Now Reading
Jauniausi tėvai Didžiosios Britanijos istorijoje – 14-mečiai gyvena atskirai

Jauniausi tėvai Didžiosios Britanijos istorijoje – 14-mečiai gyvena atskirai

Jauniausi tėvai Didžiosios Britanijos istorijoje – 14-mečiai gyvena atskirai

Iš pirmo žvilgsnio April Webster atrodo kaip kūdikiu besidžiaugianti vyresnioji sesuo. Bet tik iš pirmo žvilgsnio, nes 14-metė mergina kartu su savo vienmečiu vaikinu Nathanu Fishbourne’u tapo jauniausiais tėvais Didžiojoje Britanijoje, nes April pastojo 13-os metų. Tad kaip gyvena jaunoji šeima?

April ir jos vaikinas pradėjo susitikinėti praėjusių metų spalį ir nuo tada turėjo nesaugius lytinius santykius. Žinoma, apie jų seksualinį gyvenimą tėvai nežinojo iki tol, kol mergina prieš pat savo keturioliktąjį gimtadienį sužinojo esanti nėščia.

Berniukas gimė lapkričio 15 dieną ir jo jaunieji „tėvai“ iki šiol bando išsiaiškinti, kaip tapti tėvais, nes patys dar yra visiški vaikai. Ir nors Nathanas aiškina, kad jie vis dar kartu, jo draugė teigia priešingai ir priduria, kad šiuo metu jų santykiuose – „atšalimo periodas“.

„Jis neatsuko mums nugaros, tačiau paprašė neversti gyventi kartu. Tad mes dar turime kai ką išsiaiškinti“.

Pora mokėsi toje pačioje mokykloje Caerphilly, mergina paliko ją likus 16 savaičių iki gimdymo ir dabar lankys išsilavinimo centrą, skirtą jaunoms mamoms.

April gyvena kartu su savo tėvais – 38 metų taksi vairuotoju Jeffu ir 36 metų motina Maria – keturių kambarių bute

Jaunoji mama ir jos sūnus Jamie dalijasi vienu kambariu su 17-mete seserimi Robin, kuri padeda prižiūrėti mažylį.

See Also
9 paprasti patarimai

Jaunojo tėvo tėvai – 53 metų vairuotojas Ronas ir 43 metų mama Julie – teigia, kad jie labai pyko dėl nelaukto paauglių nėštumo, tačiau dabar jau pasiruošę priimti kūdikį į savo šeimą.

Tuo tarpu Didžiojoje Britanijoje ši pora (pagal abiejų amžių) laikomi pačiais jauniausiais tėvais šalies istorijoje. O jauniausia mama yra Edinburge gyvenanti Teressa Middleton, kuri 2006 metais pastojo būdama 11 metų ir pagimdė būdama 12.

Jauniausias Didžiosios Britanijos tėvas – Seanas Stewartas iš Bedfordo, kuris 1998 metais tėvu tapo būdamas 12. Abiem atvejais jų antrosios pusės buvo vyresnės.

Parengta pagal Dailymail.co.uk

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top