Spalvos ir seksualumas

Sveikata.lt

Ar žinojote, kad apie žmogaus seksualumą galima spręsti iš jo mėgstamiausių spalvų? Daiktai, kurie mus supa, rūbai, kuriais rengiamės, gali aplinkiniams papasakoti apie mus tai, ko galbūt visiškai nenorėtume viešinti.

Daugelis žmonių tikina, kad mėgstamiausios spalvos neturi, tačiau užtenka atverti rūbų spintą ar apžiūrėti interjerą, ir tampa aišku, kad tai netiesa.

Raudona. Žmonės, kuriems patinka raudona spalva, mėgsta audringą lytinį gyvenimą. Juos lengva sujaudinti, jie mėgsta išnaudoti visus sekso teikiamus malonumus. Nesunku įsivaizduoti, kaip įkaista atmosfera, kai susitinka du raudonos spalvos mėgėjai. Tokie žmonės paprastai gali būti kiek agresyvūs, todėl kitų spalvų gerbėjams reikėtų pasirūpinti savo saugumu.

Geltona. Geltonos spalvos mėgėjai sugeba derinti savo seksualinę energiją su bet kuria kita. Ne paslaptis, kad ji labai patinka ir homoseksualams, tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad kiekvienas, vilkintis geltonos spalvos rūbus, yra „ne tos“ orientacijos. Mėgstantys geltoną spalvą žmonės linkę nusileisti partnerio pageidavimams, net jeigu jiems tai ir neteikia malonumo.

Rožinė. Moterys, mėgstančios rožinę spalvą, dažniausiai žada daugiau negu gali duoti. Neretai būna taip, kad jos aplinkiniams demonstruoja viską, ką turi, o slapčia neapkenčia vyrų. Na, o jei kalbėtume apie stipriosios lyties atstovus – rožinę dažniausiai renkasi nuotykių mėgejai, tie, kam patinka flirtas ir koketavimas. Jie gali paskirti net po kelis pasimatymus per vakarą, ir nė į vieną iš jų nenueiti.

Purpurinė. Moterys baisiai nemėgsta, kai jų tvarkinga ir daili šukuosena sekso metu virsta „varnų lizdu“, o vyrai meilės žaidimuose labai dalykiški. Tiek vieni, tiek kiti pirmiausiai nori malonomą patirti patys.

Juoda. Tarp tokios spalvos mėgėjų nemažai „purvino“ sekso gerbėjų, ieškančių panašių į save, taip pat sadistų ir mazochistų. Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau reikėtų būti pasirengusiems laukti staigmenų. Psichiatrai pastebi, kad daugumą seksualinių nusikaltimų įvykdo būtent juodos spalvos mėgėjai.

Žalia. Šią spalvą mėgstantys žmonės būna „gryni“ ir naivūs. Moterys visą gyvenimą mylisi tarytum būtų nekaltos, o vyrai – lengvabūdžiai ir kiek negrabūs, tačiau itin patrauklūs. „Žalieji“ yra geranoriški ir švelnūs, tačiau „afrikietiška“ aistra nedega, o savo antrajai pusei būna ištikimi.

Oranžinė.
Jos gerbėjai pasineria į seksualines fantazijas. Preliudija jiems tokia pat svarbi, kaip ir pats aktas, tačiau tikrasis lytinis pasitenkinimas patiriamas retai (kita vertus, jiems tai ir nėra svarbiausias dalykas). Stipriosios lyties atstovai jaučia silpnybę moterų plaukams, o šios – mėgsta palikti nagų pėdsakus ant partnerio nugaros.

Ruda. Jūsų partneris mėgsta rudą? Ką gi, su tokiu žmogumi galima drąsiai kurti šeimą. Šios spalvos mėgėjai šilti, jausmingi ir dėmesingi. Jie mėgsta jaukiai įsitaisyti prie židinio, vaikčioti per lietų ir gaudyti snaiges liežuviu, jiems reikia atitinkamos aplinkos, kad galėtų suartėti, ir daug laiko. Tačiau netgi vienas grubus žodis gali suardyti santykius.

Pilka. Ją dažniausiai renkasi neryžtingi žmonės. Seksas jiems reiškia palengvėjimą. Moterys, mėgstančios pilką, nesimyli – jos tik užsiima seksu (atlieka žmonos pareigą arba nori pastoti). Panašiai ir vyrai – jie nelinkę perimti iniciatyvos į savo rankas.

Žydra. Tai puikūs seksualiniai partneriai. Jie mylintys ir labai dėmesingi savo antrajai pusei. Lytiniai santykiai jiems yra tarytum meno forma. Vyrai elgiasi labai delikačiai, moterys paima iš meilės žaidimų viską, kas įmanoma. Tokie žmonės jaučia partnerį, tačiau jų aistra panašesnė į potvynius ir atoslūgius, o ne į ugnies stichiją. Tiek vyrai, tiek moterys mėgaujasi preliudijomis, tačiau ir po lytinio akto išlieka jausmingi. Jie puikūs sutuoktiniai – niekada nebėga „į kairę“.

Balta. Jeigu žmogus tiesiog iš proto kraustosi dėl šios spalvos, lytiniai santykiai jam paprastai atrodo purvini. Prancūziškus bučinius su jais galima pamiršti, o mylėtis dieną – beveik neįmanoma. Moterys, mėgstančios baltą, nusirenginės už širmos, o vyrai bėgs nusiprausti prieš lytinį aktą ir po jo.


patraukli moteris, patrauklumas, seksualumas, spalvos, spalvos ir seksualumas

Naujausi komentarai
Ma lamba la
2013-07-14, 00:55
Melyna, kam jos reikia?
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai