Kiekvieną savaitgalį po Baltuoju tiltu teigiamų vibracijų ir rudeninės depresijos kovos (foto)

Laikas.lt
Dovilė Valiuškytė
Manto Frolenko nuotr.

„Gluck“ savaitgalinės linksmybės įsivažiuoja! Penktadienį alternatyva alsuojančiame klube „Gluck“ visas dėmesys atiteko Didžiųjų Agregatų inžinierių komandai. Atėjo laikas tęsti pradėtus darbus po Baltuoju tiltu. 

Šį kartą klube „Gluck“ penktadienio savaitgalinės puokštės skleidėsi techno garsuose! Savo DJ gebėjimais čia dalijosi latvis Girtsas Reiniksas, šiemet kartu su tautiečiais Gesta bei NEI įkūręs komandą R I O T. Penktadienį „Glucke“ Taip pat buvo galima išgirsti kaunietį Pol, Split Pulse, Inner, rookas...

Pulsuojančių ritmų puokštę šeštadienį keitė jungle'as, garsiai skanduojantis „Dreadbass meets Default“. Vakarėlių seriją „Dreadbass“ jau aplankė tokie jungle ir bass muzikos tėvai, kaip: STIVS, FFF, R.A.W. aka 6BLOCC aka B-BOY 3000 su MC WOES, LIONDUB, DJOUST. Taigi, „Dreadbass“ pradeda naująjį sezoną, leidžiant šaknis į „Glucko" erdves. Vienas pagrindinių šeštadienio svečių, atvykęs iš Didžiosios Britanijos ir daugiau kaip dešimtmetį skleidžiantis savo kūrybą, nepagailėjo klajonių po tamsiąsias džiungles. Susirinkusieji ne tik klajojo su Default, bet ir su gausybe lietuvaičių: JahMonk, Babilan, Squadex, Socle, Spray bei Tafari!

Įsibėgėjantis ruduo su savo atributu – rudenine depresija – tavęs tikrai nepalies, jei tik užsuksi į „Glucką“, kur teigiamos vibracijos kaskart garantuotos! 

Štai kaip viskas atrodė:

bass, dreadbass, gluck, jungle, teigiamos vibracijos

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai