Roberto Kalinkino pavasario–vasaros 2013 kolekcijos fotosesija (foto)

Laikas.lt

„Fotografuota pasakiškai gražioje vietoje – didžiuliame apleistame šiltnamyje Botanikos sode, Vingio parke. Stiklinio šiltnamio viduje keroja jauni medžiai, o kai kurių šakos „išsimušė” sau kelią ir aukščiau stogo“, - apie ateinančių metų šiltojo sezono kolekciją pasakoja Robertas Kalinkinas.

Fotosesijos metu lauko temperature buvo vos 2 laipsniai šilumos, tad plonos šilkinės suknelės modeliams buvo tikras išbandymas.

„Pradėjome fotografuoti dieną – tuo metu buvo labai graži šviesa. Vėliau staigiai sutemo. Taip atsirado dvi nuotraukų serijos – dienos ir nakties. Dienos nuotraukose – jauni, entuziastingi veidai, artimi draugai, kuriuos vienija bendri tikslai ir dideli siekiai. Naktį įnešėme šiek tiek dramos ir jausmų – sutemus visko leidžiama truputį daugiau” – šypsosi dizaineris.

Ftotografas Darius Gražys
Stilistai: Akvilė Lesauskaitė, Anžela Ter-Varadnian (žurnalas „Swo”), Robertas Kalinkinas
Plaukų stilius: Valerij Gigevič ir UFF komanda
Vizažistė Rūta Daunoras
Modeliai: Andrius, Rokas, Gabija, Greta, Miglė, Eglė, Indrė, Žilvinas ir Justas

drabužių dizainas, mada, nauja kolekcija, pavasaris-vasara, Robertas Kalinkinas

Naujausi komentarai
Akvilė
2013-01-04, 19:40
Nežinau, modeliai parinkti visiškai neenergingi, viskas per daug dirbtina, jaučiamas susikaustymas ir neužtikrintinumas, kolekcija neparodoma iš visų pusių, paslėpti batai, arba atgrąsus veidas. Kažkaip keista, ar modeliai ar kas čia taip viską gadina :(
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai