Eksperimentinio džiazo grupės „Sheep Got Waxed“ koncertą „LRT Opus“ studijoje sekmadienį parodys ir televizija

Laikas.lt

Gera žinia „LRT Opus Ore“ žiūrovams - pavyko atkurti kietajame diske pradingusią vienos perspektyviausių eksperimentinio džiazo grupių Lietuvoje „Sheep Got Waxed“ koncerto vaizdo medžiagą.

Ilgai lauktą grupės „Sheep Got Waxed“ koncerto įrašą kviečiame žiūrėti sekmadienį, spalio 6 d. 22.00 val. per televizijos kanalą LRT Kultūra.

„Nors ne visas disko turinys atkurtas, labai apsidžiaugėme, jog „LRT Opus Ore“ komanda nusprendė parodyti mūsų koncertą. Buvo minčių jį perfilmuoti, bet vėliau šios minties atsisakėme, nes koncerto metu pavyko sukurti ypatingą atmosferą ir nuotaiką. Nuoširdus pasiruošimas priėš koncertą ir jaudulys tiesioginio eterio metu buvo labai įdomi ir reikalinga patirtis. Tai vienas geriausių koncertų mūsų karjeroje iki šiol, todėl nekantriai laukiame koncerto įrašo transliacijos“, - sakė grupės „Sheep Got Waxed“ būgnininkas Adas Gecevičius.

Artimiausias „LRT Opus Ore“ koncertas - spalio 23-ąją. Tą vakarą „LRT Opus“ studijoje koncertą surengs daug žadanti ir elektroninę muziką bei roką savo kūryboje jungianti grupė „Without Letters“. Kaip jau tapo įprasta, šis koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą. 

eksperimentinis džiazas, lrt opus, sheep got waxed

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai