Britų „Bare Noize“ pasirodymą Lietuvoje pastiprins žymiausias estų žemų dažnių kolektyvas

Laikas.lt

Jau rytoj, lapkričio 15 d., penktadienį menų fabrike „Loftas“ įvyks ilgai Lietuvoje lauktas britų „Bare Noize“ dubstep žemų dažnių užpompuotas pasirodymas. Šį ypatingą „Galapagai presents dubstep edition“ koncertą pastiprins sparčiai kylantis estų kolektyvas „Superskankers“, kurie čia atvyksta su žymiausiu Estijos MC Okym Riim ir vokaliste Margaret.

„Taip, jau esame lankęsi Lietuvoje, tačiau dar neteko būti Vilniuje. Beje, pažįstu labai įdomių lietuvių, ir tuo didžiuojuosi“, – gerai prieš kelionę į Lietuvą nusiteikęs pasakoja „Superskankers“ narys Mikkas Raudseppas.

Paklaustas apie „Superskankers“ muziką, dueto lyderis nedvejoja: „Mūsų pasirodyme bus daug žemų, o MC Okym scenoje yra išvis nesustabdomas, kartais būna itin intensyvus, o kartais netgi šiek tiek išprotėjęs“.

Apie mitą paplitusį Lietuvoje, kad estai yra lėti arba labai lėti, pasirodo Mikkas nė nėra girdėjęs: „Išties juokinga, bet niekad to nesu girdėjęs. Tikrai taip apie mus kalba? Bet kokiu atveju mūsų šou tikrai greitas, daug žemų, daug vokalistų – tai reikia pamatyti ir išgirsti pačiam“, – sako jis.

Beje, pagrindiniai „Galapagai presents dubstep edition“ svečiai „Bare Noize“ šiuo pasirodymu baigs savo turą po Europą ir kelsis į JAV, kur ir toliau koncertuos. Taigi tai unikali ir paskutinė proga bent jau šiais metais pamatyti šiuos dubstep muzikos monstrus ne tik lietuviams, bet ir šalies kaimynams.

Taip pat savo „bass” ritmais „Galapagų“ vakarėlį menų fabrike palaikys „ZIP FM“ laidos „Despotin Beat Club“ šeimininkas Vaiper Despotin, bass muzikos vakarėlių liūtas Makdett ir Style Mistake.

Bare Noize, Dub, dubstep, Galapagai, Galapagai presents dubstep edition, loftas, superskankers

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai