Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Spuogai

Laikas.lt

Pristatome UAB „Kvapų namai“ gamybos vadovę, natūralios kosmetikos specialistę Rūtą Daunoravičienę, kuri patars jums kaip prižiūrėti veido odą, kokią kosmetiką geriausiai rinktis individualiais atvejais, plačiau papasakos apie odos priežiūrą natūraliomis priemonėmis ir t. t.

Žinau, jog visai neseniai atsakinėjote į klausimą apie spuoguotą odą, tačiau mergina, paklaususi klausimo, gydosi jau dvejus metus. Aš tik dabar susidūriau su šia problema. Maždaug rugsėjo mėnesį man stipriai išbėrė kaktą, smakrą ir odą prie smilkinių. Apsilankiau penkiose procedūrose su rūgštimi, pradėjau gerti kontraceptines priemones. Spuogų sumažėjo, tačiau dar iškyla. Mano oda blyški, o spuogai iškyla labai stambūs, skausmingi ir raudoni. Kovoju ne tik su jais, tačiau ir su paliekamais randais, kurie taip pat raudoni ir ryškūs. Kokių ekologiškų priemonių įsigyti ir kaip jas naudoti, kokių būtinų veiksmų imtis? Iki šiol naudojau „Ivostin“ liniją problematiškai odai. Beje, man 27-eri.

Karina

Yra tikrai veiksmingų natūralių priemonių nuo spuogų, 

Jei norite maksimaliai greito rezultato, kartu reikėtų laikytis ir kelių taisyklių:

  • nenaudoti pudros, bent jau ne kasdien,
  • nenaudoti kosmetikos, kurios sudėtyje yra emulsiklių ir konservantų (taigi, praktiškai jokios pramoninės kosmetikos),

Priešspuoginis ir priešrandinis ritualas maždaug toks.

  • Jei dieną naudojote makiažą:

vakare – veido prausimas su gasulo molio pasta. Gasulas labai gerai nuplauna nešvarumus, makiažą, pudrą, bet skirtingai nuo kitų prausiklių, nesunaikina apsauginio mikrobų sluoksnio; be to, ramina uždegimus. Kartą per savaitę galima pasidaryti valomąją gasulo kaukę. Nupraustas veidas tepamas vaistinių puiklapių aliejumi arba KN Emulsija spuoguotai odai;

ryte – veidą prausiate vandeniu, sausai nušluostote; tonizuojate priešuždegiminiu hidroliatu (siekiant išvengti randų itin tiktų šlamučių hidroliatas) ir tepate šlamučių fitoliu.

Ryte ir vakare naudojamus produktus galima sukeisti vietomis, t. y. šlamučius naudoti vakarais, o emulsiją (puiklapių aliejų) – rytais.

  • Jei makiažo nenaudojote:

vakare veido neprausiate – taip sudarote sąlygas stiprėti jūsų odos mikroflorai ir apsauginėms funkcijoms;

ryte veidą prausiate gasulo molio pasta. Gasulas labai gerai nuplauna nešvarumus, riebalų perteklių, bet skirtingai nuo kitų prausiklių, nesunaikina apsauginio mikrobų sluoksnio; be to, ramina uždegimus. Nupraustą veidą tepate vaistinių puiklapių aliejumi arba KN Emulsija spuoguotai odai. Kartą per savaitę galite pasidaryti valomąją gasulo kaukę, garų vonelę su eteriniais aliejais, po kurios „prinokusius“ spuogus galima atsargiai išspausti.


Natūralios kosmetikos specialistė Rūta Daunoravičienė jūsų klausimų laukia el. p. [email protected].

ekologiška kosmetika, kvapų namai, natūrali kosmetika, natūralios kosmetikos specialistė, Rūta Daunoravičienė, spuogai, spuoguota oda

Naujausi komentarai
Ruta Daunoraviciene
2013-04-18, 16:24
Taip, komentatorės is dalies teisios - spuogai dažnai kamuoja ne tik dėl agresyvios kosmetikos naudojimo ar netikusių įpročių, bet ir dėl mitybos trūkumų, ir dėl virškinimo ar hormonų pusiausvyros sutrikimų, kai kurių vaistų, svaigalų, narkotinių medžiagų naudojimo, nuolatinės įtampos ir negatyvių emocijų...Ir todėl svarbu pirmiausia pamąstyti apie galimas priežastis ir mėginti jas pašalinti. Tačiau iš savo patirties galiu pasakyti, kad apytiksliai 50% atveju spuogai žmones kamuoja dėl netinkamos kosmetikos.
patirtis
2013-04-17, 16:52
spuogai daznai atsiranda del organizme uzsiveisusiu parazitu (kirmeliu)
D.
2013-04-17, 16:13
Bandziau ekologiska kosmetika 2 metus, labai gaila bet taip ir neradau sau tinkamu priemoniu. Naudojau visus siuos nupasakotus produktus ir butent sios kompanijos produkcija, deja spuogu neisvengiau...
Kai pradeda andyti nauja alieju ar ju misini, bandzai izvelgti teigiama efekta, bet po kurio laiko, visu ju rezultatas tas pats, besikeliantys nauji spuogai ir inkstirai..
3,14
2013-04-17, 15:10
kosmetologė mala š. Merginai tiesiog trūksta vitaminų, greičiausiai, B grupės. Tegu pageria, garantija kad pagerės ;)
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai