Trečiadienį „LRT Opus“ studijoje – drąsiai su roku ekspermentuojanti grupė „Without Letters“

Laikas.lt

Radijo stotis LRT Opus tęsia pažintį su įdomiausiais šalies alternatyvios scenos vardais. Artimiausias „LRT Opus Ore“ serijos koncertas jau spalio 23 d. (trečiadienį), kai jaukiai vintažinėje radijo studijoje koncertą surengs daug žadanti ir elektroninę muziką bei roką savo kūryboje jungianti grupė „Without Letters”. Kaip jau tapo įprasta, koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją bei internetą.

Sparčiai populiarėjanti jauna vilniečių grupė „Without Letters“ savo muzikoje indie ir psichodelinio roko elementus derina su elektroninės šokių muzikos įtakomis. Visai netyčia vienoje vasaros stovykloje kadaise susipažinę jaunuoliai netruko išaugti naujokų kelnių. Šiemet visus svarbiausius regiono festivalius apkeliavusi ir esminius Lietuvos klubus, vasaros terasas ir netradicines erdves šokdinusi grupė „Without Letters“ išgyvena pakilimą ir artimiausiu metu žada pristatyti debiutinį įrašų leidinį. 

Kai vienas grupės narys Miša Skalskis, žinomas 96WRLD pseudonimu, šį rudenį išvyko studijuoti garso subtilybių į Olandiją, grupė „Without Letters” užpildė jo vietą ir pradėjo bendradarbiauti su Tomu Narkevičiumi, muzikos pasaulyje žinomu Fingalick vardu. Prireikė tik keletos bendrų pasirodymų ir Tomas iškart tapo pilnaverčiu grupės nariu. Šią kolaboraciją yra tiesiog būtina pamatyti ir išgirsti gyvai tiems, kurie neabejingi skambioms ir veržlioms postroko idėjoms. 

Grupės „Without Letters” koncerto pradžia - 18.00 val.

Radijo stoties LRT Opus dažniai:

Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz

Tiesioginė transliacija iš „LRT Opus“ studijos:
http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-opus

gyva muzika, lrt opus, opus3, Without Letters

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai