Grupės „Without Letters“ koncertu „LRT Opus“ studijoje jau gali mėgautis ir internautai

Laikas.lt

Radijo stoties LRT Opus rengiama ir visų mėgiama koncertų serija „LRT Opus Ore“ turi naują koncerto įrašą. Spalio 23 d. kamerinėje studijoje ir gyvai radijo bangomis turėjote galimybę išgirsti roko muziką ir elektroniką jungiančios grupės „Without Letters“ koncertą. Nemenkai saujai išrinktųjų, stebėjusių gyvai grupės „Without Letters“ pasirodymą, ir vėl pritrūko sėdimų vietų.

„Mums tai buvo labai įdomus iššūkis ir reikalinga patirtis. Tai tarsi katalizatorius, kuris leido pajausti vienas kitą ir kurti. Jautėme didelę atsakomybę vienas už kitą. Norėjome, kad bendra grupės idėja, o ne atskiros mūsų partijos koncerto metu suskambėtų kaip įmanoma geriau. Tai grupės kūrybinių baimių ir abejonių įveikos momentas“, - sakė grupės „Without Letters“ gitaristas Adomas Narkevičius. 

Artimiausias „LRT Opus Ore“ serijos koncertas - lapkričio 20-ąją. Tą vakarą „LRT Opus“ studijoje koncertą surengs muzikos profesionalų ir publikos liaupsinamas duetas „Leon Somov & Jazzu”. Koncerto metu žinomas duetas pasirodys išplėstos sudėties, su papildomais muzikantais ir trimis pritariančiais vokalistais. Tai bus ką tik išleisto 5-ojo studijinio dueto albumo „Lees and seas“ („Užuovėjos ir jūros“) išskirtinis pristatymas radijo klausytojas. Kaip jau tapo įprasta, šis koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą. 

gyvo garso koncertai, LRT, lrt opus ore, Without Letters

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai