Now Reading
Kokybišką elektroninę muziką vertinantiems – renginių serija (laimėk pakvietimą)

Kokybišką elektroninę muziką vertinantiems – renginių serija (laimėk pakvietimą)

Kokybišką elektroninę muziką vertinantiems – renginių serija (laimėk pakvietimą)

Kai dargana smelkiasi iki pat kaulų, gražiausios žiemos šventės – jau praėję, o į sielos kerteles kerojasi ilgų vakarų tamsa, rodos, be arbatos puodelio ir knygos rankose nesinori jokios aktyvesnės veiklos.

Tačiau neleiskite sau užmigti žiemos miegu! Klube „Opium“ sausio 28 d., penktadienį, pirmasis „10 o‘clock“ serijos renginys, skirtas kokybiškai elektroninei muzikai neabejingiems žmonėms.

Pagrindinį svečią pasitiksim iš Vokietijos

Pagrindinis renginio svečias – prodiuseris, didžėjus, būgnininkas, technologijų specialistas ir žurnalistas Dave Turov – Lietuvoje lankysis pirmąjį kartą. Tarp Berlyno ir Niujorko kursuojantis atlikėjas muzikuoti pradėjo būdamas vos 9-erių metų, kuomet į rankas paėmė saksofoną. Po to gerą dešimtmetį jis grojo būgnais įvairiose roko bei funko grupėse, kol vieną dieną pasuko didžėjavimo keliu. Vos pirmasis house stiliaus pasirodymas muzikantui atvėrė duris į Niujorko klubus, o nuo 2003 m. Dave‘as persikėlė gyventi į Berlyną.

Vokietijos sostinėje Dave‘as Turov vedė penkerius metus trukusius „M-series“ renginius su Luciano, Jeff Samuel, Mark Broom, Aril Brikha ir kitais priešakyje, buvo prestižinių naktinių klubų „Watergate“, „Tresor“, „Weekend“ ir kt. rezidentu, vykdė bendrus projektus su „Drumcode“ ir „Clink“ kompanijos atlikėjais.

Šiuo metu Dave‘as Turov, kartu su scenos ir studijos partneriu Johnu Selway, kuruoja „CSM“ įrašų kompanijos ir žymių elektroninės muzikos atlikėjų veiklą, o naujas Dave‘o singlas „Poplock“ su Par Grindviko ir Echologist remiksais yra teigiamai įvertintas tokių stambių vardų, kaip Ben Klock, Dubfire bei Richie Hawtin.

Dave‘as Turov šiuo metu yra vienas „šviežiausių“ house ir techno atlikėjų. Parodykime jam, kad lietuviai ne tik valgo į skrandį kirviu krentančius cepelinus, bet ir moka šėlti ne prasčiau už gausia elektroninės muzikos bendruomene garsėjančius berlyniečius!

Naujasis albumas iš Happyendless

Tuo tarpu grupė „Happyendless“ gyvena naujojo albumo laukimu. Antrasis grupės albumas „Visit an Exhibition“ pasirodys pirmojoje šių metų pusėje, o šio singlas „Golden Olympic“ jau skamba radijo eteriuose.

Šiuo metu grupė telkiasi ties „Golden Olympic“ vaizdo klipo filmavimu, kurį, kaip ir ankstesnius jų darbus („Power Forever“, „Hello Come On“), režisuos Slavomir Leontjev. Pastarųjų dainų vaizdo klipai yra transliuojami MTV regioniniuose kanaluose nuo Rusijos ir Ukrainos, iki Jungtinių Arabų Emyratų bei Turkijos.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Sausio 28 d. „Opium“ klubo sienas drebins „Happyendless“ didžėjai Andrius Alien & Benua.

Naujokai nenaujokai

Dar vieni renginio dalyviai – „The Minimus“ projekto atlikėjai – anaiptol nėra scenos naujokai – naujas tėra šis dviejų Lietuvos didžėjų ir prodiuserių pristatomo projekto pavadinimas.
„Naujas scenos vardas labiau atspindės kuriamą ir propaguojamą stilių, įvaizdį ir pačią muzikinę kryptį“, – įsitikinę atlikėjai.

Pagrindinis renginio „10 o‘clock“ organizatorių siekis – atspindėti Europoje besivystančios klubinės kultūros tendencijas, stengiantis patenkinti išsilavinusio ir urbanizuoto miestiečio laisvalaikio poreikius. Naujoji renginių serija, išvaikysianti žieminį sąstingį, prasideda sausio 28 d., klube „Opium“ (Islandijos g. 4, Vilnius).

DĖMESIO: kokybiškai elektroninei muzikai neabejingam žmogui padovanosime pakvietimą dviems į klube „Opium“ sausio 28 d., penktadienį, pirmąjį „10 o‘clock“ serijos renginį!

Atsakykite: Kas yra leidybinės kompanijos ‘CSM’ įkūrėjas? (nepamirškite nurodyti savo el. pašto)

Laimėtojas paaiškės burtų keliu ketvirtadienį:)

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top