Pasaulio pabaigos vakaronių maršrutai Lietuvoje (2012.12.21)

Laikas.lt
Nuotrauka Csmonitor.com


Pranašystei pasiekus apogėjų – kaip tik šiandien, gruodžio 21 d., numatyta pasaulio pabaigos, apokalipsės ar tiesiog pasibaigusio majų kalendoriaus diena. Bet kokiu atveju, regis, tai proga švęsti. Dauguma Lietuvos pasilinksminimo vietelių, šiuo atveju leisime sau jas pavadinti, bunkerių rengia „išsigelbėjimo“ susibūrimus, miestų miegamieji rajonai evakuojami ir perkeliami į įvairiu klubus, barus, kavines ir pan. Tokią akimirką niekam neįdomu konkurencija – visos pramogų „oazės“ vieningai skelbia - „Pasaulio pabaidos vakarėlis“, o ką čia daugiau pridursi?

Mes, kaip žiniasklaidos priemonė, turime iki galo atlikti savo pareigą – informuoti gyventojus apie galimas „išsigelbėjimo“ vietas, tad skelbiame „Pasaulio pabaigos vakaronių“ maršrutą. Svarbu išlikti vieningais, neleisti vienas kitam sušalti, liūdėti, badauti ar ištrokšti. Neoficialūs šaltiniai pranešė, kad barai, kavinės, klubai ir kiti į sąrašą įtraukti dislokacijos taškai yra gerai apsirūpinę gėrimų, geros nuotaikos ir muzikos atsargomis. 

Pagrindinė maršruto naudojimosi taisyklė – nepamesk draugo didžiulėje, galbūt panikos apimtoje, minioje!

P.S.: Pasaulio pabaigos vakaronių organizatoriai pasirūpino ir puikiais, naujoviškais motyvaciniais šūkiais ir posakiais, kaip antai „Jeigu tūsint tai iki mirties“, „Party like it’s 1999!“, „...išbraukinėjame paskutinius „to-do listų“ punktus“, „Jeigu mirti - tai su muzika!“, "...pasaulio pabaigos dieną tiesiog privaloma praleisti linksmai...“, „Aprangos kodas: jau nebesvarbu, ateik toks, kokiu visada norėjai būti!“, „lipam į raketą ir nešam kudašių kratydami kudlas!“ ir t.t. Jie jie Jus įtikino – keliaujame pasitikti pasaulio pabaigos...

Pasaulio pabaiga VILNIUJE


Laikas - 21 val. 
„Last Show on Earth“ vakarėlis Cafe de Paris
(Didžioji gatvė 1, Vilnius)

Gros:
BROLIS
ADOMAS (WITHOUT LETTER)
DOMINYKAS (LT / IT)


Laikas - 22 val.
„Toxic Apocalypse“ vakarėlis klube „Metro“
(V. Mykolaičio-Putino g. 5, Vilnius), Kaina: 7 Lt.

Sklinda gandai apie pasaulio pabaigą? Ta proga darom atsisveikinimo su šiuo pasauliu tūsą. Jeigu tūsint tai iki mirties.

Šokių užvedėjai ir baliaus kurstytojai, kurie nori iki pamatų sugriaut Metro:
Dance Macabre Team:
DJ CHIMERA ROUGE (HELLENA)
RHYTMIC NOISE - HELLECTRO

EFG TEAM:
MONTGOMERIS
EL. INDUSTRIAL/ DARKWAVE/ FUTUREPOP
STUMTROTEL
OLDSCHOOL EBM/ AGGROTECH

GABBA LT:
chr (INDUSTRIAL HARDCORE)

Laikas - 22 val.
„Pasaulio pabaigos afterparty“ dūzgių vakarėlis klube „Gluck“
(Upės g. 6, Vilnius)

Party like it’s 1999!

Pradedame 21-ą dieną, skaičiuojame Žemei likusį laiką ir išbraukinėjame paskutinius „to-do listų“ punktus.

Sulaukiame Pasaulio pabaigos, o išmušus vidurnakčiui - visi vieni kitus pasveikiname ir, kad jau išgyvenome, tai stresą numušame nerdami į muziką, alkoholį, svetimavimus ir visus kitus mums teisėtai priklausančius atlygius.

GROJA:
Tadas Quazar - http://soundcloud.com/tadas-quazar 
Moon Disco - http://soundcloud.com/moon-disco
Roadsman - http://soundcloud.com/roadsman
Pakas - https://www.facebook.com/K.U.B.Crew
Harvey Clef - http://www.youtube.com/watch?v=wkbef9l9Qkc
Nayas - http://soundcloud.com/nayas
Chipak - http://soundcloud.com/chipak
Mishele Cox - http://soundcloud.com/mishelecox
Outflow - http://soundcloud.com/outflow
Kasparas Stundžius - http://www.facebook.com/rastaclef
Stereobeaver - http://soundcloud.com/stereobeaver

RODO:
Videovienas (http://videovienas.com/)
Katafot (http://vimeo.com/katafot)
Shaltmira (http://www.facebook.com/Shaltmira.ART)

Kaina: 10 - 15 Lt.

Laikas - 22 val.
„Party till the World Ends“ vakarėlis klube „Tarantino“ (Trakų g. 2, Vilnius)

Pasaulio pabaiga?! Na ir kas! Jeigu mirti - tai su muzika!
Taigi penktadienį, 12.21, renkamės klube „Tarantino“ ir išsitaškom lyg paskutinį kartą. Juk daugiau tokios progos gali ir nebūti.

Apokalipsės pranašai M&D SUBSTANCE ir Mr. SWEET jau pasiruošę užkurti pirtį ir penktadienį privers visus šėlti iki galo!

Kainoraštis: Merginoms iki 24 val. nemokamas, vėliau - nuo 10 Lt. Vaikinams - nuo 10 Lt.

Laikas - 22 val.
„The End of the World“ vakarėlis bare Jackie Bar
(Vilniaus g. 31, Vilnius)

Jeigu tikėsime Majų kalendoriumi, šis penktadienis bus paskutinis mūsų planetos istorijoje. Tad Jackie bare šoksim, trypsim ir linksminsimės tol, kol nejausime kojų! Juk šeštadienio gali ir nebūti!

Rock'n'Roll / Rockabilly / Clasic Rock

Muzika reguliuoja:
Andrius Lau

Laikas – 22.30 val.
„New Everything“ vakarėlis bare „Soul Box“
(Vilniaus g. 33 / Palangos g. 4, Vilnius)

Pasaulio pabaiga būna vieną kartą gyvenime. Arba nebūna.

Baisiai laukiantiems ir besiruošiantiems - čia puiki vieta sutikti bendraminčių, paskutinį kartą šokti, šėlti, verkti ir verkšlenti, pridaryti nesąmonių ir užbaigti darbų sąrašą.
(Sklando gandas, kad ateiviai „ims“ tiesiai nuo baro)

Didžiausiems skeptikams - ši vieta puiki dar ne paskutinį kartą nusiplėšti stogą ir pamatyti, kad nieko taip ir neįvyko. Nebent patys ką nors sugalvosime.

Visą naktį apokaliptinę nuotaiką blaškys:
LUNATIQ
https://www.facebook.com/Lunatiq
HABBY
https://soundcloud.com/lunatiq/habby-lunatiq-off-stage-mix
ANDRIUS SMALLTOWN
https://soundcloud.com/lunatiq/andrius-smalltown-lunatiq-1

Renginys nemokamas

Laikas – 23.45 val.
„Figaro Finito“ vakarėlis bare Trip Bar
(Gedimino pr. 31)

Viršus:
Rushkeys LIVE + DJ set
DoDo Mundo
illestpeace
Daugvinas

Apačia:
Pagalvė
Billy Kristal & Killl My Disco
The Nutcracker

Kaina: 10 Lt

Laikas – 21 val.
„Eternal Boogie with Pete Herbert“ vakarėlis Studio 9
(Gedimino pr. 9, Vilnius)

PETE HERBERT (Eskimo Recordings / Reverso 68, UK)
FAST EDIE (Discomafia, LT)
VALDEMAR (Bathhouse, LT)
IDROPT VJs (LT)

Paskutinę dieną, prieš pat pasaulio pabaigą, po ilgos pertraukos į Lietuvą atvyksta Pete Herbert – nepailstantis disco house muzikos ambasadorius, vienas iš labiausiai pasaulyje pasižymėjusių Disco, House ir Italo Disco skambesio propaguotojų, neretai minimas vienu iš gerbiamiausių pasaulio diskžokėjų. Pete Herbert dažniausiai sutiktume karščiausiose pasaulio vakarėlių vietose, tokiose kaip „Ministry Of Sound“ ar „The Fabric“, tačiau nebe pirmą kartą į Lietuvą grįžtantis atlikėjas yra atviravęs, jog mėgsta šią vietą.

Pete įsimylėjo Lietuvą, lygiai taip pat, kaip ir nuolatinę rezidenciją Ibizą ar gimtąją Didžiąją Britaniją, yra vienas iš žymiausių šiuolaikinio Disco skambesio šalininkų šiandien. Įspaudęs ryškų pėdsaką tokiose įrašų kompanijose kaip „Eskimo“ ir „Disco Deviance“, papuošęs šimtus vakarėlių visame pasaulyje, dar žinomas „Optimus“ ir „Reverso 68“ vardais, o pastaruoju metu ilgai dirbęs prie projekto „Challenge“, kartu su neseniai Lietuvoje viešėjusiu Tim Paris, prieš tai buvęs „Atlas Records“ savininkas, galiausiai įkūręs ir savo įrašų kompaniją „Maxi Discs“ – visa tai įrodo, kad šis žmogus yra matęs visko. Ir gyvenimo, ir vakarėlių.

Užnugarį Pete Herbert palaiko kokybės kartelę Lietuvoje keliantys Fast Edie (Discomafia) ir Valdemar (Bathhouse).

Kaina: 15 - 20 Lt

Laikas – 21 val.
„Pasaulio pabaigos maršas“ koncertas klube KABLYS
(Kauno g. 5/21, Vilnius)

Paskutinis koncertas Žemėje!

Gruodžio 21 d., kultūros bare „Kablys“, Vilniuje (Kauno g. 5) atsisveikina grupės „Siela“, „Sportas“, „Sheep Got Waxed“ ir Darius Žvirblis („Atika“). Bus dar vienas specialus svečias. Nusibaigti padės vedėjas Viačeslavas Mickevičius.

Kaip ten R.E.M. dainavo? „It’s the end of the world as we know it and I feel fine“! Tebūnie tai ir šio koncerto šūkis.

Kaina: 23 Lt. (Bilietus galima įsigyti Bilietupasaulis.lt online bei kasos punktuose ir renginio metu)

Laikas – 21 val.
„Špyga pasaulio pabaigai su „Šv. Sodu“ ir rokoteka“ koncertas bare „Bix“
(Etmonų g. 6, Vilnius)

Baras „Bix“ kviečia visiems draugiškai pasaulio pabaigai ir didiesiems jos pranašautojams kartu parodyti špygą ir gerai praleisti laiką.

Prieš kelis tūkstančius metus Amerikos indėnai Majai iškalė kalendorių tam, kad pažymėtų pasibaigiantį metų ciklą. Tolimesnę istoriją visi žinote puikiai – vienas durnelis neteisingai perskaitė, tūkstantis durnelių jį atkartojo, kol kalendorius tapo vienos masinės isterijos priežastimi... O jis juk nieko nepadarė!

Ta proga gruodžio 21 d. pas mus lankysis kolektyvas iš Vilniaus „Šv. Sodas“, kurie bliuzo rimtais apraudos tuos, kurie sėdi namuose ir isterikuoja. Karolio, Naglio, Agnės, Gedkos ir Sodo muzika privers pasinerti į ypatingą bliuzo būseną ir nukeliauti į pačią pradžių pradžią, kada dar nebuvo jokių biblijų, pretenduojančių atpasakoti žmonijos pradžią.

Po „Šv. Sodo“ koncerto susirinkusieji iki ryto šoks ir dainuos pagal dviejų „Bix“ DJ muziką. Taigi ateikite ir draugą pasiimkite!

P. S. O žinojote, kad majai nežymėjo keliamųjų metų, tad pasaulio pabaiga turėjo įvykti prieš 7 mėnesius?!

Daugiau informacijos: www.bix.lt

Renginys nemokamas

Laikas – 22 val.
„Dance till the World ENDS!“ vakarėlis klube SOHO
(Švitrigailos g. 7/16, Vilnius)

Prieš kelis tūkstančius metų Amerikos indėnai majai iškalė kalendorių. Kalendorių, kuris dabar pasaulyje kelia didžiausią isteriją - juk artėja 2012 metais įvyksianti pasaulio pabaiga! 2012 gruodžio 21 - data neeilinė. Tačiau ar tikrai 2012-aisiais bus pasaulio pabaiga, kaip, kai kurių teigimu, prognozuoja Majų kalendorius..?

Jeigu pranašaujantys šaltiniai teisūs, pasaulio pabaigos dieną tiesiog privaloma praleisti linksmai ir užsukti gerą vakarėlį! Tad nepraleisk šio ypatingo penktadienio namie, judėk pagal karščiausius ir populiariausius šių dienų hitus! „Dance till the World ENDS“ su šokių aikštelės meistru DJ Perfuro. Pasaulio pabaigos vakarėlio dalyviams duris atversime 22 val.

Niekada negali žinoti.. o gal iš tikrųjų danguje pilna tu keistų milžiniškų mėlynų planetų, o gal ir aplink Žemę besispiečiančių ateivių laivų ir jų „valdomų" asteroidų..? O gal šiaip verta šiek tiek papanikuoti..? Net jeigu pasaulio pabaiga ir neateis, praleisim puikiai laiką drauge bet kokiu atveju ir šventę švęsime iki pat paryčių!

* Face Control
Check-in | http://4sq.com/cASFVF
--
22:00 - 23:00 val. - įėjimas NEMOKAMAS
23:00 - 01:00 val. - 10 Lt | 01:00 - 04:00 val. - 20 Lt
* afterparty @ SOHO CLUB! po 04:00 val. įėjimas NEMOKAMAS


Pasaulio pabaiga KAUNE

Laikas - 22 val.
„Pasaulio pabaiga Rep'o ritmu su G&G Sindikatu“ KANKLĖSE (Laisvės al. 36, Kaunas)

Paskutinis Repo vakarėlis pagal Majų kalendorių !

LIVE:
G&G Sindikatas (pilna grupė)
Lilas ir INNOMINE
Mad Money &GG TPM

Plokšteles čirpins:
Dj name
Swix

Kuo garsiau tuo geriau ( NEW TONE)

Kaina iki 23 val. - 10lt.

Laikas – 23 val.
„END OF THE WORLD PARTY“ naktiniame klube Zero club
(M.Valančiaus g.11, Kaunas)

Išpranašautoji diena atėjo! Pasitik pasaulio pabaigą ZERO klube!
O jeigu pranašystės pasirodys esančios apgaulė – praleisk siautulingą žiemos penktadienio naktį!
Pašėlę šokiai, nesibaigiantys baro kokteiliai ir užvedanti muzika – visa tai Zero klube, jau šį penktadienį!
Vakaro muzika – G-SPOT DJ‘s!

ĮĖJIMAS NEMOKAMAS
Face control, N-21


Pasaulio pabaiga KLAIPĖDOJE

Laikas – 22 val.
"MAYA 2012. Lords Of Time" vakarėlis klube MARTINI KLAIPĖDA (Taikos pr.64/Baltijos pr.24b, Vilnius)

Vakaro akcija: kokteilis Long Island tik 14Lt!
Įėjimas visą vakarą damoms nemokamas, džentelmenams - 20Lt
Klubo administracija pasilieka teisę keisti įėjimo kainas.

Laikas – 22 val.
"PASAULIO PABAIGA "2012 12 21"" vakarėlis naktiniame klube NESĖ RELAX / NESĖ PRAMOGŲ BANKAS
(Turgaus g. 1, Klaipėda)

Senovės Majai pasižymėjo giliomis astronomijos žiniomis. Tryliktas jų laiko ciklas, kuris trunka 144 000 dienų, pasibaigs 2012 12 21, todėl pasitikime lemtį kartu!

Visame "NESĖ PRAMOGŲ BANKE" Klaipėdoje "2012 12 21" švęsime paskutinę žmonijos dieną. Jūsų laukia prizai, siurprizai, staigmenos, netikėtumai, gyva muzika, vaišinsime gėrimais ir užkandžiais.

Aprangos kodas: jau nebesvarbu, ateik toks, kokiu visada norėjai būti!

Renginys - NEMOKAMAS!

Renginio After Party - klube "NESĖ RELAX". Įėjimo kaina - 15 Lt.

Renginyje gali dalyvauti tik asmenys sulaukę 21-erių metų ir, renginio metu, turintys asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.


Pasaulio pabaiga ŠIAULIUOSE


Laikas – 22 val.
"The World End powered by Dizzy Rockets" koncertas bare POGO
(Vilniaus g. 128, Šiauliai)

Pasauliui ateina "krachas". Tad lipam į raketą ir nešam kudašių kratydami kudlas! "Apsvaigę astronautai" pasirūpins geru tūsu!!!


BUVO MALONU!

 

koncertai, majų kalendorius, pasaulio pabaiga, renginiai, vakarėliai

Naujausi komentarai
Reklama
2012-12-21, 14:29
As suprantu, kad is reklamos Jus uzdirbat, bet jos smarkiai per daug arba ji per didele... Tai 1/4 psl uztoja atsilenkiantis kampas, tai kyla baneriai uzstodami puse idomaus teksto... Reikia nuolat spausti isjungimo mygtuka - kokius 7/10 kas nors vis uzstoja... Man tikrai patinka sitas tinklapis, bet sian tikrai suerzino :/
Reklama
2012-12-21, 14:29
As suprantu, kad is reklamos Jus uzdirbat, bet jos smarkiai per daug arba ji per didele... Tai 1/4 psl uztoja atsilenkiantis kampas, tai kyla baneriai uzstodami puse idomaus teksto... Reikia nuolat spausti isjungimo mygtuka - kokius 7/10 kas nors vis uzstoja... Man tikrai patinka sitas tinklapis, bet sian tikrai suerzino :/
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai