Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/info/18651/naujametini-sostu-karu-vakareli-rengiantis-loftas-skelbia-geriausio-kostiumo-konkursa/

Data: 2016-12-29, 17:00

Naujametinį „Sostų karų“ vakarėlį rengiantis „Loftas“ skelbia geriausio kostiumo konkursą

Vido Černiausko nuotr.

Šiemet į Viduramžius – kultinį televizijos serialą „Sostų karai“ (Game of Thrones), Naujųjų metų naktį persikelti kviečiantis Vilniaus menų fabrikas „Loftas“ tradicijų nelaužo – skelbia geriausio vakaro kostiumo konkursą, kurio laimėtojus apdovanos vertingais prizais.

„Šiais metais Naujuosius „Lofte“ švęsime jau septintąjį kartą. Ir nuo pat pradžių tai buvo ne šiaip Naųjųjų sutikimas, o triukšmingas ir stilingas karnavalas, kuriame persirengti tų metų tema – šventas reikalas. Džiaugiamės, kad šita koncepcija iškart prigijo ir dabar, dar prieš paskelbiant vakaro temą, jau sulaukiam gausybės klausimų, kokių gi kostiumų ieškoti šiemet. Atsidėkodami už dalyvių entuziazmą kasmet geriausio kostiumo autorius apdovanojame prizais. Taip bus ir šiemet,“ – pasakoja „Lofto“ įkūrėjai Viktoras ir Živilė Diawaros.

Šių metų tema – „Sostų karai“, itin stilinga ir nežabojanti fantazijos. Kailiai, drabužiai iš odos, ilgos šilkinės suknelės, aksominiai apsiautai, blizgantys šarvai – idėjų pasirinkimas kostiumams didžiulis. „Sostų karų“ personažų įvaizdis žavi ne tik serialo gerbėjus visame pasaulyje, bet ir žymiausius mados kūrėjus. Pavyzdžiui, dizaineris Ralph Lauren savo kolekcijoje pristatė modelį įkvėptą serialo herojės Catelyn Stark. Ant „Belstaff“ podiumo žygiavo Ygritte personažą labai primenantis modelis, o Custo Barcelona – Nedą Starką. Tokių pavyzdžių mados leidiniuose – daugybė, o kostiumų pasirinkimas kanavalui Vilniuje nemenkas. Pavyzdžiui, „Lofto“ komandai įvaizdį susikurti padėjo Lietuvos kino studijos rekvizitų nuoma (Smolensko g. 5, Vilnius), kurios paslaugomis gali naudotis visi ir profesionalaus makiažo akademija „Icon Academy“.


Ralph Lauren, Lucas Jackson, Reuters nuotr.


Derek Lam, Mark Von Holden, Getty Image nuotr.


Frazer Harrison, Getty Images nuotr.


Belstaff, AP nuotr.

Šiemet geriausio „Lofto“ Naujųjų metų kostiumo autoriumi išrinktam nugalėtojui atiteks kelionių agentūros „Makalius“ įsteigtas prizas – turiningas kruizas Baltijos jūra dviem asmenims. Kruizo metu laimėtojas su pasirinktu draugu aplankys Latviją, Estiją ir Švediją.

Estijos sostinėje Taline jų lauks pažintis su Tompea pilimi, Aleksandro Nevskio katedra, Estijos parlamentu, įspūdingąja Domo katedra, miesto rotuše, „bandelių“ skersgatviu, Viru vartais, „Storosios Margaritos“ bokštu ir kitomis miesto įdomybėmis. Stokholme keliautojai lankysis miesto Rotušėje, kurioje iki šiol vyksta Nobelio premijos laureatų šventės. Taip pat „Vaza“ muziejuje, lankomiausiame objekte visame Stokholme, kuris yra vienintelis pasaulyje išlikęs XVII šimtmečio laivas ir pėsčiomis pažindinsis su kerinčiu senamiesčiu, išvagotu siaurų gatvėlių. Kelionės pabaigoje jie turės galimybę patyrinėti ir Rygos senamiestį.

Trijų dienų kelionė moderniu laivu neprailgs, nes jame gausu pramogų: SPA centras, kazino, naktinis klubas, daugybė barų ir įvairiausių pramoginių renginių – nuo koncertų iki loterijų ir žaidimų.

Antros ir trečios vietos laimėtojai taip pat bus apdovanoti. Jiems atiteks Vilniuje, Gedimino prospekte įsikūrusio biliardo klubo „Fuksas“ dovanos – nemokamos valandos prie biliardo stalų.

Geriausiausi kostiumo autoriai, kaip ir kasmet, bus renkami „Lofto“ „Facebooke“ paskyroje paskelbtame fotokonkurse. Laimėtoją rinkti galės visi.

Gruodžio 31-ąja „Sostų karų“ vakarėlyje dalyviai galės ne tik paganyti akis į vieni kitų kostiumus. Jų taip pat laukia kvapą gniaužiančios riterių kovos, karališka puota (nuo Rūkytų Geležinio sosto vištų, Kekavos drakonų uodegelių iki Jon Snow Balls spurgyčių), fakyrai, fejerverkų ir ugnies šou, teatrališki aktorių pasirodymai ir pašėlusi muzikinė programa su DJ Mamania, grupe „Kamanių šilelis“, „NO DJ'S“ bei ypatingu svečiu.

Kova dėl valdžios ir sostų, garbė, šeima, meilė ir kerštas – „Sostų karų“ Naujieji metai – gruodžio 31-ąją, menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius).

Bilietai jau prekyboje
. Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.