Įsigyk bilietus į vasaros festivalius už žymiai mažesnę kainą

Laikas.lt

Prasidėjus kalendorinei vasarai, jos sezoną skelbia ir Lietuvoje vyksiantys vasaros muzikos festivaliai. Sezono pradžią festivalių organizatoriai pradeda tradicine akcija „Festivalink!“, kurios metu muzikos po atviru dangumi mėgėjams bus siūloma į muzikos festivalius patekti išskirtinėmis sąlygomis.

„Pernai pradėta akcija „Festivalink!“ sulaukė didelio susidomėjimo ir geros muzikos mėgėjams padėjo suplanuoti ne vieną vasaros savaitgalį. Džiaugiamės, jog ir šiemet galime tęsti šią tradiciją ir taip prisidėti prie buvimo gamtoje, bendravimo ir aktyvaus laisvalaikio skatinimo. Be to, šiemet akcijoje dalyvauja labai skirtingi festivaliai. Praėjusiais metais „Festivalink!“ pasiūlymai buvo labiau orientuoti į jaunimą, o šiemet turimą ką pasiūlyti visiems. Festivalių gretas papildė stiprūs klasikinės muzikos festivaliai, anšlaginis ir išskirtinis rudenį sostinėje vykstantis fejerverkų festivalis. Iš viso sąraše – septyni festivaliai, tad rinktis tikrai yra iš ko“, – sako akciją „Festivalink!“ organizuojančios bendrovės „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis. 

Akcija „Festivalink!“ tradiciškai vyksta pirmąją birželio savaitę. Išskirtiniais pasiūlymais bus galima pasinaudoti iki birželio 9 d., sekmadienio. Prie akcijos prisijungė fejerverkų festivalis „Vilniaus Fejerija 2013“, „Satta Outside 2013“, „Karklė 2013 Live Music Beach“, „Bliuzo naktys“, „Galapagai“, Piano.lt vasaros festivalis ir VIII Pažaislio muzikos festivalis.

Visą akcijos savaitę į vieną įspūdingiausių sostinės festivalių „Vilniaus Fejerija 2013“, vyksiantį rugsėjo 21 d., bilietus bus galima įsigyti perpus pigiau. Bilietai šią savaitę į festivalį kainuoja 35 litus (įprasta kaina – 65 litai).

Šią savaitę perkant bilietus į rugpjūčio 8-11 d. Šventojoje vyksiantį muzikos festivalį „Satta Outside 2013“, festivalio dienomis ilsėtis kempinge bus galima nemokamai. Šio festivalio mylėtojai sutaupys 20 litų kempingui.

Trečiadienį, birželio 5 d., specialų pasiūlymą pateiks festivalio „Karklė 2013 Live Music Beach“ organizatoriai. Tik šią dieną bilietą į rugpjūčio 15-16 d. vyksiantį festivalį įsigiję melomanai kempinge ilsėsis nemokamai. Įprasta bilieto kempinge kaina – 20 litų.

Ketvirtadieniui ypatingą pasiūlymą paruošė festivalių grandai: Varniuose liepos 5-6 d. vyksiantis muzikos festivalis „Bliuzo naktys“ ir Zarasuose rugpjūčio 2-3 d. vyksiantis „Galapagai / Roko naktys“. Tik vieną dieną bilietus į abu festivalius bus galima įsigyti už 99 litus. Perkant bilietus į šiuos festivalius atskirai, bilietai vienam asmeniui kainuotų 134 litus.

Šiemet prie akcijos „Festivalink!“ jungiasi ir Vilniuje rugpjūtį vyksiantis Piano.lt vasaros festivalis, kuris siūlo įsigyti bilietų į visus festivalio renginius 20 proc. pigiau. Speciali nuolaida galios visą akcijos savaitę.
Ženkliai pigiau apsilankyti bus galima ir visą vasarą vyksiančio VIII Pažaislio muzikos festivalio koncertuose, tarp kurių apstu tikrų klasikinės muzikos perlų. Tik šią savaitę bilietus į du pasirinktus festivalio renginius galima įsigyti už vieno kainą.

Daugiau informacijos apie specialius pasiūlymus rasite www.tiketa.lt 

akcija bilietams, festivaliai, festivalių bilietai, vasaros festivaliai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai