Pasidaryk pats. Vaza iš plastikinio butelio.

Laikas.lt
Pagal Wikihow.com

Kai netikėtai gaunate (arba nusprendžiate save nudžiuginti ir patys nusiperkate) gėlių, o namuose vazos nė su žiburiu nerasi, ieškokite plastikinio butelio – nepraeis nė 20 minučių ir turėsite, kur tas gražuoles pamerkti. Rezultatas pranoks lūkesčius – išvaizda ši vaza nenusileis stiklinei, tačiau bus nedūžtanti.

Jums reikės:

Plastikinio butelio
Žirklių

Procesas:

1. Nukirpkite butelio viršų. Karpiniams pridėkite apie 8 centimetrus prie norimo gylio.2. Sukarpykite viršutinę dalį smulkiomis juostelėmis.3. Atsargiai atlenkite sukarpytas juosteles į išorę, kad suformuotumėte vazos viršų.4. Apverskite butelį ir spausdami į kietą paviršių užtvirtinkite viršutinę liniją.5. Perlenkite vieną juostelę per gretimos viršutinę pusę ir pakiškite po dviem artimiausiomis juostelėmis.6. Tą patį pakartokite su gretima juostele, tik šįkart lenkite dviejų gretimų juostelių viršų ir pakiškite po viena artimiausia.7. Su trečiąją darykite tą patį, ką ir su pirmąja.8. Sukite ratą tokia seka, kol liks trys juostelės. Tada kiškite vieną po kita, kol visas vazos viršus bus baigtas.
O dabar jau pilkete vandenį ir drąsiai merkite gėlytes! 

DIY, pasidaryk pats, plastikinis butelis, rankdarbiai, vaza, Žirklės

Naujausi komentarai
2012-11-30, 21:28
nu tikrai "faina" vazele, ir pasidaryt visai nesunku. tokia pastatyt pavesineje gali ant stalo, ar balkone ant staliuko, ir gali nebijot kad nukris ir sudus.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai