R. Kalinkino debiutinės kolekcijos pristatymas: specialus „Laikas.lt“ fotoreportažas

Laikas.lt
Nuotr. Tomas Adomavičius

Naujosios kartos dizaineris Robertas Kalinkinas vakar, estetiškai papuoštoje „Siemens“ arenoje pristatė gausiai afišuotą debiutinę savo 2013 m. pavasario/vasaros kolekciją. Ta proga „Laikas.lt“ jums siūlo autentišką fotoreportažą iš vieno svarbiausių Lietuvos mados renginių pastaraisiais metais.

Iš viso pristatyta per 100 modelių – nuo vasariškų suknelių, iki paltų, nuo kasdienės aprangos, iki futuristinių eksperimentų. Išskirtinė kolekcijos ypatybė – šiltos spalvos. Tik vienas kitas drabužis buvo juodas, vyravo sodrių ryškių spalvų paletė.
Nors kolekcija buvo labai eklektiška, ją vienijo vienas bendras bruožas: atsigręžimas į retro stilių, vintažą. R. Kalinkinas drąsiai sėmėsi įkvėpimo iš skirtingų dešimtmečių mados ir sukūrė kažką savito, Lietuvos kontekste galbūt net unikalaus. 
 
Ne visi modeliai sulaukė publikos simpatijų, užkulisiuose kalbėtasi, jog geriau drabužių būtų mažiau, bet būtų likę tik patys pačiausi. Tačiau apie madą kalbėti jos nepamačius – betikslis užsiėmimas. Dėl to „Laikas.lt“ siūlo jums gausų fotoreportažą iš R. Kalinkino kolekcijos pristatymo, kad būtų galima savo akimis įvertinti dizainerio potencialą ir jo sukurtus modelius.

Galerijoje – fotografo Tomo Adomavičiaus nuotraukos.

kolekcija, kolekcijos pristatymas, Robertas Kalinkinas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai