„Downtown Party Network“ melodrama „Space Me Out“ – plokštelėje ir vaizdo klipe

Laikas.lt

Muzikos kompanija „Silence“ pristato 18-ąjį savo leidinį – dueto „Downtown Party Network“ singlą „Space Me Out“. Melancholišku „mmpsuf“ ir „Kurak“ vokalistės Eglės Sirvydytės balsu papildyta kompozicija jau spėjo įsitvirtinti tarp ieškomiausių ir grojamiausių kūrinių ne tik Lietuvos klubuose, bet ir daugelyje pasaulio šokių muzikos sostinių.

Spalio 21-ąją muzikos parduotuvėse pasirodysiančiame single – ir originali kūrinio versija, ir jos remiksai. Šių autoriai – vokiečių duetas „Musk“, šių tėvynainis Lana Del Rey kūrinio „Summertime Sadness“ remiksu išgarsėjęs Hannes Fischer bei dažniau užsienyje, nei Lietuvoje sutinkamas „Silence“ bendražygis Mario Basanov.

„Visiškai puikus singlas, pasakiška originali versija ir šokių aikštelės žudikas – „Musk“ remiksas. Kiekvienas kūrinys – laimėtojas“, – „Space Me Out“ singlą komentuoja britų šokių muzikos scenos senbuvis Danny Howells. 

Mario Basanov remiksas jau pateko į „BBC Radio 1“ eteryje skambėjusį aktualiausiai muzikai skirtą „Innervisions“ įkūrėjo Dixon miksą „Essential Mix“, taip pat į „Âme“, Jimpster, Tiger Stripes, „PBR Streetgang“ ir kitų „Silence“ idėjiškai artimų atlikėjų grojaraščius

Milijonais peržiūras skaičiuojančius kūrinių „I’ll Be Gone“ ir „Changed“ klipus pristačiusi kompanija „Silence“ ir vėl rado progą į filmavimo aikštelę suburti elektroninės šokių muzikos entuziastus. Naktiniame Vilniuje filmuotas „Space Me Out“ vaizdo klipas – rudeniška melodrama, pasakojanti apie susivienijusius visuomenės atstumtus personažus.


Beje, klipo finansavimą „Silence“ užtikrino rėmimo platformos „Kickstarter“ pagalba – per mėnesį „Space Me Out“ idėja patikėjo per 70 melomanų iš Lietuvos ir užsienio, jie projektui pervedė daugiau nei 10 tūkst. litų.

Vienas „Space Me Out“ remiksuotojų Hannes Fischer dalyvaus išankstinėje „Space Me Out“ premjeroje Vilniuje. Singlo ir vaizdo klipo pristatymas vyks spalio 18-ąją, penktadienį, klube „Opium“. Čia su svečiu iš Vokietijos bei „Downtown Party Network“ taip pat gros „Silence“ kompanijos įkūrėjas Vidis. Renginio „Silence Night“ programoje numatytas ir „gyvas“ Eglės Sirvydytės pasirodymas.Singlo ir klipo premjera: http://bit.ly/SilenceNight1018 

down town party, lietuviska muzika, Silence, space me out

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai