Ketvirta „Galapagų“ scena kvies šėlti vandenyje

Laikas.lt

Rugpjūčio 2-3 dienomis vyksiančio muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“ ketvirtoji scena kvies šėlti su muzika pačiame Zaraso ežere. Paplūdimyje įrengtoje „Beach“ scenoje dienos metu plokšteles suks iš Liuksemburgo atvyksiantis Napoleon Gold, „The Sneekers“, „Lunatiq“ ir Makdett.

„Mūsų festivalyje be kelių dešimčių muzikinių pasirodymų lankytojai įsitraukia ir į įvairias aktyvias pramogas, kūrybinius užsiėmimus, o dieną dažnai mėgaujasi maudynėmis ir vandens pramogomis Zaraso ežere. Būtent tiems, kurie po naktinio siautulio norės atsigaivinti paplūdimyje, bus įrengta ketvirtoji „Galapagų“ scena, palaikysianti vasarišką muzikinę nuotaiką“, - pasakoja festivalio „Galapagai“ iniciatorius ir organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Pirmąjį rugpjūčio šeštadienį Zaraso ežero saloje „Galapagų“ lankytojus vasariškai hipnotizuos Napoleon Gold. Iš Liuksemburgo atvyksiantis DJ savo muzikinį kelią pradėjo grodamas gitara ir būgnais grupėse „Lumi“ bei „Back to Fitzgerald“. Pradėjęs savarankiškai eksperimentuoti su elektronine muzika, Napoleon Gold sukūrė ne vieną ryškų remiksą, o šį rudenį ruošiasi išleisti savo albumą. Napoleon Gold klausytojus dažniausiai užburia raminančiais ritmais ir šiltu žemu vokalu.

Antrąją festivalio dieną veiksiančioje „Beach“ scenoje taip pat pasirodys „The Sneekers“. Tarp Vilniaus ir Londono gyvenantis duetas pateiks gaivią festivališkos elektronikos porciją.

House ritmais ketvirtotojoje „Galapagų“ scenoje taip pat skambės ir vandenyje atsipalaiduoti padės „Lunatiq“. Vilniaus klubų ir barų lankytojams neblogai pažįstamas duetas vasarą nepraleis progos pasilinksminti atvirame ore. „Beach“ scenoje pasirodys ir Makdett., ketinantis Zaraso ežere sukelti meilės bangą, nuspalvintą nu disco ir deep house stiliais.

Jau po mėnesio vyksiančiame festivalyje „Galapagai“ pagrindinėje scenoje koncertuos elektroninio roko reiveriai - britai „Hadouken!“, laisvės akordais griaudės „Clawfinger“ ir „Lyapis Trubetskoy“, melodingą britpop pasirodymą surengs „Charlie Straight“, stilingieji „Instrumenti“, lietuvių scenos galiūnai „G&G Sindikatas“, „Antis“, „Bix“, „Golden Parazyth“, „Empti“. „Feel Free“ scenoje pasirodys Alekna, „Biplan“, iš Izraelio atvykstantys „The Angelcy“, „Garbanotas Bosistas“, „Tie Geresni“, „Yoko Mono“. „Monster / Roko naktų“ scenoje griaudės „AC / DC Tribute.LT“, „Relicseed“, italai „Arcadia“ ir kelios dešimtys kitų atlikėjų. 

festivaliai, Galapagai, vasaros festivaliai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai