Roberto Kalinkino kolekcijos modelių makiažais rūpinsis vizažistas Aurimas Juodiškis

Laikas.lt

Jau antrąjį asmeninį mados šou spalio 10 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje, surengsiantis vienas žinomiausių jaunosios kartos dizainerių Robertas Kalinkinas buria profesionalią užkulisių meistrų komandą. Rūpintis savo 2014 metų pavasario-vasaros kolekcijos modelių makiažais dizaineris patikėjo vizažistui Aurimui Juodiškiui.

Specialiai į R. Kalinkino mados šou vizažistas atvyks iš Jungtinių Arabų Emyratų. Tarp jų ir Lietuvos A. Juodiškis migruoja jau daugiau kaip dvejus metus.

„Šiuo metu pasirengimas spalį vyksiančiam šou dar nekantraus laukimo procese. Daug ką dar turėsime aptarti su Robertu, apkalbėti visas detales“, – sako ne kartą modelių įvaizdį kūręs A. Juodiškis.


Vienas iš A. Juodiškio darbų

 

Ruošiantis šou ir jo metu dizaineriui Robertui Kalinkinui taip pat talkins plaukų stilistas Valerijus Gigevičius, o garso takelį pasirodymui, kaip ir pernai, kurs Leonas Somovas.

„Kuriant mados šou svarbu ne tik mano paties indėlis ir mano sukurti drabužiai, bet ir visos komandos darbas, vieningas būsimo rezultato matymas vieniems kitus papildant, patariant. Man tikrai labai svarbu dirbti su geriausiais savo srities profesionalais“, – apie jam talkinsiančią užkulisių meistrų komandą kalba R. Kalinkinas.

Spalio 10 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje, bus pristatyta R. Kalinkino kolekcija 2014 metų pavasariui-vasarai. Šįkart renginys apims visą „Siemens“ arenos perimetrą ir bus daugiau kaip dvigubai didesnis už pirmąjį, vykusį pernai rudenį. Renginio svečius dizaineris taip pat žada nustebinti išskirtine, netikėta scenografija bei nuo pat pirmo žingsnio į arenos vidų prasidėsiančia patirtimi.

Rudenį vyksiantis mados renginys atviras visiems. Bilietus į jį platina „Tiketa“.

aurimas juodiškis, makiažasroberto kalinkino kolekcija, Robertas Kalinkinas, vizažistas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai