Reperis Mesijus režisavo britų „Psapp“ muzikinį klipą

Laikas.lt

Tai, kad Lietuvoje kuriami užsienio filmai ir serialai, jau nieko nebestebina. Taip pat čia filmuojami ir muzikiniai klipai užsienio atlikėjams – šią savaitę britų elektroninės indie muzikos duetas „Psapp“ pristatė Vilniuje gimusį vaizdą savo kūriniui „Wet Salt“.

„Stop-motion“ animacijos pagalba sukurtą su klipą režisavo žinomas reperis ir tekstų kūrėjas Žygimantas „Mesijus“ Kudirka, meno vadove tapo iliustratorė Asta Ostrovskaja. Per savaitę nufilmuotą medžiagą montavo elektroninės muzikos kūrėjas Pijus Meižis, pažįstamas Munpauzn pseudonimu. Tai pirmas šios komandos kurtas muzikinis klipas, tačiau talentingi lietuviai įvairiuose projektuose bendradarbiauja nuolat. 


„Psapp“ yra geras pavyzdys, kaip vizualinis stilius gali papildyti muziką. Rankų darbo klipai paverčia ją kai kuo daugiau nei „dar viena indie grupe“,– darbą su britų muzikantais komentavo Ž. Kudirka. Jis pridėjo, kad vizualinei muzikos išraiškai daug įtakos turėjo patys „Psapp“ nariai – grupės vokalistė yra iliustratorė, tad klipe panaudoti jos piešiniai.

Idėja klipą gaminti Lietuvoje kilo čia gyvenančiam britui Mark Splinter. Jo įkurta kompanija „Mushroom Agency“ tapo „Wet Salt“ prodiuseriais.

„Psapp“ kūrinys „Wet Salt“ įtrauktas į naujausią, jau ketvirtąjį grupės albumą „What Makes Us Glow“. Jis po kelerių metų pertraukos visame pasaulyje išleistas šį pirmadienį, lapkričio 11-ąją. Albumą platina leidybinė kompanija „The State51 Conspiracy“.

mesijus, muzikiniai vaizdo klipai, psapp, repas, Stop-motion, vaizdo klipai, well salt

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai