Now Reading
Courteney Cox: „Davidas Arquette’as – priklausomas nuo sekso“

Courteney Cox: „Davidas Arquette’as – priklausomas nuo sekso“

Courteney Cox: „Davidas Arquette'as – priklausomas nuo sekso“

Courteney Cox teigia, jog viena priežasčių, kodėl iširo jos ir aktoriaus Davido Arquette’o santuoka – yra šio priklausomybė seksui.

Aktorių santuoka trūko 11 metų, jiedu augina šešerių metų dukterį Coco. D. Arquette’as ir C. Cox susipažino 1996 metais trilerio „Klyksmas“ filmavimo aikštelėje, o po trejų metų susituokė San Franciske.

Tiesa, poros skyrybos kol kas neoficialios – popieriuje jie vis dar vyras ir žmona, tačiau jau nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio jiedu gyvena atskirai ir tikina, kad ruošiasi skyrybas įtvirtinti ir teisiškai.

C. Cox apie intymias skyrybų priežastis paatviravo bendrame aktorių interviu vienai JAV radijo laidai.

„Per stiprus Davido libido buvo viena mūsų šeimos problemų. Net jei man reikėdavo tik paguodos, vos man prigludus – jis negalėdavo suvaldyti rankų, – pasakojo aktorė, – Mes išties traukiame vienas kitą, tačiau esame pernelyg skirtingi. Aš namisėda, o Davidas, nors jau nebegeria, mėgsta vakarėlius ir šokius. Nebenoriu slopinti jo gyvenimo būdo. Jis labai aktyvus ir bendraujantis žmogus, o aš labiau intravertė.“

See Also
9 paprasti patarimai

Nepaisant iširusio šeimyninio gyvenimo abu aktorius galima pamatyti šiuo metu Lietuvos kino teatruose rodomame filme „Klyksmas 4“, kur jie vaidina… vyrą ir žmoną.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top