Now Reading
Televizijos eteryje M. Starkus ir V. Radzevičius atskleis, ką išgyveno Japonijoje

Televizijos eteryje M. Starkus ir V. Radzevičius atskleis, ką išgyveno Japonijoje

Televizijos eteryje M. Starkus ir V. Radzevičius atskleis

TV3 televizija tęsia vasaros tradiciją leistis į keliones po pasaulį su nepaprastu duetu – Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi. Du žinomi keliautojai, laidų vedėjai eteryje jau dovanojo įspūdingiausius pasakojimus iš savo kelionių senais automobiliais po Pietų Ameriką, Aziją, Australiją, o šįkart kviečia į naują paslaptingą ir nepaprastą kraštą – Japoniją.

Kelionė japonišku automobiliu, pavadintu „Geišos“ vardu, nauji bičiuliai, vietinis maistas, stebinanti japonų kasdienybė ir kultūra, žydinčios sakuros, susitikimai su vietos gyventojais ir net su Japonijoje atsidūrusiu Marijonu Mikutavičiumi, Vytaro kulinariniai sugebėjimai – lietuviškos virtuvės pristatymas vietos gyventojams, gera nuotaika ir šmaikštūs pastebėjimai – visa tai laukia kiekviename televizinio kelionių dienoraščio „Banzai“ puslapyje jau nuo liepos 16 dienos, ketvirtadieniais, 20.00 val.

„Tai jau dešimtasis mūsų kelionių projektas. Šįkart – Japonija su istorijomis apie samurajų kardus, perlus po vandeniu renkančias moteris, naktis su jakudzomis, sumo kovas ir pačių japonų pažindinimą su… vėdarais. Bus visko“, – žada M. Starkus.

Per tris savaites Japonijoje duetas nuvažiavo apie 5 000 kilometrų. TV3 žiūrovų ketvirtadienio vakarais, 20.00 val., laukia penki nuotykių kupini pasakojimai iš tekančios saulės šalies bei viena speciali laida – šventinė dovana visiems Vytaro ir Martyno gerbėjams.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top