Naujųjų metų sutikimas pagal horoskopo ženklą

Laikas.lt

Sakoma: „Kaip sutiksi Naujuosius, tokie bus ir visi ateinantys metai“. Nežinome, kiek tame tiesos, tačiau... Kodėl nepasitikus 2013-ųjų taip, kaip jums pataria žvaigždės? Siūlome peržvelgti astrologines prognozes ir patarimus Naujųjų metų vakarėliui.

Avinas

Kai laikrodis muš dvylika, geriausiai jausitės savo pamėgtame bare ar klube tarp daugybės mielų žmonių. Žinoma, šalia būtinai turi būti patys artimiausi ir geriausi draugai.

Jautis


Suprantama, pasitikti Naujuosius vienam – gana retas sprendimas. Visgi, jei jau priėmėte kveitimą į trankų vakarėlį, prieš lėkdami į jį skirkite bent valandėlę pasibuvimui su savimi, įsiklausykite į savo mintis, apsvarstykite praėjusius bei ateinančius metus.

Dvyniai

Šiuos metus pasitikite kiek prabangiau nei visada. Tai nebūtinai reiškia blizgantį aukštuomenės vakarėlį – galbūt leiskite sau įsigyti šiek tiek prabangesnį šventinį drabužį, išgerti brangesnį kokteilį ar nueiti į geresnį restoraną.

Vėžys


Žvaigždės žada, Naujųjų metų sutikimas atneš teigiamų permainų jūsų statusui visuomenėje – gal tai reiškia, jog tapsite vakarėlio žvaigžde? Švęskite ten, kur daug žmonių ir šurmulio.

Liūtas

Jei tik turite galimybę, Naujuosius sutike užsienyje arba internacionalinėje kompanijoje – taip ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir sutiksite kažką, su kuo dar ilgai palaikysite ryšius.

Mergelė

Intymumas – šių Naujųjų metų sutikimo ryškiausias prieskonis. Geriausiai jausites juos sutikdami su savo antrąja puse, o jei vis dar esate vieniši, pirmyn į vakarėlį – didelė tikimybė, jog tą vakarą sutiksite savo būsimą meilę.

Svarstyklės


Žvaigždės žada, jog geriausiai Naujuosius sutiktumėte nedideliame artimų draugų rate – juk kartais šiluma ir jaukumas būna daug mieliau už trankų vakarėlį.

Skorpionas

Ateinantys metai jums žada gyvenimo būdo pokyčius: gal pradėsite aktyviau sportuoti, galbūt pakeisite mitybos įpročius. Naujųjų metų sutikimas – puikus šansas pasimėgauti nuodėmingais malonumais: pakvieskite skanios, sočios vakarienės savo draugus ir šaukite šampaną!

Šaulys

Žvaigždės žino – jūs tikrai mėgstate linksmintis. Nesivaržykite, Naujieji metai – puiki proga šėlti iki ryto klube ar dideliame vakarėlyje, todėl leiskite sau atsipalaiduoti.

Ožiaragis

Kodėl gi nesurengus teminio vakarėlio? Sukvieskite savo draugus ir vienam vakarui pakeiskite savo amplua – tai bus puiki įžanga į 2013-uosius, kurie jums žada daug pokyčių.

Vandenis

Bendraukite! Naujuosius žvaigždės pataria sutikti žmonių apsuptyje – bendraudami su draugais ir pažindami naujus žmones jausitės tikrai puikiai, o gal ir sutiksite kažką, kas jums turės didelės įtakos ateinančiais metais.

Žuvys

Naujųjų metų sutikimui rinkitės kokybę, o ne kiekybę. Klasiškas vakarėlis su šampanu ir šokiais – būtent tokia įžanga į 2013-uosius jums paliks neišdildomus įspūdžius. Leiskite sau šiek tiek paišlaidauti – kitais metais jūsų finansinė situacija tik gerės.
 

2013, horoskopai, Naujieji metai, sutikimas, zodiako ženklai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai