Gerai Gerai klipo filmavimui pasirinkti jūros vaizdai ir kendo kovotojai (video)

Laikas.lt

Vasaros pabaigą pažymėjęs Gerai Gerai ir Kamilės Kielaitės – Kami dueto darbas „Super Ladygirl“ sulaukė ypatingo elektroninės muzikos mylėtojų dėmesio.

Neoficialus vaizdo klipas vos per kelias dienas išplito socialiniuose tinkluose ir šiuo metu puikuojasi 25 tūkstančiais peržiūrų. Muzikantai džiaugiasi, kad daina atrado savo klausytoją, tačiau tikina neketinantys sustoti prie mažų pergalių. Tolesniuose planuose – greitu laiku pasirodysiantis singlų albumas, jungiantis Lietuvos ir užsienio atlikėjus, bei Arūno Eimulio režisuotas vaizdo teatras.

Kino kūrėjas ir aktyvus Klaipėdos kultūrinio gyvenimo veikėjas Arūnas Eimulis kūriniui „Super Ladygirl“ pasirinko jūros vaizdus, japonų kovos meną su kardais ir į meditacinę būseną nukeliančius vaizdus. Visgi ramybe dvelkiančio vaizdo klipo filmavimas neapsiėjo be netikėtumų. „Ruošdamasis filmavimų pradžiai lyg tyčia pasitempiau nugarą. Kadangi viskas buvo suplanuota ir spaudė laikas, po arkliškos nuskausminamųjų dozės teko kibti į darbus ir netgi kartu su operatoriumi palakstyti ant pečių užsidėjus kamerą“, - atviravo režisierius. „Rodos to būtų negana, filmavimo metu teko ir šaltoje jūroje išsimaudyti ir atlaikyti netikėtą kendo kovotojo kirtį į objektyvą.“

Audio vizualinės medijos produkcijos kompanijai „Vaizdo studija“ atstovaujantis A. Eimulis tikina, kad filmavimo darbai jau pabaigti, o šiuo metu dedami paskutiniai montavimo darbų štrichai. Vaizdo klipas gerbėjus pasieks jau spalio pradžioje.

Kartu su šiuo darbu internete pasirodys ir kūrinio „Super Ladygirl“ singlų albumas. „Paskelbėme, kad kiekvienas norintis gali susisiekti ir išbandyti savo jėgas remikso kūrime. Atsiliepė nemenkas būrys gabių prodiuserių ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Jau dabar smagu stebėti kiekvieno jų skirtingą požiūrį į tai, kaip turėtų skambėti ši daina. Tikiuosi kiekvienas diske ras jam labiausiai patinkančią versiją“, - kalbėjo dainos autorius Gerai Gerai.

Atlikėjai dėkoja didžiulei komandai, tarp kurių ir rūbų dizaineris Robertas Kalinkinas, „Vaizdo studijos“ ir „Klaipėdos kendo klubo“ kolektyvai, operatorius Donatas Ravaitis bei kiti.

Gerai Gerai ir Kami - Super Ladygirl (teaser)

Gerai Gerai, Kamile Kielaite, lietuviska muzika, lietuviški klipai, muzikiniai klipai, superlady girl

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai