobulėjančia figūra.

Miegam!

Supermodelis Heidi Klum teigia, kad jos lieknumo paslaptis yra medžiagų apykaitą skatinanti stiklinė šilto vandens su citrinos sultimis kiekvieną rytą bei bent jau 9 valandos miego naktį.

Valgom salotas su salotom!

Nuostabu, jeigu renkatės salotas, tačiau jų negardinkite jokiais padažais - prisiminkite, kad šaukštas grietinės ar majonezo padvigubins kalorijų skaičių! Sumaišykite šaukštą alyvuogių aliejaus ir šaukštą citrinos sulčių, pridėkite mėgstamų prieskonių ir skanaukite salotas!

Ir... geriam kavą su kava!

Riebūs padažai salotas paverčia anaiptol ne dietiniu patiekalu. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie kalorijų praktiškai neturinčią kavą - jeigu maišote ją su plaktu pienu, grietinėle, sirupu, karamele ar cukrumi, tai galite įsivaizduoti, kiek kalorijų gausite vos iš vieno puodelio. Negalite įsivaizduoti? Apie 500!

Mažinam lėkštes!

Su savanoriais atlikti tyrimai daugybę kartų parodė, kad didesnė lėkštė = daugiau suvalgyto maisto. Valgymui pasirinkę mažesnę lėkštę suvalgysite net 25% mažiau ir nė nepajusite skirtumo, jausitės soti, nebūsite apsunkusi, o ilgainiui svoris ims kristi!

Truputis nuodėmių!

Kiekvienas dietologas jums pasakys, kad bėda visai ne šokolade, traškučiuose, sūriuose riešutuose ar kitose mažose nuodėmėse. Bėda užklumpa tada, kai nuodėmės tampa didelėmis. Visus užkandžius laikykite sunkiai pasiekiamoje vietoje, o kai nuspręsite jais pasimėgauti, tai iš anksto įsidėkite tik šiek tiek. Beje, jeigu labai norisi daugiau pakramsnoti, tai rinkitės spragėsius be priedų arba su šiek tiek druskos - didelis dubuo turi tik 100 kalorijų.

dieta, kaip numesti svorio, lieknėjimas, lieknumas, mityba, svoris

Naujausi komentarai
2018-10-18, 04:36
EFFECTIVE AND POWERFUL BEST ONLINE LOVE SPELL CASTER
I am very surprise for the miraculous experience and wonders of Dr gbojie that have been spreading on the Internet and worldwide, How he marvelously helped people all over the world to restored back their lost lovers I contacted him after going through so many testimonies from different people how he help to bring back ex lovers i was deeply in love with my boyfriend and he was with me but suddenly one day he broke up with me. I tried everything but nothing seemed to workout, I thought it was going to be over forever.I never believed in spells but I was so desperate I thought I got nothing else to loose. I started searching for different spell casters and I finally found ‘Great gbojieTemple’ who helped me through the process and I eventually got my boyfriend back and we are so happy together. I am so grateful to him. If you ever need a spell caster who can get you ex back then contact him on [[email protected]]and his telephone number is +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai