Iš proto varantis drum&bass koncertas atvers naują „Lofto“ sezoną

„Massive Attack”, „Portishead”, „Kosheen” - tai grupės, savo veiklą pradėjusios Bristolyje – Didžiosios Britanijos mieste, neišvengiamai paženklintame kokybiškos muzikos ženklu.

Jau rudens pradžioje gyvos muzikos gerbėjai Lietuvoje turės progą pasisveikinti su dar vienu daug žadančiu muzikiniu uraganu iš muzikos miesto. Rugsėjo 3 dieną menų fabrikas „Loftas“, išsiskiriantis savo industrine erdve bei jau spėjęs pagarsėti įspūdingais vakarėliais, sezoną atidaro su tikru drum&bass koncentratu – grupe „Dub Mafia“.

„Dub Mafia“– gyvo drum&bass projektas, susikūręs vos prieš metus, tačiau jau spėjęs sujudinti ne vieno šokių muzikos festivalio tvarkaraščius. Jiems buvo pasiūlyta apšildyti pačius „LCD Soundsystem”, o jau šią vasarą grupė išsiruošė į rimtą turą po Europos festivalius. 

Septyni talentingi muzikantai ant scenos, susinešę savo muzikinius eksperimentus į vieną mažą studiją Bristolyje. „Iš proto varantis vokalistės Evos Lazarus balsas. Downtempo. Dubstep. Jungle. „Dub Mafia“ muzikos nebūtina įvardyti, kad galėtum jai pasiduoti”, - sako  Viktoras Diawara, muzikantas bei vienas iš „Lofto“ įkūrėjų.

Grupė sulaukė itin palankaus įvertinimo iš kitų muzikantų bei muzikos kritikų. Greg Dread iš grupės „Dreadzone“ pavadino juos „nauja mėgstamiausia grupe“, „BBC Bristol introducing“ laidos vedėjai prisipažino, kad „tiesiog negali išjungti jų muzikos, tai naujas favoritas radijo stotyje“, o žurnalas „Creative Boom“ prognozuoja, kad „Dub Mafia“ 2010-aisiais įsiverš į muzikinę sceną uraganu“.

Neseniai grupė, bendradarbiaudama su žymiu režisieriumi Ben Dowden, kūrusiam vaizdo klipus tokiems muzikos projektams kaip „Dub Fx”, „Reggie Watt” ar „Dirty Goods”, pristatė keletą vaizdo klipų - jau kitą dieną po pristatymo grupės „Youtube” kanale „Breakneck” tapo aukščiausią savaitės reitingą turinčiu video klipu, aplenkusiu tokius muzikantus kaip „Coldplay” ir Janet Jackson.

Menų fabrikas „Loftas“, į Lietuvą atvežęs jau ne vieną šviežią ir skanią muzikinę mintį, vėl kviečia gyvai improvizacijai, drum&bass flirtui su dubstep ritmais ir neįpareigojančiam žaidimui garsais. 

Laikas.lt

Naujausi komentarai
2010-08-25, 16:54
Super naujiena! laukiau, kada vel prasides Lofto sezonas
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai