Gruodžio 21-ąją „Loftas“ nemiegos nuo „Jager Vibrations“ ir Vitalic (Prancūzija) gerbėjų

Laikas.lt

Klubinėtojams puikiai žinomų „Jӓger Vibrations“ vakarėlių ciklo organizatoriai skelbia naują susitikimo vietą ir laiką. Gruodžio 21-ąją, ledinių pojūčių naktį, „Lofte“ prancūzas electro house herojus Vitalic gyvai pristatys savo naują albumą pavadinimu „Rave age“.

„Ar bus majų kalendoriuje pranašaujama pasaulio pabaiga gruodžio 21-ąją, mes nežinome ir nesiimsime spręsti. Ką tiktai žinome – „Lofte“ tą naktį užkursim teisingus, „Jӓger Vibrations“ vardo vertus šokius!“, - žadėjo „Jӓger“ renginių organizatorius Gediminas Avižonis.

Gruodžio 21-ąją ir „Jӓger Vibrations“ į savo pasirodymų kalendorių jau įtraukė prancūzų elektroninės muzikos mokyklos atstovas Vitalic. Sutapimas ar ne, tą lemtingą naktį „Lofte“ susirinkusiems klubinėtojams jis pristatys savo naują albumą pavadinimu „Rave age“. Electroclash ir electro house herojus į klubų ir didžėjų miksus pirmą kartą rimtai įsiveržė su 2001 metų vasaros hitu „La Rock 01“. Galbūt tada dar nedaug kas Vitalic žinojo Lietuvoje, tačiau per keletą metų jis rimtai įsisuko ir į lietuvių ausis ir grojaraščius su tokiais kūriniais, kaip „Poney Part 1“, „Poison Lips“, „Second Lives“ ir kt.

Vitalic - „Second Lives“

Vitalic - „Poison Lips“Prie didžėjų pulto ledinių pojūčių naktį išgirsime ir Manfredą, Partyzanus, Few Nolder, „The Sneekers“, o klubinėtojų akių malonumais pasirūpins video projekcijų komanda „Nosignal“.

Video skrajutė:


Jӓger Vibrations. Vitalic – „Rave Age“ tour.

::: Garsas :::

Vitalic live (FR)
The Sneekers live
Few Nolder live
Manfredas
Partyzanai

::: Vaizdas :::
VJ team NOSIGNAL

::: Informacija :::

2012.12.21
23:00
Loftas

jager vibration, jagermeister, loftas, vitalic

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai