Pasidaryk pats: jaukus kilimėlis

Laikas.lt
Parengta pagal Abeautifulmess.com

Yra įvairiausių būdų, kaip suteikti jaukumo namams, bet tikriausiai patys maloniausi namų dekoro elementai būną padaryti savomis rankomis. Dailūs kilimėliai namuose suteikia šilumos ir jaukumo jausmą, tad šiandien bandysime patys pasidaryti – minkštą kilimėlį. Darant savos gamybos kilimėlį, galima derinti įvairias spalvas: kokios labiausiai patinka ar labiausiai tinkamas prie esamo interjero.

Priemonės:

Tinklas (su nedidelėm akutėm, plastikinis)

Metalinis nėrimo vąšelis (su stambesne galvute)

Mezgimo siūlai (spalvą pasirenkama individualiai)

Žirklės


Procesas:

Siūlus susikarpome trumpomis, vienodo ilgio, atkarpėlėmis. Tinklelio kraštus sulenkiame ir apsiuvame mezgimo siūlu, kad sutvirtintume kilimėlio kraštus. Pradedame nerti kilimėlio pagrindą. Nėrimo vąšelį apkabiname sukarpytu siūlu, o vąšelio galvutę kišame per vieną tinklo skylute, tada užkabiname dvigubą siūlą ir ištraukiame jį per tinklo skylutę – gaunasi mazgelis (žiūrėti nuotraukoje). Lygius siūlo galus paliekame. Tai kartojame, kol suneriame visą tinklelį ir kilimėlis būna padarytas.

Jei lieka kokių nors nelygių, styrančių siūlų, juos galima paprasčiausiai apkarpyti. Nenustebkite, jei tokio kilimėlio nepavyks padaryti per vieną vakarą, bet tai puikus, atpalaiduojantis vakaro užsiėmimas, žiūrint gerą filmą ar klausantis muzikos., DIY, kilimėlis, nėrimas vąšeliu, pasidaryk pats

Naujausi komentarai
Simona
2013-02-03, 14:10
O iš kur pirkti tokį tinklelį?
2013-01-08, 16:36
reiks kada pabandyti, atrodo tikrai jaukiai :)
hanai
2013-01-07, 11:28
Atidžiau žiūrėkite prieš kritikuodami: "Parengta pagal Abeautifulmess.com"
hana
2013-01-06, 19:53
manau aklai kopijuojant reiktu parasyti is kur imta informacija -.-`
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai