„LRT Opus Ore” pristato valandos trukmės grupės „Keymono“ koncertą radijo studijoje

Laikas.lt

Radijo stoties LRT Opus rengiama alternatyvios muzikos koncertų serija „LRT Opus Ore“ toliau sėkmingai pristato įdomiausius Lietuvos atlikėjus. Gegužės 22 d. sausakimšoje LRT Opus studijoje ir gyvai radijo bangomis išskirtinį koncertą dovanojo vokalistės Daivos Starinskaitės vedamas ketvertas „Keymono“.

Kviečiame pasižiūrėti visą „Keymono“ koncerto įrašą:

„Mums labai patiko ta jauki ir vintažinė radijo studija. Visi žiūrovai ir projekto komandos nariai mūsų koncertą pavertė neeiliniu ir savitu. Tai buvo nepamirštama patirtis ir ypatinga koncerto atmosfera. Koncertas labai skyrėsi nuo visų buvusių iki šiol, juk viskas buvo filmuojama ir transliuojama gyvai. Labai džiugu, kad yra tokių šviesių projektų, radijo ir televizijos eterio galimybės ir žmonės, kurie juos kuria. Tik taip mes kartu kuriam muzikinį progresą ir esame viena“, - po koncerto sakė grupės „Keymono“ nariai.

Po „LRT Opus Ore“ vėliava jau grojo viena geriausių šalies alternatyvios muzikos grupių „Fusedmarc“, šiuolaikines klezmerių ir Balkanų muzikos interpretacijas kuriantys „Banda Dzeta“, alternatyvios muzikos rinktinė „Kurak“, elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth, eksperimentinio džiazo trio „Sheep Got Waxed“ ir unikalaus balso savininkė Alina Orlova su grupe.

Visus „LRT Opus Ore“ koncertų įrašus rasite čia: http://www.youtube.com/LRTOpusOre

KeyMono, koncertai, lrt opus ore

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai